Beurer Termometr bezdotykowy ft 90 - (4211125795313)

od 0,00 PLN

Rodzaj: elektroniczny • Miejsce pomiaru: czoło

Termometr bezdotykowy FT 90 - Beurer Pomiar temperatury ciała to cenny wskaźnik pomocny w ocenie stanu zdrowia i kondycji organizmu. Ciepłotę ciała bada się m.in. W przebiegu niegroźnych infekcji, chorób zakaźnych, a także w ocenie płodności przy planowaniu potomstwa.

Termometry rtęciowe są niebezpieczne dla zdrowia, a palpacyjne metody pomiaru temperatury cechuje nieprecyzyjność. Najlepsze rozwiązanie stanowi komfortowy i wygodny termometr bezdotykowy. Termometr bezdotykowy FT 90 – Beurer łączy najnowsze rozwiązania techniczne z prostą i intuicyjną obsługą.

Urządzenie zagwarantuje szybki pomiar temperatury ciała, dzięki czemu rewelacyjnie pasuje do oceny stanu zdrowia najmłodszych, choćby tych niespokojnych czy płaczących. Dzięki możliwości bezdotykowego dokonywania pomiaru ciepłoty ciała, zabieg ten nie przerwie snu czy odpoczynku malucha i seniora.

uzupełniającą zaletą termometru marki Beurer jest brak konieczności dezynfekowania urządzenia po każdym użyciu – ze względu na bezdotykowe pomiary temperatury nie istnieje ryzyko przeniesienia na termometr bakterii i wirusów.

Postaw więc niewątpliwieść i bezpieczeństwo i miej zdrowie swoje i bliskich pod (bezdotykową) kontrolą. Termometr bezdotykowy Beurer FT 90 - atrybuty oryginalne Bezdotykowy termometr na podczerwień. Alarm informujący o gorączce.

Bezpieczny i higieniczny wskazuje temperaturę bez kontaktu ze skórą. Potrafi mierzyć temperaturę ciała, otoczenia i powierzchni. Szczególnie {pomocn|przydatn)y do pomiaru temperatury u małych dzieci i niemowląt.

Wyłącznik sygnału dźwiękowego ( On / Off ). Pamięć na 60 odczytów. Sygnał dzwiękowy informujący o gotowości do pracy. Baterie i podstawka w zestawie. Produkt medyczny. Duży i czytelny wyświetlacz LCD. Termometr bezdotykowy FT 90 - Instrukcja obsługi