Hugo Boss No.6 100ml M Woda toaletowa – kombinacja tworzona na potrzeby współczesnego mężczyzny. Nieprzeciętna propozycja dla każdego nowoczesnej i energicznego mężczyzny, który swój wysmakowany fason próbuje odnaleźć w nieśmiertelnej klasyce.

Takim właśnie mężczyznom przeznaczona jest ta niewalająca woda toaletowa. Oddziałuje na zmysły, czaruje i kusi – produkowana oparciu o konwencjonalne i sprawdzone nuty zapachowe nie została jednak w pełni pozbawiona akcentu oryginalności.

perfumy, które są perfekcyjnym uzupełnieniem stylowej garderoby i szarmanckich manier prawdziwego dżentelmena. Od pierwszej chwili ten nieszablonowy zapach zaskakuje swym bogactwem i wyrazistością. Rozwija się powoli i w wymyślny sposób demonstruje po kolei swoje niezwykłe oblicza.

To aromat który zbudowany został w oparciu o najmocniej uznane poprzez panów elementy, lecz potrafi również zaskoczyć. Podstawą do stworzenia takiego aromatu stało się nieprzemijalne nuty drzewne – cedr, sandałowiec i drzewko oliwne.

charakterystyczny męski aromat to zasługa wetywerii i mchu wzbogaconego korzennymi aromatami goździka i cynamonu. Odrobina słodyczy – na dodatek wyznaczona w aromatach dla mężczyzn – rozwija swoje mnogość bukietem złożonym z jabłka, geranium i bergamotki.

Na koniec nie mogło również zabraknąć świeżej nutki cytrusowej. Harmonijne połączenie tradycyjnych zapachów w znakomitych proporcjach i zestawieniach. Wyraźna mieszanka, która powoduje, że każdy pan może pachnieć bardzo.

zapach luksusu wyprodukowany dla prawdziwych i zdecydowanych mężczyzn. Nuty zapachowe: Nuta głowy: cytrusy, jabłko, cynamon, bergamotka Nuta serca: geranium, mech, goździk Nuta podstawy: drzewo sandałowe, drzewo cedrowe, wetyweria, drzewo oliwkowe