TV LED Samsung UE55MU6102

od 1999,99 PLN

Przekątna ekranu: 55 " • Rozdzielczość: 4k - 3840 x 2160 • Funkcje: WiFi, Smart TV • Częstotliwość odświeżania: 1300 Hz • Złącza HDMI: 3 • Złącza USB: 2 • Szerokość: 153.2 cm • Pobór mocy: 111 W • Pobór mocy w trybie czuwania: 0.5 W • Klasa energetyczna: A • Tuner: DVB-T, DVB-C

Obraz SMART TVwzornictwo Porównaj w opakowaniu warto wiedzieć UHD 4K Oglądaj filmy w wysokiej klasy rozdzielczości UHD 4K. Jakość potwierdzona atestem Stowarzyszenia Digital Europe. Gwarancja obrazu w jakości 4K Certyfikowane UHD to Twoja gwarancja obrazu w jakości 4K.

wyśmienicie doświetlone sceny Poznaj obraz o zachwycającym poziomie kontrastu, niespotykanej dynamiczności barw i niezwykłej głębi. Smukły design Telewizor wspaniale wpasuje się w fason każdego wystroju wnętrza dzięki harmonijnemu i minimalistycznemu wzornictwu.

Jeden pilot Smart Control Jeden do wielu sprzętów. Przy pomocy pilota Smart Control możesz kontrolować większość urządzeń Samsung. Świat smartfona w Twoim TV Steruj telewizorem za pomocą telefonu. Możesz także udostępniać materiały multimedialne z urządzeń przenośnych i komputera na telewizor Samsung Smart TV.

Obraz Naturalnie atrakcyjne odcienie. PurColor Siedmiokrotnie obszerniejsza ilość punktów regulacji odcieni niżeli w telewizorach Samsung Full HD powoduje, że telewizor z technologią PurColor wyświetla spory zakres naturalnych barw.

teraz możesz radować się obrazem zniewalającym dynamicznością barw i znacznymi detalami. Znakomite doświetlone sceny. Technika HDR HDR to nowy kanon produkcji filmów i gier. Akcentuje się wysokimi, nieosiągalnymi do tej pory poziomami jasności i kontrastu.

Obraz staje się tym samym bardziej detalowy i imponuje energicznością barw. Prawdziwie kinowej jakości możesz teraz poznać we własnym salonie. Bardziej detalowy obraz. UHD 4K UHD 4K najwyższa rozdzielczość telewizorów dostępna powszechnie na rynku, dzięki której odwzorowane są najdrobniejsze niuanse w sposób wyrazisty.

Więcej szczegółów, to więcej wrażeń, które błyskawicznie nie pozwolą o sobie zapomnieć. Gwarancja obrazu w jakości 4K. Certyfikowane UHD Certyfikowane UHD to Twoja gwarancja obrazu w jakości 4K. Stowarzyszenie Digital Europe ustaliło szereg norm, które musi spełniać telewizor UHD.

Jedną z nich są matryce bez dopełniającego, białego koloru w pikselach RGB. Przed zakupem przejrzyj, czy telewizor optymalny certyfikat zapewniający ponad 8 mln adresowanych pikseli, a więc perfekcyjną jakość Ultra High Definition.

POZOSTAŁE parametry JAKOŚCI OBRAZU Współczynnik jakości obrazu. Picture Quality Index 1300 PQI to stworzona poprzez Samsung miara jakości obrazu. Bierze pod uwagę takie części jak odwzorowanie detali, technologie wzbogacenia kolorów, jasność czy odwzorowanie czerni.

Im wyższa wartość PQI, tym wyższa jakość obrazu. Obraz pełen detalów. UHD Dimming technologia UHD Dimming to inteligentny system korekcji obrazu, analizujący wyświetlane sceny. Indywidualna optymalizacja poziomu kontrastu, odcieni i ostrości wpływa na realistyczne odzwierciedlenie odcieni.

Wyświetlane sceny mają rewelacyjne ich ustawienie. Lepsza jakość obrazu. UHD Upscaling technologia UHD Upscaling zwiększa jakość materiałów o niższej rozdzielczości do poziomu jak najbliższego UHD. Wykorzystuje do tego nowoczesny 4-stopniowy proces, który analizuje poszczególne właściwości, żeby obraz był jak najistotniej zbliżony do najwyższego standardu.

SMART TV - WYBIERAJ I OGLĄDAJ CO CHCESZ I KIEDY CHCESZ Youtube, HBO GO, Netflix na obszernym ekranie Twojego telewizora, komfortowo. Poznaj łatwy i intuicyjny Smart TV, który otwiera przed Tobą świat pełen możliwości.

szybki i gwarantujący ogrom zabawy, a nietrudny w obsłudze dzięki jednemu pilotowi Smart Control, którym możesz sterować wieloma urządzeniami podłączonymi do telewizora. Swoje ulubione treści i aplikacje masz za każdym razem pod ręką w Smart Hub, działającemu stanowczo płynnie za sprawą systemu operacyjnego Tizen.

Włącza się błyskawicznie i zapamiętuje ostatnio odtwarzane treści, które wznawia w mgnieniu oka. Najkorzystniejsze filmy i seriale. Welcome Smart Pack Powitalny pakiet dla posiadaczy Samsung UHD TV. Korzystaj z dostępu do świetnej rozrywki.

Otwórz aplikację Smart Pack i odbierz przedłużony bezpłatny dostęp do FilmBox Live i inne niespodziewanki. * Więcej szczegółów w regulaminie na stronie https://mysamsung.com/pl/mysamsung/offers/#/JS4E6TDMF2BGZ/ nietrudny dostęp do aplikacji, filmów i seriali.

Smart Hub Dzięki Smart Hub Twój nowy telewizor to coś więcej niż wysokiej klasy telewizor. To dostęp do aplikacji, filmów i serwisów internetowych na wielkim ekranie nigdy nie był tak komfortowy. Ty wybierasz co i kiedy oglądasz.

Jeszcze szybszy* dostęp do filmów na żądanie, gier** i aplikacji internetowych. * w kontraście do Smart Hub z 2016 roku. ** Zgodnie z regulaminem danego serwisu. Wymaga połączenia z internetem. Funkcja może nie być przystępna we wszystkich językach i obszarach.

Świat smartfona w Twoim TV. Smart View i Quick Connect (prędkie Połączenie) Telewizor w prosty sposób umożliwia odtwarzanie filmów, zdjęć czy muzyki z innych dostępnych maszyn przenośnych. Skorzystaj z aplikacji Samsung Smart View lub z funkcji Quick Connect (prędkie Połączenie), abyzwiązać się Twoim smartfonem czy..