Gucci Guilty Platinum Woman 75ml EdT

od 208,00 PLN

Pojemność: 75 ml

Gucci Guilty Eau, pachnidła pozostały wydane w 2015 roku. Jest to suptelnie gładka, lekka interpretacja konwencjonalnych aromatów Guilty dla kobiet. Gucci Guilty Eau to kwiatowo - owocowe pachnidła.

Nowa odsłona zapachu Gucci Guilty w wersji Platinium powstała w 2016 roku. Aromat inspirowany jest światem Alessandro Michele, włoskiego projektanta, który w 2015 roku, z wielkim sukcesem objął stanowisko dyrektora artystycznego marki. Kompilacja przywołuje na myśl konwencjonalną głęboką i seksowną nutę Gucci Guilty, na której jest oparta. Nowa edycja jest bardzo żeńska i nowoczesna, wytwarzana dla tych, którzy są na prawdę wolni. W edycji limitowanej Gucci Guilty Platinium, różana, słodka nuta geranium zaostrzona jest różowym pieprzem. W sercu, łagodny bez ociera się o aksamitną skórkę brzoskwini i jej dojrzały, aromatyczny miąższ. Filary zapachu promieniują ze skóry jaśniejącym bursztynem i seksowną paczulą. Gucci Guilty Platinium jest zapachem wytwarzanym dla prawdziwej gwiazdy, która w dzień pachnie świeżością, a wieczorem kusi zmysłowością i tajemniczością. Jej eliksir zamknięty jest w ekskluzywnej, metalowo-szklanej buteleczce w kolorze platyny, zdobiony nieśmiertelnym logo Gucci, złożonym z dwóch, przecinających się liter G.
Nowa odsłona zapachu Gucci Guilty w wersji Platinium powstała w 2016 roku. Aromat inspirowany jest światem Alessandro Michele, włoskiego projektanta, który w 2015 roku, z wielkim sukcesem objął stanowisko dyrektora artystycznego marki. Kompozycja przywołuje na myśl klasyczną głęboką i seksowną nutę Gucci Guilty, na której jest oparta. Nowa edycja jest istotnie damska i innowacyjna, wytworzona dla tych, którzy są na prawdę wolni. W edycji limitowanej Gucci Guilty Platinium, różana, słodka nuta geranium zaostrzona jest różowym pieprzem. W sercu, łagodny bez ociera się o aksamitną skórkę brzoskwini i jej dojrzały, aromatyczny miąższ. Filary zapachu promieniują ze skóry jaśniejącym bursztynem i seksowną paczulą. Gucci Guilty Platinium jest aromatem wytworzonym dla prawdziwej gwiazdy, która w dzień pachnie świeżością, a wieczorem kusi zmysłowością i tajemniczością. Jej eliksir zamknięty jest w ekskluzywnej, metalowo-szklanej buteleczce w kolorze platyny, zdobiony ponadczasowym logo Gucci, złożonym z dwóch, przecinających się liter G.
Gucci Guilty Platinium to edycja limitowana kultowego zapachu Gucci Guilty. Wydana pozostała w 2016 roku, na cześć ogromnego sukcesu pierwotnej linii. Kombinacja należy do kwiatowo-orientalnych, wielowymiarowych aromatów. Różano-pikantny początek, złożony ze słodkiego geranium i różowego pieprzu dumnie rozwija się na skórze, aby zaprosić do ogrodu złożonego z sielskich aromatów bzu i pysznej, słodkiej brzoskwini. Guilty Platinium to jednak kompozycja dla odważnych, świadomych siebie pań, których tytułowa wina dotyka sfery seksualności i radości z życia, dlatego baza ujawnia tajemniczą i intensywną paczulę, zanurzoną w ekskluzywnym, proministym bursztynie. Pozwól się uwieść Gucci Guilty Platinium, który wyzwoli Twój czar.
Gucci Guilty Platinium to edycja limitowana kultowego zapachu Gucci Guilty. Wydana pozostała w 2016 roku, na cześć ogromnego sukcesu pierwotnej linii. Kompozycja należy do kwiatowo-orientalnych, wielowymiarowych aromatów. Różano-pikantny początek, złożony ze słodkiego geranium i różowego pieprzu dumnie rozwija się na skórze, żeby zaprosić do ogrodu złożonego z sielskich aromatów bzu i pysznej, słodkiej brzoskwini. Guilty Platinium to jednak kompozycja dla odważnych, świadomych siebie kobiet, których tytułowa wina dotyka sfery seksualności i radości z życia, dlatego baza ujawnia tajemniczą i dynamiczną paczulę, zanurzoną w ekskluzywnym, proministym bursztynie. Pozwól się uwieść Gucci Guilty Platinium, który wyzwoli Twój czar.Gucci Guilty Platinium to edycja limitowana kultowego zapachu Gucci Guilty. Wydana została w 2016 roku, na cześć ogromnego sukcesu pierwotnej linii. Kombinacja należy do kwiatowo-orientalnych, wielowymiarowych zapachów. Różano-pikantny początek, złożony ze słodkiego geranium i różowego pieprzu dumnie rozwija się na skórze, aby zaprosić do ogrodu złożonego z sielskich aromatów bzu i pysznej, słodkiej brzoskwini. Guilty Platinium to jednak kompozycja dla odważnych, świadomych siebie kobiet, których tytułowa wina dotyka sfery seksualności i radości z życia, dlatego baza ujawnia tajemniczą i energiczną paczulę, zanurzoną w wytwornym, proministym bursztynie. Pozwól się uwieść Gucci Guilty Platinium, który wyzwoli Twój czar.Nuty zapachowe:
Nuty głowy: liczi, nuty wodne
Nuty serca: poziomka, lilia
Nuty podstawy: piżmoGucci Guilty Platinium to edycja limitowana kultowego zapachu Gucci Guilty. Wydana została w 2016 roku, na cześć ogromnego sukcesu pierwotnej linii. Kompozycja należy do kwiatowo-orientalnych, wielowymiarowych zapachów. Różano-pikantny początek, złożony ze słodkiego geranium i różowego pieprzu dumnie rozwija się na skórze, żeby zaprosić do ogrodu złożonego z sielskich aromatów bzu i pysznej, słodkiej brzoskwini. Guilty Platinium to jednak kombinacja dla odważnych, świadomych siebie kobiet, których tytułowa wina dotyka sfery seksualności i radości z życia, dlatego baza ujawnia tajemniczą i intensywną paczulę, zanurzoną w luksusowym, proministym bursztynie. Pozwól się uwieść Gucci Guilty Platinium, który wyzwoli Twój czar.
Gucci Guilty Platinium to edycja limitowana kultowego zapachu Gucci Guilty. Wydana pozostała w 2016 roku, na cześć ogromnego sukcesu pierwotnej linii. Kompilacja należy do kwiatowo-orientalnych, wielowymiarowych aromatów. Różano-pikantny początek, złożony ze słodkiego geranium i różowego pieprzu dumnie rozwija się na skórze, żeby zaprosić do ogrodu złożonego z sielskich aromatów bzu i pysznej, słodkiej brzoskwini. Guilty Platinium to jednak kompilacja dla odważnych, świadomych siebie kobiet, których tytułowa wina dotyka sfery seksualności i radości z życia, dlatego baza ujawnia tajemniczą i dynamiczną paczulę, zanurzoną w wytwornym, proministym bursztynie. Pozwól się uwieść Gucci Guilty Platinium, który wyzwoli Twój czar.
Nuty zapachowe:

Nuta głowy: geranium, różowy pieprz
Nuta serca: bez, brzoskwinia
Nuta bazy: żywica bursztynowa, paczula