Stół warsztatowy stw 111 marki Malow

od 669,00 PLN

Stoły warsztatowe STW firmy Malow stanowią rewelacyjne wyposażanie każdego warsztatu, garażu, czy pracowni każdego majsterkowicza albo profesjonalisty. Stoły te pozwalają na zachowanie porządku w narzędziach i przyborach warsztatowych i zadbają o ich bezpieczeństwo. W linii mebli warsztatowych firmy Malow wyszukamy także regały, wózki i szafy. Możemy zatem stworzyć kompletną i funkcjonalną aranżację wnętrza. Meble te są nad wyraz zrównoważone, wytrzymałe i odporne na różnorodnego rodzaju wstrząsy i uderzenia.

Korpus stołu warsztatowego STW 111 tworzony pozostał z blachy stalowej o grubości 0,6 mm, natomiast nogi stołu z blachy o grubości 1,5 mm. Blat zrobiony jest z bardzo wytrzymałej sklejki liściastej, która ponadto, dla udoskonalonej ochrony, pokryta została lakierem bezbarwnym. Stół wyposażony został w szufladę, która poprowadzona pozostała na prowadnicach rolkowych.

Dolną część stołu STW 111 stanowi szafka wyekwipowana w jedną półkę. Jest ona w dodatku zabezpieczona zamkiem cylindrycznym. Stół pomalowany został w technice proszkowej, co powiększa jego wytrzymałość na korozję, a w dodatku przyczepność farby jest powiększona.

Stoły dostarczane są w częściach do samodzielnego montażu.

Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia przystępności towaru, a także jego koloru.

Produkty głównie przystępne w odcieniu popielatym (RAL 7035). W przypadku wyboru innego koloru termin realizacji zamówienia może się wydłzastosować.

fotografie poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.