Magnetyczna układanka Magnetibook Janod - Zwierzęta J02723 (3700217327231)

od 76,56 PLN

Magnetyczna układanka Magnetibook francuskiej firmy JANOD to wspaniała zabawka, rozwijająca kreatywność i wyobraźnię. Zabawa polega na układaniu na planszy magnesów, które dziecko może dowolnie łączyć we wzory. Układanka ta będzie służyć przed długi czas i nieprędko się znudzi, bo daje sporo możliwości kreacji. Jest efektownie wytworzona, co w dodatku rozbudza zmysł artystyczny, a w dodatku ćwiczy logiczne myślenie oraz efektywność manualną u dziecka.

Magnetibook Zwierzęta gromadzi 30 barwnych magnesów z elementami ciała zwierząt i 10 kart ze zwierzętami, które można stworzyć przy ich użyciu. To rewelacyjna rozrywka dla niewielkich entuzjastów fauny i wszelkich twórczych dzieci.

Opakowanie wytworzone jest ze niesprężystego kartonu w formie książki. Plansza magnetyczna jest równocześnie wewnętrzną stroną okładki. Dwie przegródki we wnętrzu pomagają utrzymać porządek w magnesach i kartach. Całość pokazuje się wyjątkowo estetycznie i doskonale pasuje na prezent.

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, łączące progresywność z francuskim designem i najwyższą jakością. Unikalne produkty Janod wykonane są z drewna i innych solidnych, trwałych tworzyw, a przede wszystkim – z dziecięcych marzeń!

Janod – JUST PLAY

kategoria: zabawki magnetyczne
kolekcja: magnetibook
indeks: J02723
producent: Janod
wiek: 3-8
liczba składników: 40
materiał: magnes/ twardy karton
design: Francja
waga artykułu: 0,7 kg
wymiary opakowania: 19 x 4 x 26 cm
bezpieczeństwo i jakość: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH