Termometr na podczerwień bezdotykowy Haxe HW-2

od 0,00 PLN

Rodzaj: elektroniczny
Termometr prędko mierzy temperaturę bez kontaktu z powierzchnią, co powoduje, iż jest łatwiejszy w użyciu od konwencjonalnych termometrów.

Haxe HW2 to łatwy w użytkowaniu termometr bezdotykowy na podczerwień. Wyświetla wyniki pomiaru temperatury: ciała, otoczenia, wody do kąpieli w czasie poniżej 1 sekundy.Termometr prędko mierzy temperaturę bez kontaktu z powierzchnią, co sprawia, że jest łatwiejszy w użyciu od tradycyjnych termometrów pod ramię, doustnych, doodbytniczych, dousznych.


Bezdotykowy pomiar na czole pozwala łatwo, błyskawicznie i bezinwazyjnie mierzyć temperaturę nawet u najmniejszych albo wyjątkowo ruchliwych dzieci.


Oprócz pomiaru temperatury ciała, można mierzyć także temperaturę wody do kąpieli, mleka w butelce, innych powierzchni, a także temperaturę powietrza.
Pomiar temperatury jest prosty - starczy nacisnąć przycisk i przeczytać wynik. Ponadto, dokonanie pomiaru jest sygnalizowane dźwiękiem, który w razie przekroczenia progu gorączki staje się alarmowy. Funkcja samoczynnego wyłączania ogranicza zużycie baterii.


obudowa termometru jest wykonana z wysokiej jakości plastiku, co upraszcza utrzymanie go w czystości i chroni przed uszkodzeniami. Poręczny kształt gwarantuje komfort i pewność pomiaru także w podróży.


Urządzenie nie wymaga wykorzystywania żadnych nasadek, kapturków i innych elementów wymagających dopełniającego, ciągłego zakupu.cechy TERMOMETRU:-prędki pomiar <1 sekundy- odczyt wyniku w ciągu mniej niż 1 sekundy zamiast długiego czekania jak w tradycyjnych termometrach


-bezdotykowy - usprawnia zachowanie higieny, chroni przed przenoszeniem infekcji, może być stosowany w szpitalach


-pomiar temperatury ciała, innej powierzchni lub otoczenia - pozwala zmierzyć także temperaturę wody do kąpieli, mleka, jedzenia, itd.


-pomiar temperatury otoczenia - usprawnia zapewnienie komfortu chorej osobie


-funkcja ostrzegania o zbyt wysokiej temperaturze z możliwością ustawienia wartości wysokiej temperatury


-rejestracja wyników w dwóch trybach: jednostkowym (pojedynczy pomiar) lub ciągłym (skanowanie powierzchni)


-obfity wyświetlacz LCD - udoskonalona widoczność pomiaru


-podświetlenie wyniku - pozwala dokonywać pomiaru choćby w nocy


-pamięć ostatnich 32 pomiarów - zezwala na kontrolę tendencji gorączki


-automatyczne wyłączanie - oszczędza baterie


-wskaźnik niskiego poziomu baterii - pozwala uniknąć sytuacji, kiedy termometr przestaje działaćinformacje technicznE:


Zakres pomiaru: temperatura ciała 35,5˚C~42,9˚C (95,9˚F~109,2˚F), temperatura powierzchni 0,0˚C~118˚C (32,0˚F~244,4˚F)


precyzyjność wyświetlacza: 0,1˚C lub ˚F


dokładność pomiaru:


w tzw. Normalnych warunkach, tj. W przedziale 35,5˚C~42˚C dokładność wynosi ± 0,2˚C (0,4˚F).


wymiary: 157 mm x 103 mm x 42 mm


Źródło zasilania: 2 x 1,5 V AA baterie alkaliczne


Waga urządzenia: ok.135 g


komplet zawiera polską instrukcje obsługi


Gwarancja 2 latawyszukany design i dokładne wykończenie powodują, że będzie genialny ponadto jako podarunek dla rodziny, znajomych czy młodych rodziców!atestY:
tworzony według światowych standardów, wydajny, niezawodny, jakość potwierdzona prestiżowymi dokumentami uznanej szwajcarskiej marki SGS (wiodąca jednostka tego rodzaju na świecie, zatrudniająca ponad 80 000 osób w ponad 1650 laboratoriach i biurach na całym świecie), dokument zgodności CE dla wyrobu medycznego, co potwierdza bezpieczeństwo wykorzystywania.Polska gwarancja obejmuje okres 24 miesięcy od dnia zakupu.