perfumy Aquolina Aquolina to nowoczesna, energiczna marka, która została założona w 2002 roku we Włoszech. Stwarzając swoje apetyczne kosmetyki do pielęgnacji ciała oraz pachnidła sięga do szlachetnych elementów pobudzających zmysły niesamowicie zmysłowym urokiem i damskim wdziękiem.

ekskluzywne aromaty rozpieszczają ciało swoją magiczną aurą wodząc na pokuszenie włoskim temperamentem. Czarująco zniewalające swą słodyczą, soczyste nuty owocowe i kwiatowe sprawią, iż od razu przeniesiesz się w cudowny świat fantazji, gdzie spełniają się wszystkie marzenia.Kosmetyki Aquolina to kraina celebrowania życia i radości chwili.

Z niewiarygodną lekkością odkryjesz jak skąpane w słońcu cytrusy obezwładniają Cię prawdziwą rozkoszą. Otulona pięknem i pobudzającymi akordami odkryjesz na nowo sensualną esencję swojej kobiecości. Mężczyźni oszaleją gdy jedynie poczują romantyczne perfumy Aquolina.

kompozycje te dedykowane są optymistkom, które potrafią pobić świat swoją intrygującą osobowością, promiennym uśmiechem i entuzjazmem.Aquolina kosmetyki to także świetliste źródło wiecznego relaksu. Bogate w drogocenne olejki eteryczne, gwarantują kojącą atmosferę uspokajając duszę i ciało niezwykłymi właściwościami aromaterapeutycznymi.

Niezapomniane, musujące i wibrujące akcenty fascynują egzotyczną aurą niosącą aromat wakacyjnych wspomnień beztroskiego czasu i wszechogarniającej wolności. Aquolina uwiedzie Cię kwintesencją włoskiego stylu.Copyright © E-Glamour.pl