Aquolina Gold Sugar Woman 50ml EdT

od 70,00 PLN

Pojemność: 50 ml

perfumy Aquolina Aquolina to nowoczesna, aktywna marka, która została założona w 2002 roku we Włoszech. Stwarzając swoje apetyczne kosmetyki do pielęgnacji ciała, a także pachnidła sięga do szlachetnych części pobudzających zmysły niesamowicie zmysłowym urokiem i żeńskim wdziękiem.

ekskluzywne aromaty rozpieszczają ciało swoją magiczną aurą wodząc na pokuszenie włoskim temperamentem. Czarująco zniewalające swą słodyczą, soczyste nuty owocowe i kwiatowe sprawią, iż od razu przeniesiesz się w cudowny świat fantazji, gdzie spełniają się wszystkie marzenia.Kosmetyki Aquolina to kraina celebrowania życia i radości chwili.

Z niewiarygodną lekkością odkryjesz jak skąpane w słońcu cytrusy obezwładniają Cię prawdziwą rozkoszą. Otulona efektownem i pobudzającymi akordami odkryjesz na nowo sensualną esencję swej kobiecości. Mężczyźni oszaleją gdy tylko poczują romantyczne perfumy Aquolina.

kombinacje te dedykowane są optymistkom, które potrafią pobić świat swoją intrygującą osobowością, promiennym uśmiechem i entuzjazmem.Aquolina kosmetyki to także świetliste źródło wiecznego relaksu. Bogate w drogocenne olejki eteryczne, gwarantują kojącą atmosferę uspokajając duszę i ciało niezwykłymi właściwościami aromaterapeutycznymi.

Niezapomniane, musujące i wibrujące akcenty fascynują egzotyczną aurą niosącą aromat wakacyjnych wspomnień beztroskiego czasu i wszechogarniającej wolności. Aquolina uwiedzie Cię kwintesencją włoskiego stylu.Copyright © E-Glamour.pl