Philips Zestaw 2x żarówka samochodowa vision 12844b2 c5w sw8,5/5w/12v (8711500055514)

od 3,40 PLN

Rodzaj: C5W
Prowadzimy sklep firmowy PHILIPS® w Strefie Marek na Allegro. Na metler.pl kupisz oświetlenie samochodowe i motocyklowe marki PHILIPS® w jeszcze niższych cenach

Bezpieczna jazda z żarówkami pomocniczymi C5W Philips® z homologacją ECE

Żarówki Philips Vision gwarantują najwyższą jakość w swojej kategorii ce nowej. Spełniają wysokie oczekiwania norm ECE, są asygnowane jako oświetlenie pomocnicze pojazdu.

Homologacja ECE potwierdza wysoką jakość żarówek

Produkty i usługi motoryzacyjne firmy Philips uważane są za najlepsze w swojej klasie na rynku producentów oryginalnego wyposażenia, a także rynku posprzedażnym. Nasze produkty są wykonane z tworzyw o wysokiej jakości i testowane zgodnie z najbardziej rygorystycznymi specyfikacjami, by maksymalnie rozszerzyć poziom bezpieczeństwa i wygody naszych konsumentów. Wszystkie produkty z naszej oferty są skrupulatnie testowane, kontrolowane i certyfikowane (ISO 9001, ISO 14001 i QSO 9000) zgodnie z najwyższymi wymogimi norm ECE.

pokaźny dobór żarówek 12 V przeznaczonych do oświetlenia samochodu we wnętrzu i na zewnątrz

Która żarówka 12 V jest optymalna do danego zastosowania? W ofercie producenta Philips znajdują się żarówki do wszelkich typów oświetlenia pojazdu, takich jak: światła drogowe, światła mijania, przednie światła przeciwmgielne, kierunkowskazy przednie, kierunkowskazy boczne, kierunkowskazy tylne, światła stopu, światła cofania, tylne światła przeciwmgielne, oświetlenie tablicy rejestracyjnej, tylne światła pozycyjne/postojowe, oświetlenie wnętrza.

Specyfikacja

Nie jesteś pewien jaka żarówka nadaje się do Twojego auta? Przejdź na stronę Philips® i przejrzyj!