Samsung Galaxy A3 2017

od 0,00 PLN

System operacyjny: Android • Przekątna wyświetlacza: 4.7 " • Rozdzielczość wyświetlacza: 1280 x 720 • Rodzaj telefonu: z ekranem dotykowym • Pamięć wbudowana: 16 GB • Pamięć RAM: 2 GB • Wbudowany aparat cyfrowy: 13 Mpx • Aparat przedni: 8 Mpx • Czujniki: akcelerometr, czujnik zbliżeniowy, magnetometr, barometr, czujnik światła, czujnik efektu halla • Komunikacja: WiFi, Bluetooth, NFC, LTE, 3G • Funkcje: GPS, czytnik linii papilarnych, odtwarzacz MP3 • Pojemność baterii: 2350 mAh • Rodzaj karty SIM: nano SIM • Obsługa kart pamięci microSD: tak • Liczba rdzeni: 8
Opis
Opis artykułu

Pomyśl, jak niemało zyskasz dzięki telefonowi, z którym lepiej wyszukasz się w codziennych obowiązkach, zrelaksujesz się miłym surfowaniem po sieci i zrobisz super fotki na imprezie ze znajomymi. Samsung Galaxy A3 2017 jest tworzony do tego, aby twoje życie stało się po prostu łatwiejsze. Korzystnie wiesz, ile zależy dziś od korzystnego smartfona. Galaxy A3 nie zawiedzie cię w żadnej sytuacji, a dodatkowo będziesz posiadać telefon o wysmakowanym designie, charakterystycznym dla sprzętów w klasie premium.


trwałość

Zdecydowana większość smarftonów to urządzenia subtelne, wymagające ostrożnego użytkowania. Jednak Samsung Galaxy A3 wytrzyma więcej, dzięki obudowie, której szczelność potwierdza atest IP68. Atest ten jest gwarancją oporności na wilgoć oraz pył. Co w praktyce oznacza IP68? Jeżeli smartfon wpadnie do wody (na głębokość nie większą aniżeli 1m), to obudowa zachowa szczelność przez ok. 30 minut. Na co dzień nie musisz obawiać się korzystania z telefonu, bez pokrowca ochronnego, w trakcie deszczu. Kiedy lubisz nosić telefon w kieszeni, pokrywa Galaxy A3 oporna na kurz jest po prostu zbawienna dla jego żywotności i niezawodności. Nie zagrozi mu choćby sytuacja, gdy noszony w damskiej torebce zostanie obsypany pudrem do twarzy.


skuteczna bateria

Rozważając posiadanie tego nieszablonowego telefonu, zapewne zapytasz, jak długo trzyma bateria w Samsung Galaxy A3? użyto w nim baterię o pojemności 2350 mAh, która wystarcza na kilka godzin intensywnej pracy z telefonem. Pamiętaj, aby zastanawiając się, czy wielkość baterii jest wystarczająca, odnosić ją ponadto do wielkości telefonu, będącej jednym z jego największych atutów.


Kompaktowe wymiary

Już pierwsze chwile z Galaxy A3 2017 w dłoni potwierdzają opinie większości użytkowników,nieprzeciętnie leży w ręce. Zamiana szerokiego smartfona na Samsunga Galaxy A3 z przekątną ekranu 4.7" jest jak przesiadka z diesla kombi do samochodu sportowego. Jeszcze obszerniejsze wrażenie robi przejście z telefonu starszej generacji na nowiutkiego Samsunga. Kompaktowe wymiary w połączeniu z wyprofilowanymi krawędziami pokrywy, istotnie usprawniają sterowanie ekranem, korzystanie z aplikacji oraz nawigowanie po sieci. Chwyt telefonu jest stabilny, co do minimum ogranicza ryzyko, iż zostanie upuszczony, lub wyśliźnie się z dłoni.


