Beurer Termometr ft 65 (4211125795146)

od 96,90 PLN

oszczędzasz do 35%
Rodzaj: elektroniczny • Miejsce pomiaru: czoło

Wśród progresywnych termometrów na szczególną uwagę zasługują modele bezdotykowe. Jednym z nich jest wysokiej klasy termometr bezdotykowy FT 65 – Beurer, który doskonale sprawdza się w swej roli i na dodatek mnóstwo przydatnych funkcji.

artykuł pozostał zaopatrzony w ergonomiczny alarm LED, który włącza się przy temperaturze powyżej 38 poziomów. Precyzyjny wynik można uzyskać już w przeciągu kilku sekund. Urządzenie jest w pełni bezpieczne dla konsumenta – nie ma rtęci ani szkła.

równocześnie bez obaw można poddawać termometr dezynfekcji, w zależności od aktualnych potrzeb. Termometr bezdotykowy FT 65 – Beurer udostępnia poręczną opcję pamięci z możliwością zapamiętania aż 10 pomiarów – łącznie z datą i godziną.

dzięki temu użytkownik prosto może porównać ze sobą poprzednie wyniki. Niewątpliwym atutem towaru jest dość wielki ekran, który ułatwia odczytanie aktualnej temperatury. Na uwagę zasługuje także funkcja automatycznego wyłączania.

Termometr zachwyca progresywnym designem i ergonomicznym kształtem. Do zestawu zostały załączone dwie baterie. Opis towaru: Alarm LED przy temperaturze powyżej 38°C Pomiar temperatury w ciągu kilku sekund Nie posiada rtęci ani szkła pasuje do dezynfekcji staranność pomiaru: Czoło 0,3°C: 34 - 43°C Ucho 0,2°C: 35,5°C - 42°C Obiekt 1,5°C przy <30°C; 5% przy ≥ 30°C Termometr zapamiętuje 10 wartości wraz z datą i godziną Funkcja automatycznego wyłączania wielki ekran Dwie baterie w pakiecie 1,5V AAA Gwarancja 36 miesięcy