Cersanit Joanna 140 x 90 (S301-165)

od 518,00 PLN

Materiał: akryl • Kod producenta: S301-165 • Wymiary: 140 x 90 cm • Kształt: narożne • Strona: lewa • Typ: asymetryczne
  • Producent: Cersanit
  • Kategoria: Wanny

firma Cersanit to najlepiej znaną marką wyposażenia łazienek w Polsce. Jako jedyna na polskim rynku, oferuje kompleksowe, gotowe rozwiązania, łączące w sobie funkcjonalność, wygodę, wysoką jakość i prawidłowy fason.Wanny Cersanit wykonane są z najwyższej jakości akrylu sanitarnego producenta Lucite.

W odróżnieniu od wanien stalowych czy akrylowych innych producentów, wanny Cersanit to genialne połączenie wygody i funkcjonalności. Ich najważniejsze mocne strony to twardość i wytrzymałość powierzchni akrylowej co przekłada się na oporność na zarysowania i przypadkowe uszkodzenia.

Wszystkie wanny z oferty Cersanit, mają podwójnie usztywnione dno – w tym celu użyto płytę wzmacniającą dno konstrukcji, a powłokę akrylową zabezpieczono w dodatku powłoką specjalnej żywicy.Dzięki gładziutkiej i ciepłej w dotyku strukturze akrylu, kąpiel jest wygodna, a czyszczenie szybkie i łatwe.

Wanny Cersanit znamionują się w dodatku niską przewodnością ciepła, gwarantując przez dłuższy czas stałą temperaturę wody.Charakterystyka rozmiar 140x90 cmStrona: lewa Głębokość: 42 cmPojemność: 185 LUmiejscowienie odpływu: długi bokPodwójne wzmocnienie (żywica + włókno szklane)100% akryl najwyższej jakości.Kolor wanny: Cersanit whitePodłokietnikiNie powoduje alergii-polecany przez PTAMiejsce do siedzenia: z jednej strony Nogi: dostosowywane w pakiecieMożliwość dokupienia obudowyGwarancja 7 latDostępne dopełniające wyposażenieObudowaDostępne rozmiary140x90 cm lewa140x90 cm prawa150x95 cm lewa150x95 cm prawa160x95 cm lewa160x95 cm prawaOtwory na wannie pod baterię stojącą?!Określ wariant baterii, wyślij nam rozmieszczenie otworów, a wykonamy je dla Ciebie GRATIS!Do wanny przystępna obudowa wraz z klipsami mocującymi-->> WEJDŹ NA NASZĄ OFERTĘ OBUDÓW...