Samsung Galaxy A3 2017

od 1299,00 PLN

System operacyjny: Android • Przekątna wyświetlacza: 4.7 " • Rozdzielczość wyświetlacza: 1280 x 720 • Rodzaj telefonu: z ekranem dotykowym • Pamięć wbudowana: 16 GB • Pamięć RAM: 2 GB • Wbudowany aparat cyfrowy: 13 Mpx • Aparat przedni: 8 Mpx • Czujniki: akcelerometr, czujnik zbliżeniowy, magnetometr, barometr, czujnik światła, czujnik efektu halla • Komunikacja: WiFi, Bluetooth, NFC, LTE, 3G • Funkcje: GPS, czytnik linii papilarnych, odtwarzacz MP3 • Pojemność baterii: 2350 mAh • Rodzaj karty SIM: nano SIM • Obsługa kart pamięci microSD: tak • Liczba rdzeni: 8
Opis
Opis produktu

Pomyśl, jak niemało zyskasz dzięki telefonowi, z którym lepiej wyszukasz się w codziennych obowiązkach, zrelaksujesz się miłym surfowaniem po sieci i zrobisz super fotki na imprezie ze znajomymi. Samsung Galaxy A3 2017 jest wytwarzany do tego, żeby twoje życie stało się po prostu łatwiejsze. Poprawnie wiesz, ile zależy dziś od dobrego smartfona. Galaxy A3 nie zawiedzie cię w żadnej sytuacji, a na dodatek będziesz posiadać telefon o wytwornym designie, typowym dla urządzeń w klasie premium.


solidność

Zdecydowana większość smarftonów to urządzenia delikatne, wymagające ostrożnego użytkowania. Jednak Samsung Galaxy A3 wytrzyma więcej, dzięki obudowie, której szczelność potwierdza atest IP68. Dokument ten jest gwarancją wytrzymałości na wilgoć oraz pył. Co w praktyce oznacza IP68? Jeżeli smartfon wpadnie do wody (na głębokość nie obszerniejszą niż 1m), to obudowa zachowa szczelność poprzez ok. 30 minut. Na co dzień nie musisz obawiać się korzystania z telefonu, bez pokrowca ochronnego, podczas deszczu. Kiedy lubisz nosić telefon w kieszeni, obudowa Galaxy A3 odporna na kurz jest po prostu zbawienna dla jego żywotności i bezawaryjności. Nie zagrozi mu nawet sytuacja, gdy noszony w damskiej torebce zostanie obsypany pudrem do twarzy.


sprawna bateria

Rozważając posiadanie tego unikatowego telefonu, zapewne zapytasz, jak długo trzyma bateria w Samsung Galaxy A3? wykorzystano w nim baterię o objętości 2350 mAh, która wystarcza na kilka godzin energicznej pracy z telefonem. Pamiętaj, żeby zastanawiając się, czy wielkość baterii jest wystarczająca, odnosić ją w dodatku do wielkości telefonu, będącej jednym z jego największych atutów.


Kompaktowe wymiary

Już pierwsze chwile z Galaxy A3 2017 w rąk potwierdzają opinie większości użytkowników,idealnie leży w ręce. Zamiana znacznego smartfona na Samsunga Galaxy A3 z przekątną ekranu 4.7" jest jak przesiadka z diesla kombi do samochodu sportowego. Jeszcze obszerniejsze wrażenie robi przejście z telefonu starszej generacji na nowiutkiego Samsunga. Kompaktowe rozmiary w połączeniu z wyprofilowanymi krawędziami pokrywy, znacznie upraszczają sterowanie ekranem, korzystanie z aplikacji i nawigowanie po sieci. Chwyt telefonu jest stabilny, co do minimum ogranicza ryzyko, iż zostanie upuszczony, albo wyśliźnie się z dłoni.


fason i elegancja

Design i prezencja Galaxy A3 to jeden z najistotniej podkreślanych przez Samsunga atutów tego modelu. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ telefon jest pod tym względem wyjątkowy. Szykowny kształt wyróżnia połączenie metalu i szkła (tylna obudowa 3D), czyli jedno z bardziej elitarnych połączeń tworzyw stosowanych w designie przedmiotów użytkowych. Obiektyw aparatu został dokładnie wkomponowany w tylną obudowę, nie wystaje nawet setna milimetra tego elementu, tył smartfona jest gładki. Nadanie wyglądu premium telefonowi, dedykowanemu w głównej mierze do intensywnej pracy na co dzień, to doskonały ruch producenta. Patrząc na własny smartfon Samsung Galaxy A3, odczuwa się wielką satysfakcję z posiadania rzeczy ładnej i dopracowanej w najdrobniejszych szczegółach.


skuteczny i bezusterkowy na co dzień

Telefon Samsung Galaxy A3 2017 ma system Android 6.0.1, działający ekspresowo i płynnie. Wielbiciele Androida niewątpliwie będą zadowoleni, a zwolennicy innych systemów w funkcjonowaniu Galaxy A3, na dodatek odnajdą dla siebie sporo pozytywów. 8-rdzeniowy procesor 1,6 GHz pracuje wydajnie, realizowanie wszystkich czynności na telefonie, będzie przebiegało bez zarzutu. Jednakowo ważny dla codziennego komfortu użytkowania jest widoczny wyświetlacz ze nieprzeciętnym kontrastem. Choćby pełne słońce nie stanowi problemu w komfortowym korzystaniu z telefonu. Z funkcją Always on Display odczytasz ważne dane (godzina, kalendarz, nieodczytane komunikaty), bez konieczności odblokowywania telefonu. Zyskujesz dużą oszczędność energii, konieczną, kiedy aktywnie korzystasz z urządzenia.


Czytnik linii papilarnych w twoim telefonie

Zwróć uwagę na czytnik linii papilarnych w Samsungu Galaxy A3 2017, podkreślający topowe modele smartfonów. Do odblokowania telefonu wykorzystujesz swój unikalny odcisk palca. Nie jest to zwykły dodatek ani nieistotny gadżet, ponieważ produktywnie zablokowany dostęp do telefonu, w niektórych sytuacjach jest bezcenny. Wystarczy, że wyobrazisz sobie, jak sporo prywatnych informacji trafiłoby w obce ręce, w sytuacji zgubienia telefonu. Sama świadomość, że ktoś ogląda twoje zdjęcia, jest nieprzyjemna, a nie możesz zapominać o ewentualnej stracie informacji firmowych, bankowych, dostępów do serwisów społecznościowych. Dodatkowe zabezpieczenie prywatnych danych gwarantuje tzw. Bezpieczny folder, oparty o platformę KNOX.


wyjątkowe fotografie i selfie

Samsung Galaxy A3 2017 umożliwi ci robienie istotnych zdjęć w zbilansowanej kolorystyce. Przednim aparatem 8 Mpix zrobisz oryginalne selfie, iż korzystasz z pływającego przycisku spustu migawki, umożliwiającego wykonanie fotografie jedną ręką. W telefonie masz 16 zdefiniowanych filtrów do optymalizowania zdjęć, np. Przed wrzuceniem ich na serwisy społecznościowe. Tylnym aparatem 13 Mpix zarejestrujesz ważne wydarzenia i uchwycisz unikatowe momenty, w których uczestniczysz.

Pomyśl, jak dużo zyskasz dzięki telefonowi, z którym lepiej odszukasz się w powszednich obowiązkach, zrelaksujesz się miłym surfowaniem po sieci i zrobisz super fotki na imprezie ze znajomymi. Samsung Galaxy A3 2017 jest tworzony do tego, by twoje życie stało się po prostu łatwiejsze. Korzystnie wiesz, ile zależy dziś od korzystnego smartfona. Galaxy A3 nie zawiedzie cię w żadnej sytuacji, a na dodatek będziesz posiadać telefon o wyszukanym designie, specyficznym dla sprzętów w klasie premium.


