G21 Gracioso

od 0,00 PLN

Kolor: czarny, stalowy • Moc: 200 W

W porannym pośpiechu każda chwila jest cenna. Kiedy spieszysz się do pracy albo na siłownię i nie masz czasu na śniadanie, blender Explore Mix & Go Cool sprawdzi się nadzwyczajnie. Do urządzenia dodano dwie przenośne butelki z funkcją utrzymywania niskiej temperatury napoju.

Butelki o obszerności 600 ml umożliwiają zabranie ze sobą porcji koktajlu w każde miejsce. Postępowe wkłady chłodzące do butelek pozwalają na utrzymanie niskiej temperatury napoju przez kilka godzin. Choćby jeżeli nie możesz wypić przygotowanego napoju od razu, po pewnym czasie będzie on jednakowo świeży i schłodzony.

Urządzenie jest kompaktowe, a dołączone butelki pasują rozmiarowo do typowych uchwytów samochodowych. Dzięki czemu, że przygotowujesz koktajl w tym samym pojemniku, w którym go później zabierasz, unikasz robienia bałaganu w kuchni.

A co najważniejsze, domowe smoothie są zdrowsze, tańsze i lepsze niżeli jakiekolwiek produkty oferowane w sklepach. Starczy zblendować i w drogę. Najważniejsze cechy: Jakość PREMIUM od lidera w branży wyciskarek Tylko 70 obr.

/ minutę Moc 200 W spory ceramiczny ślimak obfity otwór wsadowy (75mm) Multifunkcyjna (soki,sorbety lodowe) Bezpiecznie wyprodukowana - BPA Free niezwykle innowacyjny design najkorzystniejszy proporcja jakości do ceny 4 lata gwarancji Przykłady użycia Wyciskarki G21 Gracioso Poniżej wskazana tylko część możliwości wyciskarki G21 Gracioso: świeże, zdrowe i smaczne soki z owoców twardych, tj.

burak, marchewka, pełne witamin, nawadniające soki z owoców miękkich, jak np. Sok z pomarańczy, dojrzałej gruszki, czy śliwek zdrowotne nalewki z cebuli, pigwy, szyszek chmielu oraz z innych warzyw, bylin o prozdrowotnych i antybakteryjnych właściwościach oczyszczające soki z warzyw liściastych np.

sałaty czy pokrzywy bioprzeciery z pomidorów czy ogórków mikrobójcze wyciągi z igieł sosny, imbiru, jęczmienia, siemienia lnianego, a także ze wszystkiego innego igliwia, zbóż a w dodatku też: za pomocą dopełniającej przystawki przygotujesz sorbety z ulubionych owoców (przystawka jest dostępna jako oddzielny towar) Dla kogo jest wyciskarka G21 Gracioso? G21 Gracioso to towar z najwyższej półki dla osób lubiących sobie maksymalną skuteczność wyciskanych soków, wysoką jakość sprzętu, progresywny wygląd oraz perfekcję pod kątem technicznym.

To artykuł dla osób, które lubią mądrze wydawać swoje pieniądze i oczekują najkorzystniejszego stosunku jakości do ceny. G21 Gracioso proponuje bardzo wielki otwór wsadowy, który w połączeniu z dużą średnicą ślimaka powoduje, iż wyciskanie wolnymi obrotami staje się efektywne, przyjemne i prędkie.

Ceramiczny ślimak zapewni bezpieczeństwo i smak na dłużej. G21 Gracioso to dobór każdego, kto chce maksymalnie wykorzystywać dary natury, dbając o zdrowie i samopoczucie swoje i swoich najbliższych.

G21 Gracioso ze względu na cykl obróbki (wolne obroty, temperatura nie rośnie podczas wytwarzania soku/musu) to rozwiązanie dla osób, które w nietrudny i smaczny sposób dbają o zdrową dietę. Wyciskarka ta pozwala na to, by do Twojego organizmu dostarczanych było maksimum witamin i wartości odżywczych.

Faktem jest, iż wartości odżywcze, witaminy wchłaniają się dużo bardziej skutecznie z soków niżeli z całych owoców. Taka forma napojów i posiłków rewelacyjnie wpłynie na Twoją kondycję psychiczną i fizyczną.

Jest to także świetny towar dla rodziców, którzy w prosty i urozmaicony sposób mogą przygotować dla swoich dzieci codzienną porcję warzyw, owoców w nieco innej formie. Sok/mus zrobiony w wyciskarce G21 Gracioso nadaje się wyśmienicie do zabrania do szkoły, na uczelnię, do pracy, na zajęcia dodatkowe, wszędzie tam, gdzie liczy się efektywność naszego umysłu, witalność, zdrowy i świeży wygląd.

Budowa wyciskarki Gracioso i sposób wytwarzania soków i musów, idealnie nadają się do przyrządzania coraz modniejszej diety „na surowo" (tzw. RAW FOOD), w której to kluczowym elementem jest ograniczanie temperatury produktu w celu ochrony enzymów, naturalnie występujących w owocach i warzywach.

Wyciskarka G21 Gracioso jest wyśmienitym rozwiązaniem dla osób dbających o zdrowy tryb życia, dla których liczy się to, co jedzą, liczy się smak, energia, witalność. To rozwiązanie, które zezwala na przygotowywanie dietetycznych posiłków i to każdego dnia innych.

otrzymujesz obfity otwór wsadowy Jest to już piąty i najnowszy model wyciskarki od producenta G21. Oznacza to, iż wszystkie uwagi Klientów, które dotyczyły wcześniejszych modeli wyciskarek, zostały zebrane i uwzględnione właśnie w modelu Gracioso.

Jedną, z głównych różnic w stosunku do konkurentów jest niezwykle duży otwór wsadowy tej wyciskarki. Marka wyposażył wyciskarkę w otwór zezwalający na wkładanie nawet całych jabłek, których średnica wynosi do 7,5cm.

obszerny otwór wsadowy spowoduje, że dużo szybciej można wyciskać soki, a częste wyciskanie nie staje się nudne i monotonne. Otwór wejściowy wyekwipowany został w specjalne zabezpieczenie przed przypadkowym włożeniem ręki do środka wyciskarki.

pokaźny ceramiczny ślimak Z szerokim otworem wsadowym powiązana jest w dodatku sprawność przetwarzania produktów przez ślimak. Średnica ślimaka powinna być przypasowana do otworu wsadowego tak, by warzywa i owoce były w należytym tempie odbierane z otworu wsadowego.

Czym większa średnica ślimaka, tym wydajniej będzie on odbierał, transportował i wyciskał warzywa i owoce. Producent wyciskarki G21 Gracioso, wyposażył swój najnowszy model w ceramiczny ślimak o średnicy 80 mm.

Ważną kwestią jest również materiał, z jakiego został stworzony ślimak. W sytuacji wyciskarki Gracioso, firma umieścił w wyciskarce ślimak zrobiony z ceramiki. Ceramika jest jednym z najbezpieczniejszych materiałów użytkowanych do kontaktu z żywnością.

Już w starożytnych czasach była stosowana do produkcji naczyń. Wykorzystanie ceramiki zapewnia, że do soku nie będą dostawać się mikrocząstki ścieranego plastiku (tak, jak może się to zdarzyć przy ślimakach z materiałów sztucznych).

znakomite dobranie i zestrojenie podzespołów Całość systemu wyciskania (ślimak, sito) jest nieprzeciętnie zestrojona ze sobą tak, aby wyciskać maksymalną ilość soku. Ta nowoczesna konstrukcja umożliwia wyciskanie równocześnie twardych warzyw, miękkich cytrusów, jak i warzyw liściastych (sałata, szpinak), z którymi to mnóstwo wyciskarek nie radzi sobie w ogóle (zapycha się ślimak i sita).

Tryb pracy wstecznej Wyciskarka G21 Gracioso wyekwipowana jest w tryb pracy wstecznej, który przydaje się przy najtwardszych warzywach, mrożonych owocach, czy orzechach. Jest to funkcja stosowana rzadko, lecz jednak czasem się przydaje, np.

czasami artykuł potrafi się zablokować w tubie i wykonanie kilku obrotów w przeciwnym kierunku pozwoli prędko wrócić do dalszego wyciskania soku. Nie trzeba otwierać i czyścić wyciskarki. W G21 Gracioso odszukasz najwyższej jakości silnik indukcyjny Silnik zaimplementowany w wyciskarce G21 Gracioso, został zaprojektowany tak, żeby był sprawny i cichy.

