DKNY Be Desired Woman 30ml EdP

od 99,89 PLN

Pojemność: 30 ml

DKNY to światowej klasy marka należąca do Donny Karan, której projekty odzwierciedlają styl i klimat Nowego Yorku. Jej ubrania noszą gwiazdy, kobiety biznesu, jak jeszcze młodzi odbiorcy szukający unikatowego stylu i jakości.

Nazywana od wielu lat królową amerykańskiej mody, jest renomowana za unikalne projekty, odznaczające się wygodą i elegancją. Pachnidła tej lubianej firmy skierowane są do osób postępowych, podążających z duchem czasu, szukających dynamicznych przeżyć i czerpiących z życia pełnymi garściami.

Asortyment sklepu pachnidła-Perfumeria.pl obejmuje najpopularniejsze produkty marki DKNY: pachnidła i wody toaletowe z linii Cashmere, Pure, Be Delicious oraz DKNY, dezodoranty, kosmetyki pielęgnacyjne (żele pod prysznic, balsamy i kremy do ciała), a także niebanalne zestawy.

W ofercie na dodatek testery i odlewki, które pozwolą Państwu zapoznać się z wybranym aromatem przed kupnem pełnowartościowego produktu. Pachnidła DKNY wyróżniają się niezwykłą różnorakością kompozycji aromatycznych: w ofercie firmy wynajdziemy stylowe aromaty na wieczór (Mist Cashmere, Golden Delicious), kwiatowo-owocowe wody do stosowania wiosną i latem (kolekcja Be Delicious: Fresh Blossom, City Blossom Urban Violet, City Blossom Empire Apple) oraz czyste, delikatne kompozycje inspirowane samą naturą (Pure Verbena, Pure A Drop of Rose).

Łączy je unikatowa wytrzymałość, dokładnie opracowany skład i świeżość, pobudzająca do działania. Pachnidła DKNY świetnie współgrają z kolekcjami firmy, odwołując się do życia w postępowej metropolii i łącząc komfort z ponadczasową elegancją.