Samsung HW-K450

od 0,00 PLN

udoskonalony efekt dźwięku przestrzennego Funkcja Surround Sound Expansion sprawia, że dźwięk rozprzestrzenia się po pomieszczeniu, gwarantując bardziej realistyczne i wciągające wrażenia. Poczuj bas nadzwyczajny Dzięki wykorzystaniu technice bezprzewodowej, podłączenie i ustawienie subwoofera jest istotnie proste.

Uzyskanie konkretnego basu i wysokiej jakości dźwięku nie wymaga żadnego wysiłku. Połącz urządzenia za pomocą TV SoundConnect Funkcja TV SoundConnect ułatwi Ci stworzenie domowego centrum rozrywki. Połącz telewizor z systemem audio bez wykorzystywania kabli i ciesz się czystym i solidnym dźwiękiem.

Dźwięk mobilny za pomocą Bluetooth Soundbar może dopasowywać się z innymi urządzeniami przy pomocy technologii Bluetooth. Słuchaj swej ulubionej muzyki z telefonu lub komputera w wysokiej jakości dźwięku – bez żadnych kabli.

Sterowanie za pomocą jednej aplikacji Kontroluj Soundbar przy pomocy aplikacji mobilnej Samsung Audio Remote. Połącz urządzenia przy pomocy Bluetooth i uzyskaj dostęp do wszelkich kluczowych funkcji Soundbara oraz z łatwością odtwarzaj ulubione piosenki.

Zbuduj bezprzewodowy system surround przy pomocy zestawu bezprzewodowych głośników Samsung z łatwością stworzysz system dźwięku przestrzennego i to bez przeciągania kabli po całym pokoju. Po podłączeniu ich do Soundbara powstanie system 4.1, który zaskoczy Cię trójwymiarowym dźwiękiem.

Bluetooth® Power On dzisiaj możesz włączyć swój system audio i sterować nim smartfonem z technologią Bluetooth. wyłącznie wstępne sparowanie sprzętów, byś mógł momentalnie włączać i odtwarzać muzykę na Soundbarze przy pomocy telefonu....