Philips WhiteVision Xenon-Effekt H4 żarówka samochodowa 12342WHVSM, 2 sztuki w zestawie

od 0,00 PLN

Żarówki Philips® WhiteVision - dynamiczna biel światła, wyśmienity kontrast i długi czas eksploatacji

Żarówki Philips WhiteVision wzbogacają oświetlenie główne o aktywny efekt białego światła ksenonowego, co znacznie ułatwia prowadzenie pojazdu w nocy. Dzięki jaśniejszemu, o 60% bielszemu światłu WhiteVision stanowi nadzwyczajne połączenie stylu i bezpieczeństwa.

wspaniałe wrażenia w trakcie jazdy dzięki intensywnemu efektowi białego światła ksenonowego

Żarówki Philips WhiteVision przewyższają jakością wszystkie niebieskie żarówki samochodowe dostępne na rynku — to właściwy dobór dla kierowców, którzy cenią sobie stylową, ale i bezpieczną jazdę. Dzięki wysokiej temperaturze barwowej i stylowej, białej koronie żarówki WhiteVision stanowią zasadnicze poprawę oświetlenia głównego. Opatentowana technologia powlekania trzeciej generacji marki Philips to przełomowe rozwiązanie, które nadaje żarówce WhiteVision status pierwszej żarówki samochodowej emitującej naprawdę białe światło.

Najdłuższy okres eksploatacji w swej klasie oznacza dłuższą przyjemność z jazdy

Żarówki Philips WhiteVision (dostępne w wersjach H1, H3, H4, H7 i HB3) pozostały zaprojektowane z myślą o trwałości. Gwarantują one długi i niezawodny okres eksploatacji wynoszący do 450 godzin — znacznie dłuższy w przypadku konkurencyjnych towarów. Rzadsza podmiana żarówek to z kolei większa oszczędność. (H4 i H7 testowane przy standardowym napięciu 13,2 V)

pokaźniejszy kontrast udoskonaloną widoczność i bezpieczniejszą jazdę

Maksymalnie białe światło o temperaturze barwowej 3700 kelwinów ulepszoną widoczność oznakowania drogowego. Bielsze światło wpływa na zwiększenie czujności kierowcy w nocy, gwarantując bardziej komfortową jazdę.

Do 60% obszerniejsza widoczność — maksymalna jasność

O 60% większa moc strumienia świetlnego powoduje, że pojazd jest bardziej widoczny dla innych użytkowników drogi. Poprawia to bezpieczeństwo, dając dłuższy czas reakcji na potencjalne zagrożenia.

W 100% legalne wykorzystywanie na drogach, w 100% dynamiczne białe światło

Żarówki WhiteVision uzyskały certyfikat ECE i są pierwszymi na rynku żarówkami tworzącymi aktywne białe światło, które dopuszczono do legalnego użytkowania na drogach. Zapewniają one nie tylko najkorzystniejszą widoczność, ale także bezpieczeństwo, ponieważ nie oślepiają kierowców jadących z naprzeciwka.

wyraźny strumień energicznie białego światła

Dzięki energiczne białemu światłu i temperaturze barwowej do 3700 kelwinów żarówki Philips WhiteVision oświetlają drogę jasnym strumieniem, który natychmiast rozprasza mrok. Nadzwyczajne oświetlenie zapewniające idealne wrażenia w trakcie jazdy.

Żarówki samochodowe Philips są szczególnie wytrzymałe

Szkło kwarcowe odporne na działanie promieni UV jest bardziej wytrzymałe niż szkło twarde i charakteryzuje się wysoką odpornością na wysokie temperatury i drgania, co likwiduje ryzyko wczesnych awarii. Żarówki samochodowe marki Philips tworzone ze szkła kwarcowego odpornego na działanie promieni UV pozwalają na uzyskanie powiększonego ciśnienia w żarówce, dzięki temu emitują mocniejsze światło i większą solidność.

Efekt białego światła ksenonowego i dopasowanie kolorów zapewnia zachwycający wygląd

dołączone do żarówek WhiteVision dwa pozycyjne źródła światła W5W o dopasowanych kolorach nadają oświetleniu pojazdu wygląd standardowy dla ekskluzywnych samochodów.

Specyfikacja

Jazda testowa nocą z żarówką Philips® WhiteVision


Źródło: Philips®

Porównanie żarówki Philips® WhiteVision i X-tremeVision


Źródło: YouTube

Zobacz także