pachnidła Burberry Burberry to pełnia brytyjskiego stylu, kryjąca w eleganckich trenczach symbol wykwintnia oraz pełnię korzystnego, arystokratycznego smaku. Na kartach historii tej najsłynniejszej angielskiej marki najważniejszy rok datuje się na 1856, kiedy Thomas Burberry, 21-letni uczeń sukiennik otworzył skromny sklepik konfekcji w Basingstoke, Hampshire.

Pierwsze sukcesy przychodziły mu szybko, a zawdzięczał to nieszablonowej jakości tkanin i wyśmienitemu wykonaniu swych projektów, zyskując grono szacownych oraz niezwykłą popularność wśród tamtejszej elity.

Kultowy emblemat kratki jest dzisiaj jednym z najistotniej rozpoznawalnych symboli w świecie mody w pełni odzwierciedlając jej niezaprzeczalną świetność.Pierwsze pachnidła Burberry pozostały wylansowane na rynku w 1981.

Orientalno-drzewny "Burberry for Men" stał się flagowym zapachem firmy. Dziesięć lat później pozostał zaprojektowany szczególnie kobiecy, świeży i delikatny, kwiatowo-pudrowy aromat "Society", który otrzymał prestiżową nagrodę FiFi.

Triumf zapachów Burberry to klasyczny styl uosabiający jednocześnie nowoczesny brytyjski szyk, o stylowym i zniewalającym charakterze łączącym progresywność i jakość.perfumy Burberry to szlachetne nuty owiane nutą tajemnicy.

marka Burberry zawsze zabiegała o stworzenie czegoś, co zachwyca wszystkie zmysły, o uchwycenie światła promienistej kobiecości w zapachu, namiętnego romansu, naturalnego piękna i żywej energii. Jako wszechobecna ikona wśród mody, Burberry doczekała się nawet rekomendacji od Rodziny Królewskiej.

Copyright © E-Glamour.pl