LN-12 LUNA SZAFA UBRANIOWA Z BIELIŹNIARKĄ

od 0,00 PLN

LN-12 LUNA SZAFA UBRANIOWA Z BIELIŹNIARKĄ

Pojemna szafa ubraniowa 2 drzwiowa, z 2 drążami do wieszania ciuchów po prawej stronie, z bieliźniarką z 3 półkami po prawej stronie i pojemną szufladą.

Meble dostępne są w nastepujących kolorach:

- front: biały mat
- korpus: biały mat
- uchwyt i blat górny: pudrowy róż

LUNA to linia mebli zaprojektowana dla dzieci i młodzieży należycie czujących się w tradycyjnych, stonowanych wnetrzach. Nieśmiertelna stylistyka, funkcjonalność i zasobność pozwolą cieszyć się nimi od lat dziecięcych do szkolnych, a może jeszcze dłużej...

Meblami LUNA zaaranżujemy równocześnie wnętrze malej dziewczynki, jak i dorastającej uczennicy.

Pojemne szafy i komody pomieszczą rosnącą liczba koniecznych rzeczy. Także łóżko można wyposażyć w dodatkowe miejsce do przechowywania. Regał na książki i biurko pomogą w urządzeniu komfortowego miejsca do nauki. Nadstawka nad biurko pozwoli na uporządkowanie przyborów szkolnych, a jej szufladki ukryją wszystkie dziecięce tajemnice...

W pokoju niewiele znaczącej elegantki nie może zabraknąć pojemnej szafy na ubrania. Większość składników kolekcji wyekwipowano w głębokie,przystępne dla niedużych dzieci szuflady.

konwencjonalne, białe bryły z delikatnymi elementami pudrowego różu będą długo olśniewały swoje użytkowniczki uniwersalnym stylem i funkcjonalnością.

Dzięki dwóm nadstawkom (LN-04 i LN-06) biurko prędko zmieni się w sekretarzyk z dodatkowym miejscem na przechowywanie szkolnych przyborów lub na wymarzoną przez dziewczynki w każdym wieku toaletkę.

Regał z wysokimi półkami mozna wykorzystać jako domową biblioteczkę - zmieści naprawdę sporą linię książek i wyeksponuje inne, niebanalne przedmioty. Pojemna dolna szuflada to dodatkowy, łatwodostępny schowek. Pozwoli na szybkie dotarcie do jego najdalszych zakamarków.

Łóżko z komfortowym materacem bonelowym można doposażyć jedną lub dwiema pojemnymi szufladami na pościel i inne akcesoria.