Dig-net Ln-12 luna szafa ubraniowa z bieliźniarką

od 0,00 PLN

LN-12 LUNA SZAFA UBRANIOWA Z BIELIŹNIARKĄ

Pojemna szafa ubraniowa 2 drzwiowa, z 2 drążami do wieszania ubrań po prawej stronie, z bieliźniarką z 3 półkami po prawej stronie i pojemną szufladą.

Meble przystępne są w nastepujących kolorach:

- front: biały mat
- korpus: biały mat
- uchwyt i blat górny: pudrowy róż

LUNA to linia mebli zaprojektowana dla dzieci i młodzieży prawidłowo czujących się w klasycznych, stonowanych wnetrzach. Nieśmiertelna stylistyka, funkcjonalność i mnogość pozwolą radować się nimi od lat dziecięcych do szkolnych, a może jeszcze dłużej...

Meblami LUNA zaaranżujemy jednocześnie pomieszczenie malej dziewczynki, jak i dorastającej uczennicy.

Pojemne szafy i komody pomieszczą rosnącą ilość koniecznych rzeczy. Także łóżko można wyposażyć w dopełniające miejsce do przechowywania. Regał na książki i biurko pomogą w urządzeniu wygodnego miejsca do nauki. Nadstawka nad biurko pozwoli na uporządkowanie przyborów szkolnych, a jej szufladki ukryją wszystkie dziecięce tajemnice...

W pokoju minimalnej elegantki nie może zabraknąć pojemnej szafy na ubrania. Większość składników serii zaopatrzono w głębokie,dostępne dla śladowych dzieci szuflady.

klasyczne, białe bryły z subtelnymi elementami pudrowego różu będą długo oszałamiały swoje użytkowniczki uniwersalnym stylem i funkcjonalnością.

Dzięki dwóm nadstawkom (LN-04 i LN-06) biurko prędko zmieni się w sekretarzyk z dodatkowym miejscem na przechowywanie szkolnych przyborów albo na wymarzoną poprzez dziewczynki w każdym wieku toaletkę.

Regał z wysokimi półkami mozna użyć jako domową biblioteczkę - zmieści naprawdę sporą kolekcję książek i zaakcentuje inne, ciekawe przedmioty. Pojemna dolna szuflada to dodatkowy, łatwodostępny schowek. Pozwoli na prędkie dotarcie do jego najdalszych zakamarków.

Łóżko z komfortowym materacem bonelowym można doposażyć jedną albo dwiema pojemnymi szufladami na pościel i inne akcesoria.