Po wielkim sukcesie perfum Lady Million z 2010 roku Dom Mody Paco Rabanne stworzył, świeższą, bardziej współczesną Lady Million Eau My Gold. Nowy aromat to Lady Million w stanie swobody i ekstazy. Podążająca za swym instynktem - jest zalotna, ekscentryczna i bardziej figlarna niż kiedykolwiek wcześniej. Daje się ponieść emocjom, prezentuje swoje najistotniej ekstrawaganckie oblicze i doskonale się przy tym bawi.

Flakon o kształcie oszlifowanego diamentu, nierozerwalnie kojarzony z rodziną Lady Million, przyjmuje wydłużony zarys i staje się przeźroczysty. Eteryczny flakon Lady Million Eau My Gold! pokazuje jasny, złocisty płyn perfum. Masywne szkło oraz jego grawerunek wywołują wrażenie luksusu, nadając zapachowi żywiołowy i odświętny wizerunek. Jaśniejszy odcień flakonu i samego płynu komunikują obszerniejszą świeżość i lekkość kompozycji.

W nowej wersji Lady Million, po uniesieniu korka wieńczącego flakon przedstawia się naszym oczom logo "Eau My Gold!", wygrawerowane na samym diamencie, jako zapowiedź jego cennej zawartości.

Nuty zapachowe:

  • Nuta głowy: aktywne mango i świeży grapefruit, neroli, mandarynka, bergamotka
  • Nuta serca: kwiaty pomarańczy, liście fiołka
  • Nuta bazy: drzewo cedrowe, ambra, piżmo, drzewo sandałowe