MULTILOAD CU 375 Wkładka domaciczna 1 szt.

od 79,00 PLNSKUTECZNOŚĆ DZIAŁANIA:


Roczny wskaźnik sprawności antykoncepcyjnej wkładki Cu 375 to mniej aniżeli jeden na 100, w zakresie zakładanych i wstrzykiwanych środków antykoncepcyjnych oraz chirurgicznej sterylizacji. Stosując wkładkę CU 375 ryzyko ciąży pozamacicznej jest najmniejsze i wynosi 0,25 - 0 na 1000 kobiet rocznie.


mocne strony:


nie wymaga codziennej uwagi
natychmiastowa wydajność
długa używalność
komfortowa
98% - 99% produktywności
potwierdzone bezpieczeństwo stosowania
możliwa do stosowania poprzez kobiety karmiące piersią
płodność powracająca natychmiast po wyjęciu wkładki w środkumacicznej
nie gromadzi hormonów
może być używana poprzez kobiety, które nie mogą stosować pigułek antykoncepcyjnych zawierających estrogenyOKRES sprawnOŚCI:


Skuteczność antykoncepcyjna zwartego w wkładce we wnętrzumacicznej Cu 375 ładunku miedzi wynosi 5 lat.


MOMENT ZAŁOŻENIA:


Wkładka wewnątrzmaciczna Cu 375 może być założona w jakimkolwiek czasie w ciągu cyklu menstruacyjnego, pod warunkiem, iż kobieta nie jest w ciąży i stale stosowała wydajne środki antykoncepcyjne od ostatniej menstruacji. Wielu lekarzy preferuje zakładanie wkładki wewnątrzmacicznej w ciągu siedmiu dni od rozpoczęcia menstruacji ponieważ wówczas szyjka macicy jest trochę bardziej powiększona upraszczając tym samym założenie wkładki a ciąża jest bardzo mało prawdopodobna. Ponad to, zakładanie wkładki w tym czasie może powodować mniejszy dyskomfort, mniejsze skurcze i plamienie u pacjentki. Wkładka wewnątrzmaciczna Cu 375 może być założona już po pierwszym trymestrze od poronienia bez komplikacji albo wywołanej aborcji. Osoba zakładająca powinna przeprowadzić trafny wywiad oraz badanie pod kątem obecności chorób przenoszonych drogą płciową.


POWSZECHNOŚĆ wykorzystywanIA:


Na całym świecie wkładka we wnętrzumaciczna jest najbardziej powszechnie stosowanym odwracalnym środkiem antykoncepcyjnym. Używanie wkładki we wnętrzumacicznej jest przeróżne w zależności od kraju odzwierciedlając różnice kulturowe, dostępność, wybór środków antykoncepcyjnych, stosunek i znajomość osób zakładających oraz cele kobiet. W Skandynawii, 20 do 40 % osób stosujących środki antykoncepcyjne używa wkładek we wnętrzumacicznych, a z kolei w Chinach wkładki w środkumaciczne stosuje 60 milionów pań.


POWRÓT PŁODNOŚCI:


Efekt antykoncepcji oferowany poprzez wkładkę w środkumaciczną Cu 375 jest odwracalny po jej usunięciu. Wskaźnik zajścia w ciążę po usunięciu wkładki w celu planowanej ciąży jest normalny, a długość używania wkładki nie wpływa na wskaźnik wydajnej zaplanowanej ciąży. Wkładki wewnątrzmaciczne pokryte miedzią mogą zmienić kolorówę w sterylnym opakowaniu, lecz nie jest to powodem do niepokoju. Miedź matowieje, ponieważ powietrze przechodzi poprzez sterylne opakowanie wkładki wewnątrzmacicznej powodując tworzenie się na powierzchni powłoki tlenkowej albo siarczkowej. Opakowanie wkładki w środkumacicznej musi być przepuszczalne, by móc sterylizować wkładkę. Jeżeli opakowanie nie jest uszkodzone a data ważności nie upłynęła, wówczas wkładka w środkumaciczna pozostaje sterylna nawet jeśli miedź na wkładce pokryta jest nalotem. Badania laboratoryjne pokazują, iż zmatowienie nie wpływa na bezpieczeństwo ani skuteczność wkładki wewnątrzmacicznej.


atrybuty:


Boczne ramiona wkładki Cu375 są sprężyste i ukształtowane w taki sposób,precyzyjnie przylegać do dna macicy, równocześnie nie powodując rozciągania jamy macicy lub nie dotykać.
Stosując wkładkę Cu 375 stopień ciąży pozamacicznej jest najmniejszy ze wszelkich innych użytkowanych wkładek we wnętrzumacicznych i wynosi 0.25-0 na 1000 kobiet rocznie.
Wkładka w środkumaciczna Cu 375 jest niezwykle komfortowym, w 98 -99% wydajnym, potwierdzonym jako bezpieczny i z łatwością odwracalnym środkiem antykoncepcyjnym, który może być użytkowany aż do 5 lat albo usuniętym w każdym momencie. Ponieważ powyższa wkładka maciczna nie mieści hormonów, nie występują żadne skutki uboczne wynikające ze stosowania hormonów.
Wkładka we wnętrzumaciczna Cu 375 jest zalecana dla kobiet, które posiadają co najmniej jedno dziecko (ciążą rozciąga macicę i tym samym zniża ryzyko wydalenia wkładki), żyją w monogamicznym związku i nie miały zapalenia macicy albo nie mogą stosować antykoncepcji hormonalnej.


wymiar: uniwersalny
wymiary: szer. 18 mm, dł. 36 mm
Termin Ważności: 5 lat od daty produkcji
Okres antykoncepcji: 5 lat (okres polecany)


Multiload zbudowana jest z polietylenu z drutem miedzianym nawiniętym wokół trzonu. Giętkie ramiona boczne gwarantują wysokie położenie wkładki w dnie macicy.

Model Cu 375

lubiana wkładka wewnątrzmaciczna,

szybka i nietrudna aplikacja,


Informacja dodatkowa:

Ten towar wysyłamy wyłącznie za pośrednictwem kuriera GLS