Wrażenia, które Cię przyciągną Zaprojektowany z myślą o telewizji przyszłości, gdzie nie musisz płacić stałych abonamentów, wyłącznie wybierasz to, na co masz ochotę, Tab 4 10 umożliwia oglądanie ulubionych programów i seriali przez aplikacje: Amazon, Hulu i Netflix.

w dodatku jego wyrazisty 10-calowy wyświetlacz HD o rozdzielczości 1280x800 pikseli oferuje obfite kąty widzenia. Dzięki temu uzyskasz genialne wrażenia wizualne, którym nie będziesz mógł się oprzeć.

Dźwięk, który Cię poruszy Dysponując bogatym, potężnym dźwiękiem usztywnionym dzięki technice Dolby Atmos® z łatwością przekształcisz Tab 4 10 w mobilne centrum rozrywki. Od dzisiaj ciesz się naprawdę wciągającym, przestrzennym dźwiękiem, tak jak lubisz: ze słuchawkami lub bez.

Smukły i lekki Rodzinny tablet Tab 4 10 o grubości zaledwie 8,4 mm i wadze 505 g jest łatwy w obsłudze niezależnie od wieku. Sprawdzona sprawność Pod wykwintnym wyglądem Tab 4 10 kryje się także sprawny 64-bitowy 4-rdzeniowy procesor Qualcomm® Snapdragon™.

Wspierany poprzez maksymalnie 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej sprosta wszystkim stawianym przed nim zadaniom. Jeden tablet dla całej rodziny Spójrzmy prawdzie w oczy, większość rodzin dzieli się ze sobą swym tabletem.

Projektując Tab 4 10, wzięliśmy to pod uwagę i stworzyliśmy urządzenie przeznaczone dla wielu użytkowników o zupełnie rozmaitych potrzebach. Na jednym tablecie, każda osoba z Twojej rodziny będzie mogła założyć swoje osobiste konto z hasłem, oddzielnymi ustawieniami, a także dostępem do kont w social mediach.

Korzystaj z łączności 4G Tab 4 10 to tablet dla rodzin, który potrafi więcej. To gustowne, przenośne urządzenie może scalać się z siecią 4G, umożliwiając ultra prędkie przesyłanie i pobieranie danych.

Dwa barwy do wyboru Tab 4 10 dostępny jest w dwóch, przyciągających wzrok, wersjach kolorystycznych: Slate Black i Polar White. Tablet przychylny dzieciom komplet Kids’ Package pozwoli Ci bez obaw dzielić się Twoim urządzeniem z dziećmi.

gromadzi on oporną na wstrząsy obudowę, filtr ekranu chroniący wrażliwe oczy dziecka i zabawne naklejki. Pozwala na dodatek na blokowanie treści nieodpowiednich dla nieletnich widzów i na ustawienie limitu czasowego korzystania z urządzenia.

Co więcej, dzieci zyskają dostęp do specjalnej platformy KIDOZ, na której znajdą najkorzystniejsze gry, witryny internetowe i nagrania video gwarantujące wartościową, bezpieczną i ekscytującą rozrywkę. Tytan produktywności z systemem Android Dzięki uzupełniającemu kompletowi Productivity Pack możesz przekształcić interaktywny tablet w produktywne urządzenie 2w1.

komplet zawiera klawiaturę Bluetooth, która równocześnie pełni rolę podstawki i etui i pasek narzędzi do szybkiego przełączania aplikacji, dzięki temu z łatwością wykonasz sporo zadań jednocześnie....