Myphone Hammer 2 PLUS

od 0,00 PLN

System operacyjny: dedykowany • Przekątna wyświetlacza: 2.2 " • Rodzaj telefonu: klasyczny • Pamięć wbudowana: 512 GB • Wbudowany aparat cyfrowy: 2 Mpx • Komunikacja: Bluetooth • Funkcje: radio FM, odtwarzacz MP3 • Pojemność baterii: 1450 mAh • Obsługa kart pamięci microSD: tak • Liczba rdzeni: 1

Telefon myPhone Hammer 2+ Z pasji do ekstremalnych wyzwań Wytrzymały Telefon myPhone Hammer 2+ dzięki swoim dodatkowym funkcjom stał się godnym przedstawicielem legendarnej serii telefonów Hammer.

linia ta zadowala się popularnością wśród najbardziej wymagających użytkowników, a to za sprawą swojej wytrzymałości. Świat internetu Wyróżnikiem tego telefonu jest dostęp do sieci 3G, dzięki której dokonasz prędkiego transferu plików i produktywnie skorzystasz z internetu.

Model ten szczyci sie ponadto funkcjami upraszczającymi podtrzymywanie kontaktów z bliskimi i zarządzanie życiem służbowym: przeglądarka WWW - prędko sprawdzisz aktualności i interesujące Cie informację; Konto poczty e-mail - bez problemy skonfigurujesz swój prywatny/służbowy adres mailowy; dedykowana aplikacja Facebook - pozostaniesz w kontakcie z przyjaciółmi Siła charakteru myPhone Hammer 2+ wyśmienitą trwałość zawdzięcza usztywnionej obudowie niepodatności potwierdzonej dokumentem IP67.

Jest urządzeniem pyło- i wodoodpornym, nie straszne mu nawet wstrząsy - dlatego tak dobrze znajduje się w ekstremalnych warunkach, w wodzie przetrwa 30 minut, zanurzony na głębokość 1m. Jak na wojownika przystało, nie może mu zabraknąć mocy do działania.

pozostał więc wyekwipowany w akumulator Li-Ion 1450mAh, bateria gwarantuje jego używanie poprzez dużo godzin ciągłych rozmów bez konieczności ładowania. Lśnienie ekranu W telefonie myPhone Hammer 2+ zastosowano wyświetlacz QVGA o przekątnej 2.2 cala z rozdzielczością 240x320px, oko więc przejrzysty wyświetlacz z znakomitymi odcieńmi.

Obok skutecznego wyświetlacza, wartym uwagi jest zaimplementowany w urządzenie tylny aparat 2.0Mpx. To dzięki niemu ekstremalne momenty znajdą swoje uwiecznienie w zdjęciach. Bojowe dodatki {pomocn|przydatn)e w każdnym momencie okażą się dodatkowe narzędzia, którymi myPhone Hammer 2+ może się pochwalić: radio FM i odtwarzacz audio w jednym, technologia bluetooth, funkcja kalendarza i notatnika, budzik, kalkulator, a nawet latarka.

Latarka w przypadku telefonów serii Hammer stanowi niezastąpiony element, zapewni jasny strumień światła, stanowi wsparcie w ciemniejszych pomieszczeniach, w najbardziej ekstremalnych warunkach.