TV LED Samsung UE55M5502

od 0,00 PLN

Przekątna ekranu: 55 " • Funkcje: Smart TV • Klasa energetyczna: A

obraz SMART TVwzornictwo PORÓWNAJ w OPAKOWANIU WARTO WIEDZIEĆ Rozdzielczość Full HDFull HD pozwoli Ci cieszyć się realistycznym obrazem i intensywnymi kolorami. Innowacyjny designNowoczesna ramka otaczająca ekran nieprzeciętnie uzupełni każde wnętrze.

Smart ViewIntuicyjne zarządzanie treściami w Twoim telewizorze przy pomocy smartfona. Wzbogacone doświadczenie oglądania Nowy poziom realizmu obrazu. Full HD Full HD stanowczo podwyższa jakość i ostrość obrazu dzięki dwukrotnie pokaźniejszej rozdzielczości w przypadku standardowych telewizorów HD.

Telewizor Full HD dysponuje pokaźnie szerszą paletą odcieni. Żywe , a także bardziej dokładna dynamika obrazu dostarczają rozrywki na wyższym poziomie realizmu. Lepszy obraz dzięki intensywnym kolorom.

Wide Color Enhancer Plus za pomocą zaawansowanego algorytmu funkcja Samsung Wide Color Enhancer Plus poszerza gamę kolorystyczną i powiększa liczbę odcieni o zbliżonej tonacji, np. Błękity i zielenie nie będą blaknąć, ani się przenikać.

dostajesz efektowny obraz z bogatym wyborem kolorów i szeroką paletą odcieni. Niezwykła głębia ekranu. Contrast Enhancer Telewizor automatycznie ustawia zróżnicowane poziomy kontrastu dla poszczególnych planów obrazu, dając efekt przypominający trójwymiar, niesłychany dotąd w płaskich telewizorach.

duże ujęcia majestatycznych krajobrazów będą zapierać dech w piersiach. Słuszny poziom czerni i bieli. Micro Dimming Pro nowoczesna technika przyciemniania ekranu Micro Dimming Pro zapewnia znakomitą widoczność detali.

Każda scena wyświetlana jest z odpowiednio przypasowanymi ustawieniami kontrastu, koloru i ostrości, jednocześnie dla ciemnych jak i jasnych obszarów. POZOSTAŁE właściwości JAKOŚCI OBRAZU Współczynnik jakości obrazu. PQI 800 PQI to stworzona przez Samsung miara jakości obrazu.

Bierze pod uwagę takie komponenty jak odwzorowanie detali, technologie wzbogacenia odcieni, jasność czy odwzorowanie czerni. Im wyższa wartość PQI, tym wyższa jakość obrazu.* Nie dotyczy modelu 32'' Redukcja zniekształceń obrazu.

Ultra Clean View technologia Ultra Clean View analizuje wyświetlane treści przy pomocy innowacyjnego algorytmu, który redukuje zniekształcenia obrazu. W ten sposób wyświetlane obrazy wyglądają bezspornie lepiej.

Optymalizacja brazu. Hyper Real Picture Engine Dzięki innowacyjnemu i dopracowanemu w każdym szczególe procesorowi Hyper Real Picture Engine jakość obrazu wyświetlanego na ekranie jest optymalizowana w czasie rzeczywistym.

Hyper Real dba także o pełne użycie potencjału wszystkich współpracujących technice, żeby zapewnić jak najkorzystniejszy efekt wizualny. SMART TV - WYBIERAJ I OGLĄDAJ CO CHCESZ I KIEDY CHCESZ Youtube, HBO GO, Netflix na dużym ekranie Twojego telewizora.

Poznaj przystępny i instynktowny Smart TV, który otwiera przed Tobą świat pełen możliwości. Szybki i zapewniający ogrom zabawy, a nietrudny w obsłudze dzięki jednemu pilotowi Smart Control, którym możesz sterować wieloma urządzeniami podłączonymi do telewizora.

Swoje ulubione treści i aplikacje masz zawsze pod ręką w Smart Hub, działającemu niezwykle płynnie za sprawą systemu operacyjnego Tizen. Włącza się prędko i zapamiętuje ostatnio odtwarzane treści, które wznawia w mgnieniu oka.

Łatwy dostęp do aplikacji, filmów i seriali. Smart Hub Dzięki funkcji Smart Hub Twój nowy telewizor to coś więcej aniżeli wysokiej klasy telewizor. Dostęp do aplikacji, filmów i serwisów internetowych nigdy nie był tak wygodny.

Ty wybierasz co i kiedy oglądasz. Jeszcze szybszy* dostęp do filmów na żądanie, gier** i aplikacji internetowych. * w porównaniu do Smart Hub z 2016 roku. ** Zgodnie z regulaminem danego serwisu. Wymaga połączenia z internetem.

Funkcja może nie być przystępna we wszelkich językach i obszarach. Jeden pilot do większości sprzętów. Smart Control mało klikania, a więcej oglądania. Smart Control to pilot zezwalający zarządzać większością urządzeń podłączonych do telewizora: od dekodera, poprzez odtwarzacz Blu-ray, aż po konsolę do gier.

Łatwy dostęp do ulubionych treści na USB. Connect Share Movie Po prostu podłącz przenośną pamięć USB bezpośrednio do telewizora, a wszystkie treści pojawią się na ekranie bez zbędnych czynności. W ten sposób możesz także nagrywać programy telewizyjne.

* Wspierane formaty: AVI, ASF, MP3, JPEG i inne. Dziewczyny © 2017 Home Box Offi ce, Inc. | Gdzie jest Dory © Disney/Pixar | znaczne kłamstewka © 2017 Home Box Offi ce, Inc. | Star Trek: W nieznane © 2017 Paramount Pictures.

STAR TREK and related marks TWOJA WYGODA TO NASZ PRIORYTET przystępne przesyłanie treści na ekran TV. Samsung Smart View Aplikacja pozwala bezproblemowo udostępniać materiały multimedialne z urządzeń przenośnych i komputera na telewizorze Samsung Smart TV.

umożliwia ona jeszcze sterowanie telewizorem za pomocą telefonu. Szybszy dostęp do ulubionych treści. System Tizen System Tizen skraca czas uruchamiania telewizora i upraszcza dostęp do filmów, gier i aplikacji.

Zapamiętuje także ostatnio..