Termometr Goclever MEDICLEVER Infraerven bezdotykov teploměr - HTEMPNB Darmowy odbiór w 21 miastach! (5906736071954)

od 0,00 PLN

Rodzaj: bezdotykowy  • ZDROWIE
  • BEZPIECZEŃSTWO
  • RODZINA
  • PEWNOŚĆ
  • SZCZĘŚCIE


Zadbaj o Zdrowie Rodziny

Termometr bezdotykowy marki MEDICLEVER to gwarancja komfortowego pomiaru temperatury ciała i otoczenia przy zachowanej dokładności i rzetelności rezultatów. Zwłaszcza w czasie osłabienia, podejrzeń infekcji, w okresie zachorowań lub po bezpośrednim kontakcie z osobą zarażoną.


Termometr Bezdotykowy

- NEBU ONE pomoże w skutecznej inhalacji
- Model nebulizatora pneumatycznego (tłokowego)
- Nebulizator firmy MEDICLEVER jest cichy i wygodny w obsłudze
- NEBU ONE to urządzenie dla całej rodziny, także dla dzieci


TERMOMETR BEZDOTYKOWY

Termometr bezdotykowy firmy MEDICLEVER to gwarancja wygodnego pomiaru temperatury ciała i otoczenia przy zachowanej staranności i rzetelności rezultatów. Nad wyraz poręczny kształt i spektakularny wygląd to też wyróżniki tego termometru.

Jest to przyrząd, który przyda się w sytuacji konieczności prędkiego sprawdzenia stanu organizmu, zwłaszcza w czasie osłabienia, podejrzeń infekcji, w okresie zachorowań lub po bezpośrednim kontakcie z osobą zarażoną. Progresywne urządzenie będzie wprawnym diagnostą pierwszych symptomów choroby.


MOŻLIWOŚCI MEDYCYNY

Termometr producenta MEDICLEVER dostosowuje się do potrzeb użytkownika. Pacjent ma możliwość wyboru jednostek pomiędzy poziomami Celsjusza i Fahrenheita. W celu stałego monitorowania przebiegu infekcji, można też zapisać do 32 wyników w podręcznej pamięci urządzenia. Warto podkreślić wygodę używania tego przyrządu. Sprawdzi się on zwłaszcza w trakcie pomiaru temperatury ciała dziecka, które może być zbyt zestresowane chorobą, by być w stanie spokojnie poddać się badaniu. W tym przypadku momentalnie i z wygodnej odległości można uzyskać miarodajny wynik.

dodatkową zaletą oferowanego termometru bezdotykowego jest opcja mierzenia temperatury otoczenia, jak dodatkowo poszczególnych obiektów. Coraz częściej przystępne na rynku urządzenia tego typu łączą te dwie funkcje. Termometr producenta MEDICLEVER dopasowuje się do trendów związanych ze zdrowym stylem życia i dbaniem o zdrowie swoje i całej swojej najbliższej rodziny.


ZDROWIE JEST NAJWAŻNIEJSZE

Na panelu znajduje się zaledwie kilka przycisków, a jego obsługa jest wysoce intuicyjna i prosta.

W termometrze zastosowano metodę 1C2M (One Click To Measure).

By dokonać pomiaru temperatury, starczy umieścić urządzenie w maksymalnej odległości 15 cm od czoła pacjenta albo mierzonego obiektu i wcisnąć jeden przycisk. Wynik pojawia się na panelu LCD szybko i zezwala na szybką diagnozę symptomów i ocenę, czy w organizmie utrzymuje się gorączka.


PROSTE ROZWIĄZANIA

szczególnie użyteczny zarys i piękny wygląd to także wyróżniki tego termometru. Na panelu znajduje się zaledwie kilka przycisków, a jego obsługa jest wysoce intuicyjna i prosta. Aby dokonać pomiaru temperatury, wystarczy umieścić urządzenie w maksymalnej odległości 15 cm od czoła pacjenta albo mierzonego obiektu i wcisnąć jeden przycisk. Wynik pojawia się na panelu LCD błyskawicznie i zezwala na szybką diagnozę symptomów i ocenę, czy w organizmie utrzymuje się gorączka.


PIERWSZA DIAGNOZA

Termometr bezdotykowy marki MEDICLEVER to przyjaciel całej rodziny. Bez problemu zdiagnozuje zarówno stan zdrowia małej pociechy, jak i ucieszy swoją precyzyjnością osobę dorosłą. Jest doskonałą alternatywą dla konwencjonalnych termometrów, które działają wolno i wymagają zaangażowania ze strony pacjenta. Oferowane urządzenie spełni oczekiwania w każdych warunkach, o każdej porze roku i przy każdych, nawet najmniejszych, podejrzeniach nadciągającej infekcji.