MULTILOAD CU 375 Wkładka domaciczna 1 szt.

od 0,00 PLNSKUTECZNOŚĆ DZIAŁANIA:


Roczny wskaźnik efektywności antykoncepcyjnej wkładki Cu 375 to mniej niżeli jeden na 100, w zakresie zakładanych i wstrzykiwanych środków antykoncepcyjnych oraz chirurgicznej sterylizacji. Stosując wkładkę CU 375 ryzyko ciąży pozamacicznej jest najmniejsze i wynosi 0,25 - 0 na 1000 kobiet rocznie.


zalety:


nie wymaga codziennej uwagi
natychmiastowa skuteczność
długa używalność
wygodna
98% - 99% produktywności
potwierdzone bezpieczeństwo stosowania
realna do wykorzystywania poprzez kobiety karmiące piersią
płodność powracająca natychmiast po wyjęciu wkładki wewnątrzmacicznej
nie gromadzi hormonów
może być użytkowana przez kobiety, które nie mogą stosować pigułek antykoncepcyjnych zawierających estrogenyOKRES wydajnOŚCI:


Skuteczność antykoncepcyjna zwartego w wkładce we wnętrzumacicznej Cu 375 ładunku miedzi wynosi 5 lat.


MOMENT ZAŁOŻENIA:


Wkładka we wnętrzumaciczna Cu 375 może być założona w jakimkolwiek czasie w ciągu cyklu menstruacyjnego, pod warunkiem, że kobieta nie jest w ciąży i stale stosowała produktywne środki antykoncepcyjne od ostatniej menstruacji. Wielu lekarzy preferuje zakładanie wkładki we wnętrzumacicznej w ciągu siedmiu dni od rozpoczęcia menstruacji ponieważ wówczas szyjka macicy jest trochę bardziej zwiększona ułatwiając tym samym założenie wkładki a ciąża jest wyjątkowo niedużo prawdopodobna. Ponad to, zakładanie wkładki w tym czasie może powodować mniejszy dyskomfort, mniejsze skurcze oraz plamienie u pacjentki. Wkładka w środkumaciczna Cu 375 może być założona już po pierwszym trymestrze od poronienia bez komplikacji albo wywołanej aborcji. Osoba zakładająca powinna przeprowadzić adekwatny wywiad oraz badanie pod kątem obecności chorób przenoszonych drogą płciową.


POWSZECHNOŚĆ wykorzystywanIA:


Na całym świecie wkładka wewnątrzmaciczna jest najszczególniej powszechnie użytkowanym odwracalnym środkiem antykoncepcyjnym. Używanie wkładki w środkumacicznej jest najróżniejsze w zależności od kraju odzwierciedlając różnice kulturowe, przystępność, dobór środków antykoncepcyjnych, stosunek i znajomość osób zakładających oraz cele kobiet. W Skandynawii, 20 do 40 % osób stosujących środki antykoncepcyjne używa wkładek wewnątrzmacicznych, a z kolei w Chinach wkładki we wnętrzumaciczne stosuje 60 milionów kobiet.


POWRÓT PŁODNOŚCI:


Efekt antykoncepcji oferowany przez wkładkę w środkumaciczną Cu 375 jest odwracalny po jej usunięciu. Wskaźnik zajścia w ciążę po usunięciu wkładki w celu planowanej ciąży jest normalny, a długość używania wkładki nie wpływa na wskaźnik efektywnej zaplanowanej ciąży. Wkładki we wnętrzumaciczne pokryte miedzią mogą zmienić barwę w sterylnym opakowaniu, ale nie jest to powodem do niepokoju. Miedź matowieje, ponieważ powietrze przechodzi przez sterylne opakowanie wkładki wewnątrzmacicznej wywołując tworzenie się na powierzchni powłoki tlenkowej lub siarczkowej. Opakowanie wkładki wewnątrzmacicznej musi być przepuszczalne, by móc sterylizować wkładkę. Jeżeli opakowanie nie jest uszkodzone a data ważności nie upłynęła, wówczas wkładka w środkumaciczna pozostaje sterylna nawet jeśli miedź na wkładce pokryta jest nalotem. Badania laboratoryjne pokazują, że zmatowienie nie wpływa na bezpieczeństwo ani skuteczność wkładki w środkumacicznej.


cechy:


Boczne ramiona wkładki Cu375 są elastyczne i ukształtowane w taki sposób,dokładnie przylegać do dna macicy, jednocześnie nie wywołując rozciągania jamy macicy lub nie dotykać.
Stosując wkładkę Cu 375 stopień ciąży pozamacicznej jest najmniejszy ze wszelkich innych użytkowanych wkładek we wnętrzumacicznych i wynosi 0.25-0 na 1000 kobiet rocznie.
Wkładka wewnątrzmaciczna Cu 375 jest wyjątkowo komfortowym, w 98 -99% efektywnym, potwierdzonym jako bezpieczny i z łatwością odwracalnym środkiem antykoncepcyjnym, który może być stosowany aż do 5 lat albo usuniętym w każdym momencie. Ponieważ powyższa wkładka maciczna nie zawiera hormonów, nie występują żadne skutki uboczne wynikające ze stosowania hormonów.
Wkładka we wnętrzumaciczna Cu 375 jest zalecana dla kobiet, które posiadają co najmniej jedno dziecko (ciążą rozciąga macicę i tym samym zniża ryzyko wydalenia wkładki), żyją w monogamicznym związku i nie miały zapalenia macicy lub nie mogą stosować antykoncepcji hormonalnej.


rozmiar: uniwersalny
rozmiary: szer. 18 mm, dł. 36 mm
Termin Ważności: 5 lat od daty produkcji
Okres antykoncepcji: 5 lat (okres sugerowany)


Multiload zbudowana jest z polietylenu z drutem miedzianym nawiniętym wokół trzonu. Giętkie ramiona boczne gwarantują wysokie położenie wkładki w dnie macicy.

Model Cu 375

lubiana wkładka w środkumaciczna,

szybka i nieskomplikowana aplikacja,


Informacja dodatkowa:

Ten towar wysyłamy jedynie za pośrednictwem kuriera GLS

Zobacz także