Huawei Y6 Prime 2018

od 638,00 PLN

oszczędzasz do 2%
System operacyjny: Android • Przekątna wyświetlacza: 5.5 " • Rodzaj telefonu: z ekranem dotykowym • Aparat przedni: 5 Mpx • Komunikacja: WiFi, Bluetooth • Funkcje: odtwarzacz MP3

HUAWEI Y6 Prime uwydatnia nie tylko pokaźny panoramiczny wyświetlacz FullView i pojemna bateria, lecz też innowacyjne oprogramowanie, która dotąd było dostępne przede wszystkich w najdroższych smartfonach. HUAWEI Y6 Prime zmienia ten stan rzeczy: proponuje niemało niebanalnych rozwiązań, a do tego przystępny jest w niebanalnej cenie.

Panorama na ekranie 18:9 HUAWEI Y6 Prime proponuje panoramiczny wyświetlacz FullView o przekątnej 5.7” i proporcjach 18:9. Rozdzielczość ekranu wynosi 1440*720. Wyświetlane na nim obrazy są rzeczywiste, żywe i satysfakcjonującej jakości.

delikatnie zaokrąglone krawędzie wyświetlacza (2.5D) płynnie łączą się z ramkami i obudową smartfona. Dzięki temu HUAWEI Y6 Prime zyskuje dodatkowy błysk i fason, pozostając równocześnie komfortowym i prostym w codziennym użyciu.

Poczuj się jak na koncercie albo stwórz własną orkiestrę HUAWEI Y6 Prime eksponuje także technika odpowiedzialna za odtwarzanie muzyki. Dzieje się tak za sprawą rozwiązań, które m.in. Odtwarzają więcej dźwięków (choćby o 78 proc.).

na dodatek technologia HUAWEI Histem z zastosowaniem słuchawek dousznych może zoptymalizować brzmienie naśladując różne warunki, w jakich odtwarzana jest muzyka, np. W teatrze albo sali koncertowej. Smartfon pozwala na także łączenie się z innymi modelami, żeby odtwarzać tę samą muzykę jednocześnie.

uzupełniającą rozrywkę oferuje tryb „karaoke”. Korci Ciebie czasami, żeby uwolnić w sobie duszę wokalisty? Z tym trybem będzie to prostsze! Uruchomiasz go, kiedy chcesz, i gdzie chcesz. Kamera z funkcją Selfie Toning Flash Rozdzielczość tylnego aparatu w HUAWEI Y6 Prime wynosi 13 MP.

Przedni aparat z kolei proponuje 5 MP. W jednym, jak i w drugim przypadku możesz korzystać z zastosowanych filtrów, które zezwalają na modyfikację obrazów. Przedni aparat proponuje w dodatku efekty świetlne o niemal studyjnej jakości także w warunkach słabego oświetlenia.

Jest to możliwe dzięki ręcznym i inteligentnym trybom samoczynnej regulacji. Atrakcyjne rozwiązania może zapewnić także technologia AR, która modyfikuje tło fotografowanych obiektów. Dzięki temu jedno ujęcie można modyfikować na sporo sposobów.

konkretny procesor, który zagwarantuje efektywne działanie Smartfon HUAWEI Y6 Prime pozostał zaopatrzony w procesor czterordzeniowy Qualcomm Snapdragon 425 oraz pamięć 3 GB RAM i 32 GB ROM. Starczy, aby trzymać najciekawsze materiały video lub obrazy, którymi chciałbyś się dzielić ze znajomymi.

Flagowe oprogramowanie Do niedawna najnowszy system operacyjny Android Oreo przystępny był przede wszystkich w droższych modelach. Ale to się zmienia. W HUAWEI Y6 zainstalowano Android Oreo oraz oprogramowanie EMUI 8.

dzięki temu smartfon proponuje niemało interesujących funkcji, działa także szybciej i płynniej. A do tego jest interesujący cenowo....