Philips 47PFL6008, przekątna 47"

od 0,00 PLN

Format obrazu: 16/9 • Rozdzielczość: 1080p - Full HD • Jasność: 400 cd/m2 • Częstotliwość odświeżania: 500 Hz • Złącze HDMI: 4 • Szerokość: 106.4 cm • Pobór mocy: 59 W • Przekątna ekranu: 47 " • Wejścia Euro: 1 • Tuner: DVB-T • Kontrast dynamiczny: 500000:1 • Pobór mocy w trybie czuwania: 0.1 W

Oto telewizor, który potrafi zaimponować swoimi możliwościami i parametrami. Przyjrzyj mu się bliżej i poznaj jego zalety! Odkryj nową jakość obrazu technologi LED.

Obraz ma wysoką jakość - jest jasny, oszczędny i znacznie mniej podatny na usterki, dzięki temu, że wspiera technologię LED. Technologia ta, to mocna, głęboka czerń, świetny poziom kontrastu i doskonałe barwy wyświetlanego obrazu.

Ekran

Jedną z najważniejszych cech tego produktu jest jego wielkość: przekątna matrycy wynosi 47 cali.

Format obrazu jest panoramiczny, ( 16/9 ). Pozwala on na wyświetlanie obrazu w standardzie kinowym, dzięki czemu, oglądanie w domu filmów na wymiennych nośnikach, przynosi nowe doznania wizualne.

500 Hz to maksymalna częstotliwość odświeżania w tym modelu. Możesz ją swobodnie zmniejszać, dostosowując ją do swoich preferencji. To zapewnia Ci świetny obraz oraz komfortowe użytkowanie sprzętu.

W urządzeniu umieszczono ekran o rozdzielczości 1080p - Full HD.

Dźwięk

Wyjście słuchawkowe, obecne w obudowie, ułatwi Ci zadanie podłączenia do telewizora własnego zestawu stereo lub słuchawek. Dzięki temu, możesz samemu rozbudować swoje małe, domowe centrum multimedialne.

Wejścia i wyjścia

Z łatwością podłączysz do telewizora każdy kompatybilny sprzęt dzięki licznym gniazdom. Pozwala to dodatkowo rozwinąć funkcjonalność TV.

Dzięki wykorzystaniu technologii HDMI otrzymujesz możliwość bezproblemowego przyłączenia innych sprzętów i urządzeń, np. dekoderów, odtwarzaczy DVD i blu-ray, a nawet konsoli do gry, laptop i tablet.

Telewizor wyposażony jest w tradycyjne złącze EURO, umożliwiające przyłączenie większości dostępnych na rynku urządzeń, video (takich jak odtwarzacze DVD, konsole gier i dekodery).

Zasilanie

Dzięki zastosowaniu osiągnięć współczesnej technologii, koszty eksploatacji tego modelu są stosunkowo niskie (zwłaszcza w porównaniu z odbiornikami starego typu).

Odbiornik zużywa średnio 59 W. Dzięki temu nie będzie najbardziej prądożernym urządzeniem w naszym domu.

Wyłączony telewizor pobiera przeciętnie 0.1W.

Wygląd

Na uwagę zasługują nie tylko parametry, ale też piękny projekt obudowy, która przyciąga wzrok i powoduje, że urządzenie przez długie lata będzie modnie wyglądało w naszym salonie czy sypialni.

Oprócz tego tradycyjne kolory powodują, że urządzenie będzie harmonijnie komponował się z wystrojem pomieszczenia, w którym go ustawisz.

Eksploatacja

Telewizor LED Philips 47PFL6008, to przykład solidnej konstrukcji, która doskonale sprawdzi się w każdym domu. Dobra jakość obrazu i dźwięku, mnogość przydatnych i wygodnych funkcji, a także energooszczędność i praktyczność użytkowania, doskonałe parametry wyświetlanego koloru oraz adekwatna cena, czyni z 47PFL6008 urządzenie warte Twojej uwagi.