Termometr MEDIVON TB-08

od 81,90 PLN

Termometr bezdotykowy Medivon Model: TB-08 W zestawie: - Termometr bezdotykowy TB-08 - Instrukcja obsługi. Korzystny dobór dla rodziców Termomometr bezdotykowy MEDIVON TB-08 pozostał wyprodukowany z myślą o rodzicach.

Jest kompletnie bezszelestny w użyciu i nie zakłóca snu dziecka. Pomiar temperatury trwa tylko jedną sekundę. Nie trzeba w dodatku przykładać żadnych zimnych elementów do ciała - pomiaru dokonuje się za pomocą podczerwieni z odległosci 5-15 cm.

Bezpieczne korzystanie TB-08 jest całkowicie bezpieczny i prosty w użyciu. Nawet dla osób starszych - termometr posiada prosty i czytelny i intuicyjną obsługę. Progresywna technika Najwyższa pora zamienić stare termometry, które wypełnione są nad wyraz toksyczną dla człowieka rtęcią - na te świeże bezpieczne dla zdrowia i środowiska.

Nie musisz już męczyć się by odczytać temperaturę swoją czy własnych pociech. Starczy kilka sekund i otrzymujesz precyzyjny wynik. Zostaniesz też poinformowani alarmem gdy mierzona temperatura przekroczy 38 stopni Celsjusza.

znakomita temperatura Dzięki naszemu urządzeniu możesz dodatkowo bezproblemowo zmierzyć temperature przedmiotów. Starczy zmienić tryb pracy na odpowiedni i błyskawicznie skontrolujesz temperaturę wody czy butelki z mlekiem.

Pomiary wyświetlane są w °C albo °F. Termometr MEDIVON ma podświetlany, cyfrowy i pamięć do zapisu ostatnich 32 pomiarów. Zmierzysz temperaturę nawet w nocy....