Paco Rabanne Lady Million edp 80 ml TESTER - Paco Rabanne Lady Million edp 80 ml TESTER (3349668508556)

od 0,00 PLN

Pojemność: 80 ml

Paco Rabanne Lady Million to klejnot wśród zapachów dla pań. Stań się złotym diamentem. Pozwól pieścić swe zmysły zapierającą dech w piersiach kombincją kwiatów i upojnego owocu.

Subtelna i słodka esencja białego miodu i świe że akordy kwiatu pomarańczy. Czyste tony paczuli i wyrazisty ton maliny i gardenii. Oto zapach efektowna i hołd zło żony sile kobiecości. Pokochaj tę przyjemność. Pozwól porwać się fantazji perfum Lady Million i poznaj tajemnicę uwodzenia.

pachnidła Paco Rabanne są znane ze swej dyskretnej elegancji, zmysłowości i mocy oczarowywania. Znany w świecie perfum projektant otrzymał nawet za swe osiagnięcia najwy ższe tytuły: hiszpański i francuski. Stań się dominującą i wyrazistą kobietą. Stań się Lady Million i zaznaj poczucia luksusowej elegancji. Zyskaj zachwyt otoczenia.

Skład Głowa

neroli, mailna

Serce

gardenia, jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy

Podstawa

paczuli, bursztyn, miód

Testery są pełnowartościowym produktem w opakowaniu technologicznym, czasami nie posiadają korka. Ze względów strategii reklamowej większość producentów stosuje trwalsze, bardziej skondensowane zapachy o przedłużonej trwałości. Równocześnie testery są oferowane w niższych cenach.

Do każdego zamówienia próbka perfum gratis