Jest to silnik indukcyjny. Silniki indukcyjne cechują się najwyższym stopniem bezawaryjności, są niezawodne. Co do zasady, urządzenia, w których stosuje się silniki indukcyjne, cieszą się efektywnością przez długie lata.

Silnik indukcyjny w G21 Gracioso charakteryzuje się dodatkowo ogromną siłą w momencie rozruchu, co sprawia,bez problemu poradzisz sobie ze startem wówczas, gdy twarde warzywo jest już na ślimaku i potrzebna jest pokaźna moc rozruchowa (inne silniki mogą ulec przeciążeniu i spaleniu w takich sytuacjach).

nad wyraz dużą zaletą jest w dodatku cicha praca urządzenia. Dźwięki emitowane przez G21 Gracioso wynoszą tylko 50dB. Soki możesz wyciskać choćby, gdy inni domownicy śpią jeszcze. Ekspresowe mycie wyciskarki, składanie i rozkładanie G21 Gracioso to wyciskarka, która została zaprojektowana z myślą o częstym stosowaniu.

Inżynierowie wyznaczyli cel, by wyciskanie było prędkie i skuteczne, lecz także przygotowanie urządzenia do pracy i czynności związane z myciem były ekspresowe. Wyciskarka została tak zbudowana, żeby jej mycie, składanie i rozkładanie było bezproblemowe i zajmowało krótką chwilę.

Po skończonej pracy wyciskarki wystarczy około 90 sekund na to, żeby urządzenie rozmontować i umyć. To niezmiernie ważne, by wyciskanie soku nie kojarzyło się nam z żmudnym i czasochłonnym procesem, który kończy się długotrwałym szorowaniem szczoteczką każdego detalu.

Wyciskać będziesz częściej, ponieważ zrobienie szklanki soku razem ze zmontowaniem i umyciem wyciskarki zajmie tylko kilka minut. Postaw na prostotą i produktywną konstrukcję, która oszczędza Twój cenny czas.

wbudowane zabezpieczenie przed przegrzaniem Wyciskarka G21 Gracioso została zaopatrzona w system gwarantujący długofalowe działanie sprzętu. Po 20 minutach pracy system wyłączy wyciskarkę, broniąc wszystkie jej podzespoły przed nadmiernym przegrzaniem.

Dzięki znacznemu otworowi wsadowemu oraz szerokiemu ślimakowi w czasie 20 minut jesteś w stanie przygotować do 3 litrów soku (w zależności od owoców). Korek niekapek G21 Gracioso została wyposażona w korek spustowy, który spełnia dwie funkcje.

Jedną z nich jest możliwość wymieszania soku pochodzącego z zróżnicowanych produktów w środku znacznej komory wyciskarki. Otrzymamy dzięki temu gotowy do wypicia sok. Drugą przydatną funkcją jest możliwość zamknięcia zatyczki w chwili, kiedy pojemnik na sok będzie pełny i przyjdzie czas na wypicie świeżego soku, bądź też podmienienie naczynia na puste.

Z wyciskarką G21 Gracioso nie musisz przerywać cyklu wyciskania. Wystarczy, że zabezpieczysz spust soku i już możesz spokojnie wziąć do ręki pełny pojemnik soku. Oprócz efektywnej wyciskarki, możesz otrzymać urządzenie do przygotowywania masła orzechowego i sorbetów lodowych Wyciskarka G21 Gracioso została zbudowana tak, żeby umożliwić korzystanie z innych funkcji, wykraczających poza przygotowywanie soków.

Dokupując przystawkę do sorbetów i masła orzechowego, zaskoczysz swoich domowników nowymi możliwościami w kuchni. Przystawka przystępna jest jako oddzielny produkt w naszym sklepie. Dzięki G21 Gracioso uzyskujesz komfort i ciszę Wyciskarka została maksymalnie wyciszona tak, by jej obsługa była prosta i przyjemna.

