pachnidła Versace pachnidła Versace to synonim najwyższego luksusu. Firmę założył w 1978 roku Gianni Versace, który już od najmłodszych lat projektował ubrania podkreślające się progresywnym, niekiedy wręcz ekscentrycznym krojem.

Jego odważne kreacje miały odzwierciedlać połączenie mody i sztuki, w które głęboko wierzył. Dzięki oryginalnym projektom wykraczającym poza ramy swojej epoki Versace błyskawicznie stał się znaną osobistością.

Popularność przyniosły mu spersonalizowane ubrania, które miały odzwierciedlać osobowość noszących je osób. Na tle jednolitej mody tamtego okresu barwne kolekcje włoskiego projektanta były prawdziwym novum.

W 1981 roku na rynku pojawiły się pierwsze perfumy Versace, nazwane imieniem i nazwiskiem ich twórcy. Tak jak kreacje tej elitarnej marki, tak i jej aromaty są zarazem naturalne i wykwintne, wyszukane i postępowe.

Sprzedawane są obecnie w ponad 80 krajach na całym świecie.E-Glamour proponuje Państwu obfity asortyment produktów marki Versace: perfumy i wody toaletowe w linii żeńskiej i męskiej, dezodoranty, testery, wody po goleniu oraz wysmakowane zestawy kosmetyków.

W ofercie najpopularniejsze kompozycje zapachowe: perfumy Versace Crystal Noir, Versace Women, Versace Versense, Versace Pour Homme, Versace Man Eau Fraiche, Versace Eros i sporo innych. Staranną charakterystykę i skład każdego z nich znajdą Państwo na stronie artykułu.

Polecamy na dodatek odlewki w interesującej cenie, które pozwolą zapoznać się z wybranym aromatem. Zapraszamy do zakupu jednych z najmocniej oryginalnych i luksusowych perfum na świecie!Copyright © E-Glamour.pl