Hugo Boss No.6 100ml M Woda toaletowa – kompilacja wytwarzana na zapotrzebowania współczesnego mężczyzny. Genialna propozycja dla każdego progresywnej i aktywnego mężczyzny, który swój wykwintny styl próbuje odnaleźć w nieśmiertelnej klasyce.

Takim właśnie mężczyznom asygnowana jest ta niewalająca woda toaletowa. Oddziałuje na zmysły, czaruje i kusi – stworzona oparciu o konwencjonalne i sprawdzone nuty zapachowe nie pozostała jednak kompletnie pozbawiona akcentu oryginalności.

pachnidła, które są nadzwyczajnym uzupełnieniem stylowej garderoby i szarmanckich manier prawdziwego dżentelmena. Od pierwszej chwili ten wyjątkowy aromat zaskakuje swoim bogactwem i wyrazistością. Rozwija się powoli i w wykwintny sposób pokazuje po kolei swoje niezwykłe oblicza.

To zapach który zbudowany został w oparciu o najistotniej uznane poprzez panów komponenty, lecz potrafi także zaskoczyć. Podstawą do stworzenia takiego aromatu stało się nieprzemijalne nuty drzewne – cedr, sandałowiec i drzewko oliwne.

typowy męski zapach to zasługa wetywerii i mchu wzbogaconego korzennymi aromatami goździka, a także cynamonu. Odrobina słodyczy – w dodatku wyrózniona w aromatach dla panów – rozwija swoje różnorodność bukietem złożonym z jabłka, geranium i bergamotki.

Na koniec nie mogło również zabraknąć świeżej nutki cytrusowej. Harmonijne połączenie klasycznych zapachów w genialnych proporcjach i zestawieniach. Wyrazista mieszanka, która powoduje, że każdy mężczyzna może pachnieć niezwykle.

zapach luksusu tworzony dla prawdziwych i zdecydowanych mężczyzn. Nuty zapachowe: Nuta głowy: cytrusy, jabłko, cynamon, bergamotka Nuta serca: geranium, mech, goździk Nuta podstawy: drzewo sandałowe, drzewo cedrowe, wetyweria, drzewo oliwkowe