Poziom natężenia dźwięku posiada się w przedziale 40-50 dB. Takie natężenie pozwala na prowadzenie normalnej rozmowy w pobliżu pracującej wyciskarki - nie trzeba mówić głośniej i jest się słyszanym poprzez drugą osobę.

szybkość obrotowa wyciskarki to 70 obr/min Tak dostosowana przez inżynierów prędkość sprawia, że owoce i warzywa ulegają wyciskaniu na zimno (zachowywane są witaminy i minerały). Natomiast, z drugiej strony ta szybkość w połączeniu z sporym otworem wsadowym oraz obfitym ślimakiem, pozwala przygotować sok błyskawicznie i bez długotrwałego przebywania w kuchni.

Jest to znaczne, ponieważ zdarzają się wyciskarki o prędkości obrotowej dużo niższej, gdzie proces przygotowywania w nich soku jest wyjątkowo długi, w dodatku mycie sit jest uciążliwe, przez co stosowanie wyciskarki staje się niewygodne i przez to sporadyczne.

jednostajna praca Wyciskarka G21 Gracioso została wyposażona w przeciwpoślizgową podstawę, dzięki czemu nie musimy się martwić o „wędrowanie" urządzenia po blacie kuchennym. Otrzymujesz urządzenie bezpieczne i certyfikowane (BPA Free) Wyciskarka G21 Gracioso uzyskała wszelkie niezbędne certyfikaty, umożliwiające jej dystrybucję i użytkowanie na terenie Polski, a także Unii Europejskiej.

Przeprowadzone testy certyfikujące potwierdziły na dodatek brak wydobywania się niebezpiecznego bifenolu A (dlatego wyciskarki G21 Gracioso są oznaczone BPA Free) Co otrzymasz w komplecie G21 Gracioso: wolonobrotową wyciskarkę G21 Gracioso (silnik, ceramiczny ślimak z korpusem) 2 kontenerki (na sok i na odpady) funkcjonalny tłoczek stojak do suszenia części wyciskarki instrukcja obsługi w języku polskim Dlaczego warto mieć wyciskarkę Gracioso firmy G21? G21 to wiodąca i postępowa producent produktów do przygotowywania zdrowej i świeżej żywności, jeszcze tzw.

RAW FOOD (bezkompromisowe diety). Od samego początku istnienia, marka G21 zajmuje się produkcją maszyn, które pomagają zdrowo i smacznie się odżywiać. W swej ofercie, oprócz wyciskarek, ma także mistrzowskie blendery wysokiej mocy oraz szeroką gamę suszarek do owoców, warzyw, grzybów.

G21 to ekspert w obszarze zdrowego odżywiania. Produkty G21 to dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów na rynkach całej Europy, którzy używają ich w swych domach, restauracjach, kawiarniach. Jakość, sprawność, ergonomia potwierdzona zarówno poprzez domowników, jak i profesjonalnych kucharzy, używających wyciskarek w swych kuchniach.

Do produkcji wyciskarek użytkowane są najlepsze, selekcjonowane podzespoły, a sam cykl produkcyjny jest oparte o najnowocześniejsze linie produkcyjne i doświadczonych inżynierów. G21 to lider wśród sprzętów dedykowanych do wyciskania soków, rozdrabniania warzyw i owoców, nasion, orzechów do postaci jednolitej.

Wyciskarki marki G21 z powodzeniem wypierają z rynku producenta droższe, które posiadają porównywalną jakość i podobną funkcjonalność. Coraz więcej Klientów decyduje się na firmę G21, ze względu na najkorzystniejszą proporcję jakości i mocy do ceny.

G21 stawia też na elegancję i design. Wyciskarki G21 wspaniale wpiszą się w kolorystykę i styl każdej kuchni czy jadalni. Oprócz funkcjonalności, będą stanowiły ozdobę, przyciągającą wzrok domowników i gości.

Poznaj całą gamę produktów G21 do przygotowywania zdrowej żywności. Wszystkie wysokiej jakości, wszystkie z najlepszą proporcją jakości do ceny.