Valentino Valentino Donna Woman 6ml EdP

od 0,00 PLN

Pojemność: 6 ml

Valentino to jeden z najpopularniejszych domów mody światowej klasy, który pozostał założony w 1959 roku w Rzymie poprzez Valentino Garavaniego. Już w roku 1967, zaledwie po kilku latach działalności, firma dostała nagrodę Marcusa Neimana.

Statuetka ta to odpowiednik Oscara w świecie fashion, było to więc naprawdę wyjątkowo obszerne wyróżnienie dla tak młodej firmy. Od tego czasu popularność Valentino ciągle rosła, a ten luksusowy projektant wsławił się nad wyraz tworząc piękne buty, torebki i kosmetyki.

Produkty producenta cenione są przez gwiazdy na całym świecie, pomiędzy innymi Elizabeth Taylor, Jackie Kennedy czy Julia Roberts, które nosiły stroje i dodatki projektanta. Suknie Valentino bardzo nieraz pojawiają się na czerwonym dywanie, zniewalając i ciesząc oko.

Także pachnidła Valentino zdobywają ogromną popularność na całym świecie. W naszej ofercie znajdują się jednak nie tylko wody toaletowe i perfumowane, lecz także balsamy czy żele pod prysznic i dezodoranty tej producenta.

Każdy kosmetyk wyśmienicie dba o skórę i rewelacyjne samopoczucie. Pachnidła, jednocześnie męskie, jak i kobiece, idealnie pachną, wpływając na zmysły. Nie sposób oprzeć się tym czarodziejskim nutom zapachowym!

zapachy dedykowane są dla eleganckich i pełnych klasy osób, które swą pewnością siebie zadziwiają otoczenie, będąc jednocześnie ciekawymi i pełnymi wewnętrznego uroku. Pachnidła Valentino znane są także ze znakomitych ozdobnych flakonów, które nadzwyczajnie się prezentują.

Elegancja połączona ze stylem glamour nieustannie zachwyca. Buteleczki łączą w sobie luksus i stylowy wygląd, a szlachetna kolorystyka – złoto, pudrowy róż, czerń czy écru – dodaje szyku. Każdy flakon jest jedyny i oryginalny, a spoglądając na niego od razu wiadomo, iż pochodzi od Valentino.

Kryształ, ozdobne kwiaty czy wytworne dodatki powodują, że każda buteleczka to niewielkie dzieło sztuki. Tym właśnie sposobem producent działa na wszystkie zmysły, produkując nie tylko świetne zapachy, ale także nieprzeciętne opakowania dla nich.