Magnetyczna układanka magnetibook - pojazdy j02715 marki Janod

od 0,00 PLN

Magnetyczna układanka dla dzieci "Pojazdy" Zależy ci na rozwoju kreatywności i spostrzegawczości swojego dziecka? Magnetyczna układanka firmy Janod jest tym, czego szukasz! Przenieś się wraz ze swym maluchem w świat pojazdów dzięki tej układance magnetycznej dla dzieci.

Francuski producent od lat znany jest na całym świecie z zabawek, a także gier dla całej rodziny. Magnetibook firmy Janod to układanka magnetyczna z pojazdami, które zapewnią Wam długie godziny znakomitej rozrywki.

Co gromadzi komplet? W pudełku z magnetyczną układanką dla dziewczynki i chłopca można znaleźć aż 50 kolorowych magnesów z ilustracjami przeróżnych środków transportu, takimi jak autobusy czy samochody. W dodatku w skład zestawu magnetycznej układanki od Janod wchodzi ponadto 18 kart z przykładowymi ilustracjami, osiągalnymi do stworzenia za pomocą magnesów.

To daje naprawdę nieograniczone możliwości rozrywki, rozwijającej kreatywność i zdolności manualne. Całość zapakowana się w pudełko z potężnego, nieelastycznego kartonu, atrakcyjnie ukazującego się na półce.

Układanka magnetyczna od Janod to genialny pomysł na podarek, niezależnie od okazji. Moc zabawy od marki Janod Francuski marka swoją działalność rozpoczął w 1970 roku. Od tego czasu nieustannie dostarcza kolejnym pokoleniom doskonałej zabawy.

Jakość, oryginalność i nowoczesność - te przymioty najlepiej określają producenta Janod. Magnetyczna układanka z Pojazdami jest tego najlepszym dowodem. Ta producent buduje produkty z drewna oraz innych mocnych tworzyw.

Ale typowo - z dziecięcych marzeń! Szczegółowe dane: ilość części: 68 materiał: magnes/ twardy karton design: Francja waga układanki: 0,68 kg wymiary opakowania: 19 x 4 x 26 cm bezpieczeństwo i jakość: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH