Philips htl1510

od 0,00 PLN

konkretny dźwięk dla Twojego telewizora Soundbar PHILIPS HTL1510B/12 pozwala Ci wzbogacić telewizor o oszałamiający dźwięk przy użyciu tylko jednego przewodu. Ten model ma regulację tonów wysokich jak i niskich.

umożliwia nie tylko oglądanie telewizji z wysokiej jakości dźwiękiem,na dodatek możesz podłączyć inne urządzenia za pomocą łączności Bluetooth. Łączność Bezprzewodowa Z modelu PHILIPS HTL1510B/12 możesz korzystać bez konieczności podłączania jakichkolwiek kabli.

Soundbar ma możliwośc łączenia się z innymi urządzeniami za pomocą Bluetooth. Dzięki czemu możesz sparować urządzenie z innymi które mają taką możliwość i radować się czystym dźwiękiem. Muzyka z innych źródeł Jeśli chcesz posłuchać muzyki z innego źródła niż telewizor, nasz soundbar PHILIPS HTL1510B/12 daje Ci taką możliwość.

starczy podłączyć laptop, ipad, iphone czy inny odtwarzacz MP3 za pomocą wejścia audio. W ten sposób możesz radować się dźwiękiem najwyższej jakości który zagwarantuje soundbar firmy Philips. Swobodny montaż To ty zdecyduj gdzie umieścisz soundbar PHILIPS HTL1510B/12.

Ten wszechstronny pakiet daje możliwość umieszczenia go w dowolnym miejsciu: na stojaku, na ścianie czy również na podstawie. Niezależnie od tego w jakim miejscu zostanie umieszczony za każdym razem działa bez zarzutu i ukazuje się wspaniale....