odporność

Zdecydowana większość smarftonów to urządzenia finezyjne, wymagające ostrożnego użytkowania. Jednak Samsung Galaxy A3 wytrzyma więcej, dzięki obudowie, której szczelność potwierdza certyfikat IP68. Atest ten jest gwarancją niepodatności na wilgoć i pył. Co w praktyce oznacza IP68? Jeżeli smartfon wpadnie do wody (na głębokość nie obszerniejszą niż 1m), to pokrywa zachowa szczelność przez ok. 30 minut. Na co dzień nie musisz obawiać się korzystania z telefonu, bez pokrowca ochronnego, podczas deszczu. Kiedy uwielbiasz nosić telefon w kieszeni, pokrywa Galaxy A3 niepodatna na kurz jest po prostu zbawienna dla jego żywotności i bezusterkowości. Nie zagrozi mu nawet sytuacja, gdy noszony w kobiecej torebce zostanie obsypany pudrem do twarzy.


efektywna bateria

Rozważając posiadanie tego nieszablonowego telefonu, zapewne zapytasz, jak długo trzyma bateria w Samsung Galaxy A3? użyto w nim baterię o pojemności 2350 mAh, która wystarcza na kilka godzin energicznej pracy z telefonem. Pamiętaj, żeby zastanawiając się, czy wielkość baterii jest wystarczająca, odnosić ją jeszcze do wielkości telefonu, będącej jednym z jego największych atutów.


Kompaktowe rozmiary

Już pierwsze chwile z Galaxy A3 2017 w dłoni potwierdzają opinie większości użytkowników,wyśmienicie leży w ręce. Zamiana pokaźnego smartfona na Samsunga Galaxy A3 z przekątną ekranu 4.7" jest jak przesiadka z diesla kombi do samochodu sportowego. Jeszcze większe wrażenie robi przejście z telefonu starszej generacji na nowiutkiego Samsunga. Kompaktowe wymiary w połączeniu z wyprofilowanymi krawędziami pokrywy, znacznie usprawniają sterowanie ekranem, korzystanie z aplikacji, a także nawigowanie po sieci. Chwyt telefonu jest jednostajny, co do minimum ogranicza ryzyko, iż zostanie upuszczony, lub wyśliźnie się z dłoni.


fason i elegancja

Design i prezencja Galaxy A3 to jeden z najbardziej podkreślanych przez Samsunga atutów tego modelu. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ telefon jest pod tym względem unikatowy. Wyszukany kształt wyróżnia połączenie metalu i szkła (tylna obudowa 3D), czyli jedno z bardziej ekskluzywnych połączeń materiałów wykorzystywanych w designie przedmiotów użytkowych. Obiektyw aparatu pozostał skrupulatnie wkomponowany w tylną obudowę, nie wystaje choćby setna milimetra tego elementu, tył smartfona jest gładki. Nadanie wyglądu premium telefonowi, asygnowanemu przeważnie do dynamicznej pracy na co dzień, to perfekcyjny ruch producenta. Patrząc na własny smartfon Samsung Galaxy A3, odczuwa się wielką satysfakcję z posiadania rzeczy spektakularnej i dopracowanej w najdrobniejszych szczegółach.


wydajny i bezusterkowy na co dzień

Telefon Samsung Galaxy A3 2017 posiada system Android 6.0.1, działający błyskawicznie i płynnie. Wielbiciele Androida bez wątpienia będą zadowoleni, a zwolennicy innych systemów w funkcjonowaniu Galaxy A3, ponadto odnajdą dla siebie sporo pozytywów. 8-rdzeniowy procesor 1,6 GHz pracuje sprawnie, wykonywanie wszelkich czynności na telefonie, będzie przebiegało bez zarzutu. Równie ważny dla codziennego komfortu stosowania jest pokaźny ekran ze świetnym kontrastem. Choćby pełne słońce nie stanowi problemu w wygodnym korzystaniu z telefonu. Z funkcją Always on Display odczytasz ważne dane (godzina, kalendarz, nieodczytane komunikaty), bez konieczności odblokowywania telefonu. Zyskujesz dużą oszczędność energii, niezbędną, kiedy dynamicznie korzystasz z urządzenia.


