Termometr MEDIVON TB-08

od 89,99 PLN

Rodzaj: bezdotykowy

Termometr bezdotykowy TB-08 produkowany z myślą o rodzicach. Jest kompletnie bezszelestny w użyciu i nie zakłóca snu dziecka. Pomiar temperatury trwa tylko jedną sekundę.
Czym jest termometr bezdotykowy? Nie trzeba przykładać żadnych zimnych części do ciała - skrupulatnego pomiaru dokonuje się za pomocą podczerwieni z odległości 5-15 cm. Mierzenie temperatury bez niebezpiecznych termometrów rtęciowych jest istotnie łatwiejsze.


Jakie jest to urządzenie? TB-08 jest w całości bezpieczny i łatwy w użyciu. Nawet dla osób starszych - termometr posiada prosty i czytelny oraz intuicyjną obsługę. Starczy chwila i uzyskujesz staranny wynik. Zostaniesz również poinformowani alarmem gdy mierzona temperatura przekroczy 38 stopni Celsjusza. Dzięki naszemu urządzeniu możesz na dodatek bez problemu zmierzyć temperature przedmiotów. Wystarczy zmienić tryb pracy na trafny i momentalnie skontrolujesz temperaturę wody czy butelki z mlekiem.
Pomiary wyświetlane są w °C lub °F.

wyjątkowo prosty w obsłudze #1 czujnik IR
#2 Tryb temperatury ciała/przedmiotu
#3 Klawisz wielofunkcyjny (-)
#4 Klawisz wielofunkcyjny (+)
#5 Przycisk ustawień
#6 ekran LCD
#7 Przycisk pomiarowy
zobacz jakie to proste Złap termometr TB-08 od Medivon do ręki, wybierz trafny tryb pomiaru dla temperatury ludzkiego organizmu lub przedmiotu i jednym przyciskiem wykonaj pomiar. Wynik otrzymasz na jasnym, precyzyjnym wyświetlaczu w tylnej części obudowy już po chwili.
Do pomiaru potrzebujesz tak naprawdę tylko baterii.


W komplecie: - Termometr bezdotykowy TB-08,
- Instrukcja osbługi,3 LATA (36 MIESIĘCY) - Gwarancja udzielana poprzez producenta na okres 36 miesięcy.

Głównym celem naszej marki jest zadowolenie i satysfakcja klientów. Wybrany poprzez Państwa produkt objęty jest 36 miesięczną gwarancją, realizowaną w autoryzowanym serwisie znajdującym się na terenie Polski zupełnie za darmo!