Samsung Galaxy Tab A 10.1 T580

od 1099,00 PLN

Przekątna ekranu: 10.1 " • Rozdzielczość: 1920 x 1200 px • Taktowanie procesora: 1.6 GHz • System operacyjny: Android • Pamięć RAM: 2 GB • Pamięć wewnętrzna: 32 GB • Wbudowany aparat cyfrowy: 2 Mpx • Obsługa kart pamięci microSD: tak
  • Producent: Samsung
  • Kategoria: Tablety

Galaxy Tab A SAMSUNG Galaxy Tab A 10.1 (2016) WiFi 16GB Biały (SM-T580NZWAXEO) komfortoweoglądanie Łączność z innymiurządzeniami zaawansowanyaparat Trybdziecko sugerowane produkty porównanie serii zawartość opakowania częste pytania NAJWAŻNIEJSZE parametry ekran 10,1" Rozdzielczość WUXGA Aparat 8.0 Mpix i przedni 2.0 Mpix stosowne proporcje ekranu Wytrzymała bateria 7300 mAh Ośmiordzeniowy procesor 1,6 GHz przeznaczony tryb dla dzieci wygodnE OGLĄDANIE pokaźniejszy obraz Rozdzielczość WUXGA 1920 x 1200 wyświetlacz Galaxy Tab A wyświetla obraz w wysokiej rozdzielczości 1920 x 1200 – czyli wyższej aniżeli Full HD.

Gęstość pikseli osiąga poziom aż 224 PPI, dzięki temu ekran podkreśla się ostrością i ilością detali. Dostrzeżesz każdy, choćby najmniejszy detal ukryty w obrazie. Optymalne rozmiary ekranu Proporcje 16:9 Galaxy Tab A wyekwipowano w panoramiczny ekran o proporcjach 16:9, czyli najpopularniejszych wśród telewizorów i monitorów komputerowych.

Pozwala Ci to wygodnie oglądać filmy i seriale w pełnej okazałości – bez przycinania obrazu i czarnych ramek. © TVN S.A 2012 ekran przyjaźniejszy dla wzroku technika Anti-Glare Włączanie wyświetlacza w ciemnym pomieszczeniu może razić w oczy.

technika Anti-Glare aktywuje się przy słabym oświetleniu, stopniowo powiększając jasność ekranu podczas jego włączania, żeby Twoje oczy miały czas na dobranie się do nowych warunków. Rozrywka w komfortowych warunkach komfortowa obudowa i wytrzymała bateria obudowa Galaxy Tab A przykuwa wzrok swoją bezkompromisową elegancją.

Jej tylna część pokryta jest miękką powłoką, dzięki której tablet komfortowo i pewnie leży w rąk. Z urządzenia możesz wygodnie korzystać, gdzie jedynie chcesz i jak długo chcesz – bateria o pojemności aż 7300 mAh zapewni Ci długie godziny oglądania ulubionych filmów i seriali.

ŁĄCZNOŚĆ Z INNYMI URZĄDZENIAMI Oglądanie na pokaźnym ekranie Funkcja Quick Connect Wykorzystaj bezprzewodowe połączenie Bluetooth i Wi-Fi, aby wyświetlać obraz z tabletu na telewizorze. Przy pomocy funkcji Quick Connect możesz wyświetlić fotografie i filmy na pokaźnym ekranie, bez potrzeby kopiowania ich.

W ten sposób prześlesz też obraz z telewizora na ekran Galaxy Tab A. Synchronizacja ze smartfonem Side Sync 4:4 Udostępniaj dowolne dane pomiędzy tabletem a smartfonem – nawet to, co jest obecnie wyświetlane na ekranie.

Zsynchronizuj urządzenia za pomocą aplikacji Side Sync i bez żadnych przeszkód przenoś pomiędzy nimi pliki, komfortowoj pisz wiadomości i zwiększ swoją produktywność. InnowacyjnY APARAT Naturalniejsze fotografie technologia HDR Wykorzystaj technologię HDR, żeby uzyskać jeszcze naturalniejsze zdjęcia.

Po włączeniu specjalnego trybu tablet wykona dwa fotografie równocześnie, każde o różnorodnych wartościach ekspozycji, a następnie złączy je w jedno. Uzyskasz w ten sposób bardzo naturalne i pokaźne fotografie.

zdjęcia godne profesjonalistów Tryb Pro Wykorzystaj w pełni możliwości obu aparatów i poczuj się jak zawodowy fotograf. Włącz tryb Pro i samodzielnie ustaw cechy fotografie – wartości EV i ISO, a także balans bieli.

zdjęcia będą wyglądały skrupulatnie tak, jak tego chcesz. TRYB DZIECKO Rozrywka dla najmłodszych atrakcyjne aplikacje i efektywna kontrola rodzicielska Galaxy Tab A to urządzenie nie tylko dla dorosłych. Dzięki specjalnym funkcjom mogą z niego bezpiecznie korzystać także dzieci.

Na przykład po uruchomieniu specjalnego Trybu Dziecko zmieni się interfejs – tablet od razu stanie się bardziej przychylny w obsłudze przez nieduże rączki. Ponadto bogactwo aplikacji rozwijających kreatywność uczy najmłodszych, dostarczając przy tym doskonałą zabawę.

Bezpieczeństwo zapewniają liczne funkcje rodzicielskich ograniczeń oraz mocna, antypoślizgowa pokrywa. *Aplikacja Tryb Dziecko do pobrania w Galaxy Apps. Rysowanie i dziecięcy aparat fotograficzny Funkcja rysowania zajmie dziecko na długi czas, a dziecięcy aparat fotograficzny umożliwi zabawne edytowanie zrobionych fotografii.

Muzyka dla dzieci ciekawe melodie i interesujący interfejs nakłaniają do rozwijania muzycznych talentów dziecka Ubieranie postaci i zabawa naklejkami niebanalne i intuicyjne aplikacje stymulują najmłodszych do wymyślania kreatywnych rozwiązań.

Rozwijają pomysłowość i wyobraźnię przez nadzwyczajną zabawę. Kontrola rodzicielska i bezpieczeństwo informacji W trybie Kids Mode możesz zarządzać czasem zabawy dziecka przez ustawienie limitu czasowego. W czasie zabawy Twoje ważne dane będą zabezpieczone przed edycją czy usunięciem.

TABLETY SAMSUNG Tablet włącza się nieporównywalnie szybciej od laptopa, dając Ci jednocześnie prędki i wygodny dostęp do treści w Internecie. Poręczny czytnik e-booków. Wysokiej jakości wyświetlacz i dopracowana konstrukcja powodują, iż czytanie e-booka nigdy nie było komfortowojsze.

Alternatywa dla notebooka w podróży - jest lekki jak ultrabook, a jego bateria wytrzyma dłużej i naładuje się szybciej. Mobilne zakupy. Na sporym wyświetlaczu nieprzeciętnie oddającym barwy możesz wybierać z tysięcy ofert i podejmować trafniejsze decyzje.

Odpręż się grając - przy grach a