Cat B15, produkt z kat. telefony

od 0,00 PLN

Rodzaj telefonu: z ekranem dotykowym • Przekątna wyświetlacza: 4 " • System operacyjny: Android • Pamięć RAM: do 1 GB • Wbudowany aparat cyfrowy: 5 Mpx • Komunikacja: Bluetooth • Funkcje: radio FM, dual SIM • Czas czuwania: 620 h • Pojemność baterii: 2000 mAh • Rodzaj karty SIM: mini SIM (standard) • Obsługa kart pamięci microSD: tak

Cat B15, to stylowy model o bogatych możliwościach i przyjaznym interfejsie. To urządzenie jest nowoczesne i użyteczne - idealne dla osób ceniących wygodę i funkcjonalność.

Wygląd

Ciekawy wygląd oraz stonowana obudowa sprawiają, że telefon ma uniwersalny charakter. Będzie więc idealny dla wszystkich, którzy szukają prostoty i jakości. Jest dosyć lekki, a jego wymiary sprawiają, że wygodnie leży w dłoni, dając Ci możliwość swobodnego operowania. Przyjemne w dotyku materiały, z których stworzono urządzenie, sprawiają, że wygoda korzystania z telefonu stoi na wysokim poziomie. To istotna cecha sprzętów, z którymi spędzamy często długie godziny.

Parametry i funkcje

Dzięki funkcji dual SIM możesz korzystać z dwóch kart SIM w jednym telefonie, w tym samym czasie. Sprzęt funkcjonuje na kartach mini SIM (standard). Telefon obsługuje technologie GSM oraz HSPA, dzięki czemu możesz łączyć się z bliskimi bez trudu. Przekątna matrycy wynosi 4 cala. Prostą i wygodną obsługę zapewnia Ci pokaźny wyświetlacz, wytworzony z wykorzystaniem osiągnięć współczesnej technologii. Błyskawiczną wymianę plików między urządzeniami zapewnia Bluetooth. do 1 GB pamięci operacyjnej również wpływa na tempo pracy i szybkość systemu. Telefon z systemem Android pracuje płynnie i szybko. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, możesz bez wahania wybrać abonament z pakietem danych – ten telefon go obsłuży. Oprócz tego, w produkcie obecny jest jeszcze wbudowany moduł WiFi, który pozwala Ci na bezstresowe przeglądanie zasobów internetu. Nawet do 2000 mAh, może pomieścić akumulator, w który wyposażony jest Cat B15. Według producenta, telefon w trybie czuwania, wytrzymuje około 620 h. Z tym telefonem będziesz mógł rozmawiać nieprzerwanie przez kilkanaście godzin, a jeśli będziesz chciał posłuchać muzyki, energii powinno wystarczyć nawet na 8 godzin!

Multimedia i użytkowanie

Dzięki wbudowanemu aparatowi na zdjęciach i filmach udokumentujesz wszystkie najważniejsze wydarzenia, które dzieją się wokół Ciebie - szybko i łatwo. Wbudowany obiektyw ma 5 Mpix. Aparat oferuje możliwość zoomowania kadru oraz inne opcje ustawień foto. Z wykorzystaniem tego telefonu odtworzysz muzykę, zapisaną w najpopularniejszych formatach (np. MP3, MP4, WMA itp.), ustawisz odtwarzanie wg utworów, wykonawców, albumów itd. Urządzenie obsługuje kilka najważniejszych formatów wideo, pozwalając Ci cieszyć się długimi godzinami rozrywki. Oprócz tego wszystkiego do dyspozycji masz również rozbudowany organizer, pozwalający już nie tylko, na ustalenie ważnego dnia w kalendarzu, ale także na aktywne przypomnienie istotnej sprawie, określenie swojej pozycji na mapie, nagranie filmu, dźwięku oraz szybkim dostępie do swoich kont e-mail i bankowych.

Podsumowanie

W zalewie marek i modeli telefonów komórkowych, warto wybierać taki sprzęt, który w pełni wykorzystamy, bez przepłacania za coś, co będzie nam zbędne. Być może właśnie takim sprzętem jest Cat B15. Zobacz w którym sklepie znajdziesz go w najniższej cenie i wybierz najlepszą ofertę.