TV LED Samsung UE55MU6402

od 0,00 PLN

Przekątna ekranu: 55 " • Rozdzielczość: 4k - 3840 x 2160 • Funkcje: DLNA, WiFi, Smart TV • Częstotliwość odświeżania: 1500 Hz • Złącza HDMI: 3 • Złącza USB: 2 • Szerokość: 142.0 cm • Pobór mocy: 111 W • Pobór mocy w trybie czuwania: 0.5 W • Klasa energetyczna: A • Tuner: DVB-T, DVB-C

Obraz SMART TVwzornictwo Porównaj w opakowaniu warto wiedzieć UHD 4K Oglądaj filmy w wysokiej klasy rozdzielczości UHD 4K. Jakość potwierdzona dokumentem Stowarzyszenia Digital Europe. Gwarancja obrazu w jakości 4K Certyfikowane UHD to Twoja gwarancja obrazu w jakości 4K.

nadzwyczajnie doświetlone sceny Poznaj obraz o zniewalającym poziomie kontrastu, nieprzeciętnej energiczności odcieni i niezwykłej głębi. Smukły design Telewizor wspaniale wpasuje się w fason każdego wyglądu wnętrza dzięki harmonijnemu i minimalistycznemu wzornictwu.

Jeden pilot Smart Control Jeden do wielu maszyn. Za pomocą pilota Smart Control możesz kontrolować większość maszyn Samsung. Świat smartfona w Twoim TV Steruj telewizorem przy pomocy telefonu. Możesz także udostępniać materiały multimedialne z urządzeń mobilnych i komputera na telewizor Samsung Smart TV.

Obraz Naturalnie błyskotliwe odcienie. Active Crystal Colour technika Active Crystal Colour sprawia,kolory są staranniej odwzorowane i zauważalnie naturalniejsze. To zasługa ulepszonego podświetlenia ekranu, dzięki któremu zwiększyła się nie tylko jakość obrazu,zniżyło też zużycie energii.

idealne doświetlone sceny. Technika HDR HDR to nowy kanon produkcji filmów i gier. Wyróżnia się wysokimi, nieosiągalnymi do tej pory stopniami jasności i kontrastu. Obraz staje się tym samym bardziej detalowy i imponuje dynamicznością odcieni.

Prawdziwie kinowej jakości możesz dzisiaj doznać we własnym salonie. Bardziej szczegółowy obraz. UHD 4K UHD 4K najwyższa rozdzielczość telewizorów przystępna powszechnie na rynku, dzięki której odwzorowane są najdrobniejsze niuanse w sposób wyraźny.

Więcej szczegółów, to więcej wrażeń, które ekspresowo nie pozwolą o sobie zapomnieć. Gwarancja obrazu w jakości 4K. Certyfikowane UHD Certyfikowane UHD to Twoja gwarancja obrazu w jakości 4K. Stowarzyszenie Digital Europe ustaliło szereg norm, które musi spełniać telewizor UHD.

Jedną z nich są matryce bez dopełniającego, białego koloru w pikselach RGB. Przed zakupem przejrzyj, czy telewizor trafny certyfikat gwarantujący ponad 8 mln adresowanych pikseli, a więc znakomitą jakość Ultra High Definition.

POZOSTAŁE parametry JAKOŚCI OBRAZU Współczynnik jakości obrazu. Picture Quality Index 1500 PQI to wytwarzana przez Samsung miara jakości obrazu. Bierze pod uwagę takie komponenty jak odwzorowanie detali, technologie wzbogacenia kolorów, jasność czy odwzorowanie czerni.

Im wyższa wartość PQI, tym wyższa jakość obrazu. Obraz pełen szczegółów. UHD Dimming technika UHD Dimming to inteligentny system korekcji obrazu, analizujący wyświetlane sceny. Indywidualna optymalizacja poziomu kontrastu, odcieni i ostrości wpływa na realistyczne odzwierciedlenie odcieni.

Wyświetlane sceny posiadają nieprzeciętne ich ustawienie. Lepsza jakość obrazu. UHD Upscaling technika UHD Upscaling zwiększa jakość tworzyw o niższej rozdzielczości do poziomu jak najbliższego UHD. Wykorzystuje do tego progresywny 4-stopniowy proces, który analizuje poszczególne cechy, by obraz był jak najmocniej zbliżony do najwyższego standardu.

SMART TV - WYBIERAJ I OGLĄDAJ CO CHCESZ I KIEDY CHCESZ Youtube, HBO GO, Netflix na sporym ekranie Twojego telewizora, wygodnie. Poznaj nietrudny i instynktowny Smart TV, który otwiera przed Tobą świat pełen możliwości.

prędki i zapewniający ogrom zabawy, a przystępny w obsłudze dzięki jednemu pilotowi Smart Control, którym możesz sterować wieloma urządzeniami podłączonymi do telewizora. Swoje ulubione treści i aplikacje masz zawsze pod ręką w Smart Hub, działającemu bardzo płynnie za sprawą systemu operacyjnego Tizen.

Włącza się momentalnie i zapamiętuje ostatnio odtwarzane treści, które wznawia w mgnieniu oka. Najlepsze filmy i seriale. Welcome Smart Pack Powitalny zestaw dla posiadaczy Samsung UHD TV. Korzystaj z dostępu do perfekcyjnej rozrywki.

Otwórz aplikację Smart Pack i odbierz przedłużony darmowy dostęp do FilmBox Live, a także inne niespodzianki. * Więcej szczegółów w regulaminie na stronie https://mysamsung.com/pl/mysamsung/offers/#/JS4E6TDMF2BGZ/ przystępny dostęp do aplikacji, filmów i seriali.

Smart Hub Dzięki Smart Hub Twój nowy telewizor to coś więcej niż wysokiej klasy telewizor. To dostęp do aplikacji, filmów i serwisów internetowych na obfitym ekranie nigdy nie był tak komfortowy. Ty wybierasz co i kiedy oglądasz.

Jeszcze szybszy* dostęp do filmów na żądanie, gier** i aplikacji internetowych. * w porównaniu do Smart Hub z 2016 roku. ** Zgodnie z regulaminem danego serwisu. Wymaga połączenia z internetem. Funkcja może nie być dostępna we wszystkich językach i obszarach.

Świat smartfona w Twoim TV. Smart View i Quick Connect (szybkie Połączenie) Telewizor w prosty sposób umożliwia odtwarzanie filmów, zdjęć czy muzyki z innych przystępnych maszyn mobilnych. Skorzystaj z aplikacji Samsung Smart View albo z funkcji Quick Connect (szybkie Połączenie), abyzintegrować się Twoim smartfonem czy tabletem*.

S..