ZESTAW 2x Żarówka samochodowa Philips VISION 12498B2 P21W BA15s/21W/12V

od 0,00 PLN

Rodzaj: P21W
Prowadzimy sklep firmowy PHILIPS® w Strefie Marek na Allegro. Na metler.pl kupisz oświetlenie samochodowe i motocyklowe marki PHILIPS® w jeszcze niższych cenach

Bezpieczna jazda z żarówkami pomocniczymi P21W Philips® z homologacją ECE

Żarówki Philips Vision gwarantują najwyższą jakość w swojej kategorii ce nowej. Spełniają wysokie wymogi norm ECE, są asygnowane jako oświetlenie pomocnicze pojazdu.

Homologacja ECE potwierdza wysoką jakość żarówek

Produkty i usługi motoryzacyjne producenta Philips uważane są za najlepsze w swej klasie na rynku producentów oryginalnego wyposażenia i rynku posprzedażnym. Nasze produkty są wyprodukowane z materiałów o wysokiej jakości i testowane zgodnie z najbardziej rygorystycznymi specyfikacjami, by maksymalnie zwiększyć poziom bezpieczeństwa i wygody naszych konsumentów. Wszystkie produkty z naszej oferty są dokładnie testowane, kontrolowane i certyfikowane (ISO 9001, ISO 14001 i QSO 9000) zgodnie z najwyższymi kryteriami norm ECE.

wielki wybór żarówek 12 V asygnowanych do oświetlenia samochodu wewnątrz i na zewnątrz

Która żarówka 12 V jest stosowna do danego użycia? W ofercie firmy Philips znajdują się żarówki do wszelkich typów oświetlenia pojazdu, takich jak: światła drogowe, światła mijania, przednie światła przeciwmgielne, kierunkowskazy przednie, kierunkowskazy boczne, kierunkowskazy tylne, światła stopu, światła cofania, tylne światła przeciwmgielne, oświetlenie tablicy rejestracyjnej, tylne światła pozycyjne/postojowe, oświetlenie wnętrza.

.

SpecyfikacjaNie jesteś pewien jaka żarówka nadaje się do Twojego auta? Przejdź na stronę Philips® i zobacz!