G21 Gracioso

od 0,00 PLN

Kolor: czarny, stalowy • Moc: 200 W
Przykłady wykorzystania Wyciskarki G21 Gracioso
Poniżej tylko wskazana wyłącznie część możliwości wyciskarki G21 Gracioso:

 • świeże, zdrowe i smaczne soki z owoców twardych t.j. Burak, marchewka,
 • pełne witamin, nawadniające soki z owoców miękkich, jak np. Sok z pomarańczy, dojrzałej gruszki, czy śliwek
 • zdrowotne nalewki z, cebuli, pigwy, szyszek chmielu, także z innych warzyw, bylin o prozdrowotnych i antybakteryjnych właściwościach
 • oczyszczające soki z warzyw liściastych np. Sałaty, czy pokrzywy
 • bio przeciery z pomidorów czy ogórków
 • mikrobójcze wyciągi z igieł sosny, imbiru, jęczmienia, siemienia lnianego i ze wszystkiego innego igliwia, zbóż

a ponadto dodatkowo:
 • przy pomocy uzupełniającej przystawki przygotujesz sorbety z ulubionych owoców (przystawka jest dostępna jako oddzielny produkt)

Dla kogo jest wyciskarka G21 Gracioso?
G21 Gracioso to towar z najwyższej półki dla osób ceniących sobie maksymalną efektywność wyciskanych soków, wysoką jakość sprzętu, nowoczesny wygląd i perfekcję pod kątem technologicznym. To towar dla osób, które lubią mądrze wydawać swoje pieniądze i oczekują najkorzystniejszego stosunku jakości do ceny. G21 Gracioso proponuje bardzo wielki otwór wsadowy, który w połączeniu z dużą średnicą ślimaka powoduje, że wyciskanie wolnymi obrotami staje się sprawne, przyjemne i szybkie. Ceramiczny ślimak wraz ze szklanym pojemnikiem na sok zapewni bezpieczeństwo i smak na dłużej. G21 Gracioso to dobór każdego, kto chce maksymalnie wykorzystywać dary natury, dbając o zdrowie oraz samopoczucie swoje i swych najbliższych. G21 Gracioso ze względu na proces obróbki (wolne obroty, temperatura nie rośnie podczas wytwarzania soku/musu) to rozwiązanie dla osób, które w nieskomplikowany i smaczny sposób dbają o zdrową dietę. Wyciskarka ta pozwala na to, żeby do Twojego organizmu dostarczanych było maksimum witamin i wartości odżywczych. Faktem jest, że wartości odżywcze, witaminy wchłaniają się dużo bardziej skutecznie z soków aniżeli z całych owoców. Taka forma napojów i posiłków wspaniale wpłynie na Twoją kondycję psychiczną i fizyczną. Jest to także wspaniały produkt dla rodziców, którzy w prosty i urozmaicony sposób mogą przygotować dla swoich dzieci codzienną porcję warzyw, owoców w nieco innej formie. Sok/mus zrobiony w wyciskarce G21 Gracioso pasuje znakomicie do zabrania do szkoły, na uczelnię, do pracy, na zajęcia dopełniające, wszędzie tam gdzie liczy się skuteczność naszego umysłu, witalność, zdrowy i świeży wygląd. Budowa wyciskarki Gracioso i sposób wytwarzania soków i musów, doskonale nadają się do przyrządzania coraz modniejszej diety „na ascetycznie” (tzw. RAW FOOD), w której to kluczowym elementem jest ograniczanie temperatury artykułu w celu ochrony enzymów, naturalnie występujących w owocach i warzywach. Wyciskarka G21 Gracioso jest genialnym rozwiązaniem dla osób dbających o zdrowy tryb życia, dla których liczy się to, co jedzą, liczy się smak, energia, witalność. To rozwiązanie, które pozwala na przygotowywanie dietetycznych posiłków i to każdego dnia innych.

uzyskujesz znaczny otwór wsadowy
Jest to już piąty i najnowszy model wyciskarki od producenta G21. Oznacza to, że wszystkie uwagi kupujących, które dotyczyły wcześniejszych modeli wyciskarek pozostały zgromadzone i uwzględnione właśnie w modelu Gracioso. Jedną z głównych różnic w stosunku do konkurentów jest wyjątkowo obfity otwór wsadowy tej wyciskarki. Marka wyposażył wyciskarkę w otwór zezwalający na wkładanie nawet całych jabłek, których średnica wynosi do 7,5cm. Obszerny otwór wsadowy spowoduje iż dużo szybciej można wyciskać soki, a częste wyciskanie nie staje się nudne i monotonne. Otwór wejściowy zaopatrzony został w specjalne zabezpieczenie przed przypadkowym włożeniem ręki do środka wyciskarki.