fason i elegancja

Design i prezencja Galaxy A3 to jeden z najmocniej podkreślanych poprzez Samsunga atutów tego modelu. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ telefon jest pod tym względem nieszablonowy. Szykowny kształt wyróżnia połączenie metalu i szkła (tylna obudowa 3D), czyli jedno z bardziej luksusowych połączeń materiałów stosowanych w designie przedmiotów użytkowych. Obiektyw aparatu został starannie wkomponowany w tylną obudowę, nie wystaje nawet setna milimetra tego elementu, tył smartfona jest gładki. Nadanie wyglądu premium telefonowi, asygnowanemu zwykle do aktywnej pracy na co dzień, to nadzwyczajny ruch producenta. Patrząc na własny smartfon Samsung Galaxy A3, odczuwa się wielką satysfakcję z posiadania rzeczy spektakularnej i dopracowanej w najdrobniejszych szczegółach.


wydajny i niezawodny na co dzień

Telefon Samsung Galaxy A3 2017 ma system Android 6.0.1, działający błyskawicznie i płynnie. Wielbiciele Androida niewątpliwie będą zadowoleni, a zwolennicy innych systemów w funkcjonowaniu Galaxy A3, w dodatku odnajdą dla siebie sporo pozytywów. 8-rdzeniowy procesor 1,6 GHz pracuje produktywnie, realizowanie wszelkich czynności na telefonie, będzie przebiegało bez zarzutu. Tak samo ważny dla codziennego komfortu użytkowania jest wyraźny wyświetlacz ze genialnym kontrastem. Choćby pełne słońce nie stanowi problemu w wygodnym korzystaniu z telefonu. Z funkcją Always on Display odczytasz ważne informacje (godzina, kalendarz, nieodczytane komunikaty), bez konieczności odblokowywania telefonu. Zyskujesz dużą oszczędność energii, potrzebną, kiedy aktywnie korzystasz z urządzenia.


Czytnik linii papilarnych w twoim telefonie

Zwróć uwagę na czytnik linii papilarnych w Samsungu Galaxy A3 2017, podkreślający topowe modele smartfonów. Do odblokowania telefonu wykorzystujesz swój unikalny odcisk palca. Nie jest to zwykły dodatek ani nieistotny gadżet, ponieważ sprawnie zablokowany dostęp do telefonu, w niektórych sytuacjach jest bezcenny. Wystarczy, iż wyobrazisz sobie, jak mnóstwo prywatnych danych trafiłoby w obce ręce, w sytuacji zgubienia telefonu. Sama świadomość, iż ktoś ogląda twoje fotografie, jest nieprzyjemna, a nie możesz zapominać o ewentualnej stracie danych firmowych, bankowych, dostępów do serwisów społecznościowych. Dopełniające zabezpieczenie prywatnych informacji zapewnia tzw. Bezpieczny folder, oparty o platformę KNOX.


nieszablonowe fotografie i selfie

Samsung Galaxy A3 2017 umożliwi ci robienie pokaźnych fotografii w zbilansowanej kolorystyce. Przednim aparatem 8 Mpix zrobisz niepowtarzalne selfie, iż korzystasz z pływającego przycisku spustu migawki, umożliwiającego wykonanie fotografie jedną ręką. W telefonie masz 16 zdefiniowanych filtrów do optymalizowania zdjęć, np. Przed wrzuceniem ich na serwisy społecznościowe. Tylnym aparatem 13 Mpix zarejestrujesz ważne wydarzenia i uchwycisz wyjątkowe momenty, w których uczestniczysz.

Pomyśl, jak dużo zyskasz dzięki telefonowi, z którym lepiej odnajdziesz się w rutynowych obowiązkach, zrelaksujesz się przyjemnym surfowaniem po sieci i zrobisz super fotki na imprezie ze znajomymi. Samsung Galaxy A3 2017 jest produkowany do tego, by twoje życie stało się po prostu łatwiejsze. Prawidłowo wiesz, ile zależy dziś od prawidłowego smartfona. Galaxy A3 nie zawiedzie cię w żadnej sytuacji, a na dodatek będziesz mieć telefon o eleganckim designie, standardowym dla sprzętów w klasie premium.


trwałość

Zdecydowana większość smarftonów to urządzenia finezyjne, wymagające ostrożnego użytkowania. Jednak Samsung Galaxy A3 wytrzyma więcej, dzięki obudowie, której szczelność potwierdza atest IP68. Certyfikat ten jest gwarancją wytrzymałości na wilgoć, a także pył. Co w praktyce oznacza IP68? Jeżeli smartfon wpadnie do wody (na głębokość nie obszerniejszą niż 1m), to obudowa zachowa szczelność przez ok. 30 minut. Na co dzień nie musisz obawiać się korzystania z telefonu, bez pokrowca ochronnego, w trakcie deszczu. Kiedy uwielbiasz nosić telefon w kieszeni, pokrywa Galaxy A3 oporna na kurz jest po prostu zbawienna dla jego żywotności i niezawodności. Nie zagrozi mu nawet sytuacja, gdy noszony w żeńskiej torebce zostanie obsypany pudrem do twarzy.


sprawna bateria

Rozważając posiadanie tego wyjątkowego telefonu, zapewne zapytasz, jak długo trzyma bateria w Samsung Galaxy A3? zastosowano w nim baterię o obszerności 2350 mAh, która wystarcza na kilka godzin dynamicznej pracy z telefonem. Pamiętaj, by zastanawiając się, czy wielkość baterii jest wystarczająca, odnosić ją w dodatku do wielkości telefonu, będącej jednym z jego największych atutów.


Kompaktowe rozmiary

Już pierwsze chwile z Galaxy A3 2017 w rąk potwierdzają opinie większości użytkowników,idealnie leży w ręce. Zamiana obszernego smartfona na Samsunga Galaxy A3 z przekątną ekranu 4.7" jest jak przesiadka z diesla kombi do samochodu sportowego. Jeszcze pokaźniejsze wrażenie robi przejście z telefonu starszej generacji na nowiutkiego Samsunga. Kompaktowe rozmiary w połączeniu z wyprofilowanymi krawędziami obudowy, istotnie upraszczają sterowanie ekranem, korzystanie z aplikacji oraz nawigowanie po sieci. Chwyt telefonu jest jednostajny, co do minimum ogranicza ryzyko, iż zostanie upuszczony, albo wyśliźnie się z rąk.


styl i elegancja

Design i prezencja Galaxy A3 to jeden z najmocniej podkreślanych przez Samsunga atutów tego modelu. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ telefon jest pod tym względem wyjątkowy. Gustowny zarys uwydatnia połączenie metalu i szkła (tylna pokrywa 3D), czyli jedno z bardziej ekskluzywnych połączeń tworzyw wykorzystywanych w designie przedmiotów użytkowych. Obiektyw aparatu został dokładnie wkomponowany w tylną obudowę, nie wystaje nawet setna milimetra tego elementu, tył smartfona jest gładki. Nadanie wyglądu premium telefonowi, dedykowanemu w głównej mierze do intensywnej pracy na co dzień, to wyśmienity ruch producenta. Patrząc na własny smartfon Samsung Galaxy A3, odczuwa się wielką satysfakcję z posiadania rzeczy ładnej i dopracowanej w najdrobniejszych szczegółach.


skuteczny i bezusterkowy na co dzień

Telefon Samsung Galaxy A3 2017 ma system Android 6.0.1, działający błyskawicznie i płynnie. Wielbiciele Androida niewątpliwie będą zadowoleni, a zwolennicy innych systemów w funkcjonowaniu Galaxy A3, również odnajdą dla siebie dużo pozytywów. 8-rdzeniowy procesor 1,6 GHz pracuje wydajnie, realizowanie wszystkich czynności na telefonie, będzie przebiegało bez zarzutu. Tak samo ważny dla codziennego komfortu stosowania jest istotny wyświetlacz ze rewelacyjnym kontrastem. Nawet pełne słońce nie stanowi problemu w wygodnym korzystaniu z telefonu. Z funkcją Always on Display odczytasz ważne dane (godzina, kalendarz, nieodczytane komunikaty), bez konieczności odblokowywania telefonu. Zyskujesz dużą oszczędność energii, potrzebną, kiedy intensywnie korzystasz z urządzenia.