Czytnik linii papilarnych w twoim telefonie

Zwróć uwagę na czytnik linii papilarnych w Samsungu Galaxy A3 2017, eksponujący topowe modele smartfonów. Do odblokowania telefonu wykorzystujesz swój unikalny odcisk palca. Nie jest to zwykły dodatek ani nieistotny gadżet, ponieważ wydajnie zablokowany dostęp do telefonu, w niektórych sytuacjach jest bezcenny. Wystarczy, że wyobrazisz sobie, jak niemało prywatnych informacji trafiłoby w obce ręce, w sytuacji zgubienia telefonu. Sama świadomość, iż ktoś ogląda twoje zdjęcia, jest nieprzyjemna, a nie możesz zapominać o ewentualnej stracie informacji firmowych, bankowych, dostępów do serwisów społecznościowych. Dodatkowe zabezpieczenie prywatnych danych gwarantuje tzw. Bezpieczny folder, oparty o platformę KNOX.


nieszablonowe zdjęcia i selfie

Samsung Galaxy A3 2017 umożliwi ci robienie znacznych fotografii w zbilansowanej kolorystyce. Przednim aparatem 8 Mpix zrobisz unikalne selfie, iż korzystasz z pływającego przycisku spustu migawki, umożliwiającego wykonanie fotografie jedną ręką. W telefonie masz 16 zdefiniowanych filtrów do optymalizowania fotografii, np. Przed wrzuceniem ich na serwisy społecznościowe. Tylnym aparatem 13 Mpix zarejestrujesz ważne wydarzenia i uchwycisz unikatowe momenty, w których uczestniczysz.

Specyfikacja techniczna produkt
marka
Kod producenta
SM-A320FZBNXEO
EAN
8806088625638
dane podstawowe
Klasa premium
Pyłoodporny
Wodoodporny
Niebieski
techniczne
1.6 GHz
Octa Core
Pamięć RAM
2 GB
Karta microSD
Karta microSDHC
Karta microSDXC
Tak
4G LTE
Tak
EDGE
GPRS
HSDPA
HSPA
HSPA+
HSUPA
Profil A2DP
WAP
XHTML
miniJack 3.5mm
USB rodzaj C
WiFi
NFC
Bluetooth v4.2
Boczny klawisz regulacji głośności
wyświetlacz dotykowy
MultiTouch
dodatkowe cechy
Gorilla Glass
wyświetlacz Oprogramowanie
Platforma
Android
Android 6.0.1
Multimedia
Matryca aparatu przedniego [MPix]
8
Funkcje
Akcelerometr
Barometr
detektor Halla
sensor światła
sensor zbliżeniowy
Magnetometr
Żyroskop
Bateria Fizyczne dołączone wyposażenie
Instrukcja obsługi
przewód USB
Ładowarka
Błąd w opisie? Zgłoś!
Specyfikacja technologiczna produkt
marka
Kod producenta
SM-A320FZBNXEO
EAN
8806088625638
dane podstawowe
Klasa premium
Pyłoodporny
Wodoodporny
Niebieski
techniczne
1.6 GHz
Octa Core
Pamięć RAM
2 GB
Karta microSD
Karta microSDHC
Karta microSDXC
Tak
4G LTE
Tak
EDGE
GPRS
HSDPA
HSPA
HSPA+
HSUPA
Profil A2DP
WAP
XHTML
miniJack 3.5mm
USB typ C
WiFi
NFC
Bluetooth v4.2
Boczny klawisz regulacji głośności
wyświetlacz dotykowy
MultiTouch
dopełniające atrybuty
Gorilla Glass
wyświetlacz Oprogramowanie
Platforma
Android
Android 6.0.1
Multimedia
Matryca aparatu przedniego [MPix]
8
Funkcje
Akcelerometr
Barometr
detektor Halla
czujnik światła
detektor zbliżeniowy
Magnetometr
Żyroskop
Bateria Fizyczne załączone wyposażenie
Instrukcja obsługi
kabel USB
Ładowarka