spory ceramiczny ślimak
Z szerokim otworem wsadowym powiązana jest ponadto sprawność przetwarzania produktów poprzez ślimak. Średnica ślimaka powinna być dobrana do otworu wsadowego tak by warzywa i owoce były w należytym tempie odbierane z otworu wsadowego. Czym większa średnica ślimaka tym produktywniej będzie on odbierał, transportował i wyciskał warzywa i owoce. Firma wyciskarki G21 Gracioso wyposażył swój najnowszy model w ceramiczny ślimak o średnicy 80 mm. Ważną kwestią jest również materiał z jakiego został wytworzony ślimak. W sytuacji wyciskarki Gracioso producent umieścił w wyciskarce ślimak zrobiony z ceramiki. Ceramika jest jednym z najbezpieczniejszych tworzyw używanych do kontaktu z żywnością. Już w starożytnych czasach była stosowana do produkcji naczyń. Zastosowanie ceramiki zagwarantuje, że do soku nie będą dostawać się mikrocząstki ścieranego plastiku (tak jak może się to zdarzyć przy ślimakach z materiałów sztucznych).

idealne przypasowanie i zestrojenie podzespołów
Całość sytemu wyciskania (ślimak, sito, system regulacji ilości soku) jest znakomicie zestrojona ze sobą tak żeby wyciskać maksymalną liczba soku. Ta nowoczesna budowa umożliwia wyciskanie zarówno twardych warzyw, miękkich cytrusów, jak i warzyw liściastych (sałata, szpinak), z którymi to niemało wyciskarek nie radzi sobie w ogóle (zapycha się ślimak i sita).

Tryb pracy wstecznej
Wyciskarka G21 Gracioso wyekwipowana jest w tryb pracy wstecznej, który przydaje się przy najtwardszych warzywach, mrożonych owocach, czy orzechach. Jest to funkcja stosowana rzadko ale jednak czasami się przydaje (np. Czasami produkt potrafi się zablokować w tubie) i wykonanie (kilku obrotów w przeciwnym kierunku pozwoli prędko wrócić do dalszego wyciskania soku. Nie trzeba otwierać i czyścić wyciskarki.

W G21 Gracioso wynajdziesz najwyższej jakości silnik indukcyjny
Silnik zastosowany w wyciskarce G21 Gracioso, został zaprojektowany tak, aby był sprawny i cichy. Jest to silnik indukcyjny. Silniki indukcyjne cechują się najwyższym stopniem niezawodności, są bezawaryjne. Co do zasady, urządzenia w których stosuje się silniki indukcyjne cieszą się produktywnością poprzez długie lata. Silnik indukcyjny w G21 Gracioso charakteryzuje się w dodatku ogromną siłą w momencie rozruchu, co bezproblemowo poradzisz sobie ze startem wówczas gdy twarde warzywo jest już na ślimaku i niezbędna jest znaczna moc rozruchowa (inne silniki mogą ulec przeciążeniu i spaleniu w takich sytuacjach). Bardzo dużą zaletą jest ponadto cicha praca urządzenia. Dźwięki emitowane przez G21 Gracioso wynoszą wyłącznie 50dB. Soki możesz wyciskać nawet gdy inni domownicy śpią jeszcze.

Ekspresowe mycie wyciskarki, składanie i rozkładanie
G21 Gracioso to wyciskarka która została zaprojektowana z myślą o częstym wykorzystywaniu. Inżynierowie wyznaczyli cel aby wyciskanie było prędkie i produktywne lecz także przygotowanie urządzenia do pracy i czynności związane z myciem były ekspresowe. Wyciskarka została tak zbudowana aby jej mycie, składanie i rozkładanie było bezproblemowe i zajmowało krótką chwilę. Po skończonej pracy wyciskarki starczy około 90 sekund na to by urządzenie rozmontować, a także umyć. To niezmiernie ważne żeby wyciskanie soku nie kojarzyło się nam z żmudnym i czasochłonnym procesem, który kończy się długofalowym szorowaniem szczoteczką każdego detalu. Wyciskać będziesz częściej, ponieważ zrobienie szklanki soku razem ze zmontowaniem i umyciem wyciskarki zajmie tylko kilka minut. Postaw na prostotą i sprawną konstrukcję, która oszczędza Twój cenny czas.

wbudowane zabezpieczenie przed przegrzaniem
Wyciskarka G21 Gracioso została wyekwipowana w system zapewniający długookresowe działanie sprzętu. Po 20 minutach pracy system wyłączy wyciskarkę, chroniąc wszystkie jej podzespoły przed nadmiernym przegrzaniem. Dzięki szerokiemu otworowi wsadowemu oraz obszernemu ślimakowi w czasie 20 minut jesteś w stanie przygotować do 3 litrów soku (w zależności od owoców).

Korek niekapek
G21 Gracioso została wyekwipowana w korek spustowy, który spełnia dwie funkcje. Jedną z nich jest możliwość wymieszania soku pochodzącego z różnych towarów we wnętrzu obfitej komory wyciskarki. Otrzymamy dzięki temu gotowy do wypicia sok. Drugą przydatną funkcją jest możliwość zamknięcia zatyczki w momencie kiedy pojemnik na sok będzie pełny i przyjdzie czas na wypicie świeżego soku bądź także podmienienie naczynia na puste. Z wyciskarką G21 Gracioso nie musisz przerywać procesu wyciskania. że zabezpieczysz spust soku i już możesz spokojnie wziąć do ręki pełny pojemnik soku.