Czytnik linii papilarnych w twoim telefonie

Zwróć uwagę na czytnik linii papilarnych w Samsungu Galaxy A3 2017, uwydatniający topowe modele smartfonów. Do odblokowania telefonu wykorzystujesz swój oryginalny odcisk palca. Nie jest to zwykły dodatek ani nieistotny gadżet, ponieważ wydajnie zablokowany dostęp do telefonu, w niektórych sytuacjach jest bezcenny. Starczy, iż wyobrazisz sobie, jak mnóstwo prywatnych danych trafiłoby w obce ręce, w przypadku zgubienia telefonu. Sama świadomość, iż ktoś ogląda twoje fotografie, jest nieprzyjemna, a nie możesz zapominać o ewentualnej stracie danych firmowych, bankowych, dostępów do serwisów społecznościowych. Dopełniające zabezpieczenie prywatnych informacji zapewnia tzw. Bezpieczny folder, oparty o platformę KNOX.


unikatowe fotografie i selfie

Samsung Galaxy A3 2017 umożliwi ci robienie pokaźnych zdjęć w zbilansowanej kolorystyce. Przednim aparatem 8 Mpix zrobisz oryginalne selfie, iż korzystasz z pływającego przycisku spustu migawki, umożliwiającego wykonanie zdjęcia jedną ręką. W telefonie masz 16 zdefiniowanych filtrów do optymalizowania zdjęć, np. Przed wrzuceniem ich na serwisy społecznościowe. Tylnym aparatem 13 Mpix zarejestrujesz ważne wydarzenia i uchwycisz unikatowe momenty, w których uczestniczysz.

Specyfikacja techniczna towar
firma
Kod producenta
SM-A320FZBNXEO
EAN
8806088625638
informacje podstawowe
Klasa premium
Pyłoodporny
Wodoodporny
Niebieski
techniczne
1.6 GHz
Octa Core
Pamięć RAM
2 GB
Karta microSD
Karta microSDHC
Karta microSDXC
Tak
4G LTE
Tak
EDGE
GPRS
HSDPA
HSPA
HSPA+
HSUPA
Profil A2DP
WAP
XHTML
miniJack 3.5mm
USB rodzaj C
WiFi
NFC
Bluetooth v4.2
Boczny klawisz regulacji głośności
wyświetlacz dotykowy
MultiTouch
uzupełniające parametry
Gorilla Glass
wyświetlacz Oprogramowanie
Platforma
Android
Android 6.0.1
Multimedia
Matryca aparatu przedniego [MPix]
8
Funkcje
Akcelerometr
Barometr
czujka Halla
czujka światła
czujka zbliżeniowy
Magnetometr
Żyroskop
Bateria Fizyczne dołączone wyposażenie
Instrukcja obsługi
przewód USB
Ładowarka
Błąd w opisie? Zgłoś!
Specyfikacja techniczna produkt
firma
Kod producenta
SM-A320FZBNXEO
EAN
8806088625638
dane podstawowe
Klasa premium
Pyłoodporny
Wodoodporny
Niebieski
technologiczne
1.6 GHz
Octa Core
Pamięć RAM
2 GB
Karta microSD
Karta microSDHC
Karta microSDXC
Tak
4G LTE
Tak
EDGE
GPRS
HSDPA
HSPA
HSPA+
HSUPA
Profil A2DP
WAP
XHTML
miniJack 3.5mm
USB typ C
WiFi
NFC
Bluetooth v4.2
Boczny klawisz regulacji głośności
wyświetlacz dotykowy
MultiTouch
dodatkowe atrybuty
Gorilla Glass
wyświetlacz Oprogramowanie
Platforma
Android
Android 6.0.1
Multimedia
Matryca aparatu przedniego [MPix]
8
Funkcje
Akcelerometr
Barometr
czujka Halla
detektor światła
detektor zbliżeniowy
Magnetometr
Żyroskop
Bateria Fizyczne załączone wyposażenie
Instrukcja obsługi
przewód USB
Ładowarka