Oprócz wydajnej wyciskarki, możesz dostać urządzenie do przygotowywania masła orzechowego i sorbetów lodowych
Wyciskarka G21 Gracioso pozostała zbudowana tak by u (umożliwić korzystanie z innych funkcji, wykraczających poza przygotowywanie soków. Dokupując przystawkę do sorbetów i masła orzechowego zaskoczysz swych domowników nowymi możliwościami w kuchni. Przystawka przystępna jest jako oddzielny artykuł w naszym sklepie.

G21 Gracioso uzyskujesz komfort oraz ciszę
Wyciskarka pozostała maksymalnie wyciszona tak, by jej obsługa była prosta i przyjemna. Poziom natężenia dźwięku mieści się w przedziale 40-50 dB. Takie natężenie zezwala na prowadzenie normalnej rozmowy w pobliżu pracującej wyciskarki – nie trzeba mówić głośniej i jest się słyszanym poprzez drugą osobę.

Obroty są wolne, ale nie za wolne
szybkość obrotowa wyciskarki to 70 obrotów na minutę. Tak przypasowana przez inżynierów szybkość sprawia, iż owoce i warzywa ulegają wyciskaniu na zimno (zachowywane są witaminy i minerały). Natomiast z drugiej strony ta prędkość w połączeniu z obfitym otworem wsadowym oraz sporym ślimakiem pozwala w przygotować sok szybko i bez długookresowego przebywania w kuchnii. Jest to pokaźne, ponieważ zdarzają się wyciskarki o szybkości obrotowej dużo niższej, gdzie proces przygotowywania w nich soku jest szczególnie długi, dodatkowo mycie sit jest uciążliwe przez co użytkowanie wyciskarki staje się niewygodne i przez to sporadyczne.

stabilna praca
Wyciskarka G21 Gracioso została wyposażona w antypoślizgową podstawę dzięki czemu nie musimy się martwić o „wędrowanie” urządzenia po blacie kuchennym

sprawdź czym się różni wyciskarka G21 Gracioso od innych wyciskarek producenta G21 - przygotowaliśmy porównianie
div class="container">

uzyskujesz urządzenie bezpieczne i certyfikowane (BPA Free)
Wyciskarka G21 Gracioso uzyskała wszelkie niezbędne dokumenty umożliwiające jej dystrybujcje i użytkowanie na terenie Polski i Unii Europejskiej. Przeprowadzone testy certyfikujące potwierdziły dodatkowo brak wyciągania się niebezpiecznego bifenolu A (dlatego wyciskarki G21 Chamber są oznaczone BPA Free)

Co otrzymasz w komplecie G21 Gracioso
W szykownym pudełku G21 Gracioso odszukasz: • wolonobrotową wyciskarkę G21 Gracioso (silnik, ceramiczny ślimak z korpusem)
 • 2 kontenerki (szklany na sok i z tworzywa na odpady)
 • funkcjonalny tłoczek
 • stojak do suszenia części wyciskarki
 • instrukcja obsługi w języku polskim

Dlaczego warto posiadać wyciskarkę Gracioso marki G21
G21 to wiodąca i nowoczesna producent produktów do przygotowywania zdrowej i świeżej żywności, jeszcze tzw. RAW FOOD (minimalistyczne diety). Od samego początku istnienia firma G21 zajmuje się produkcją maszyn ktróre pomagają zdrowo i smacznie się odżywiać. W swej ofercie oprócz wyciskarek ma także profesjonalne blendery wysokiej mocy, oraz szeroką gamę suszarek do owoców, warzyw, grzybów. G21 to ekspert w obszarze zdrowego odżywiania. Produkty G21 to dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów na rynkach całej Europy, którzy używają ich w swoich domach, restauracjach, kawiarniach. Jakość, sprawność, ergonomia potwierdzona równocześnie przez domowników jak i profesjonalnych kucharzy, używających wyciskarek w swoich kuchniach. Do produkcji wyciskarek używane są najlepsze, selekcjonowane podzespoły, a sam cykl produkcyjny jest oparte o najnowocześniejsze linie produkcyjne i doświadczonych inżynierów. G21 to lider wśród sprzętów przeznaczonych do wyciskania soków, rozdrabniania warzyw i owoców, nasion, orzechów do postaci jednolitej. Wyciskarki marki G21 z powodzeniem wypierają z rynku marki droższe, które posiadają porównywalną jakość i podobną funkcjonalność. Coraz więcej konsumentów decyduje się na markę G21, ze względu na najlepszą proporcję jakości i mocy do ceny. G21 stawia dodatkowo na elegancję i design. Wyciskarki G21 znakomicie wpiszą się w kolorystykę i fason, każdej kuchni czy jadalni. Oprócz funkcjonalności będą stanowiły ozdobę, przyciągającą wzrok domowników i gości.
Poznaj całą gamę artykułów G21 do przygotowywania zdrowej żywności. Wszystkie wysokiej jakości, wszystkie z najlepszą proporcją jakości do ceny. W tej kategorii marka G21 jest liderem.