Gdy usłyszysz dźwięk z telewizora usztywniony przez system Onkyo nie będziesz już miał odwrotu. Pozostanie Ci wyłącznie znaleźć sprzęt o odpowiednim wyglądzie i prostocie stosowania. Jeśli zainteresowany jesteś elegancją i chcesz równocześnie zaoszczędzić miejsce mamy dla Ciebie coś nadzwyczajnego. Nowy Onkyo LS-T30 skupia w sobie sprawdzone rozwiązania techniki Hi-Fi, łatwość obsługi i uniwersalność w stylowej obudowie. Polecamy go do użytkowania z obfitymi nawet 70 calowymi telewizorami które można do niego podłączyć jednym kablem. Spory 16 cm subwoofer genialnie łączy się z czterema pełnozakresowymi głośniki by produkować intensywny, głęboki i szczegółowy dźwięk.

Cztery zoptymalizowane tryby przestrzenne pochodzące od specjalisty w dziedzinie dźwięku wielokanałowego producenta DTS Sound Studio™, pozwolą Ci precyzyjnie złączyć się wyświetlanej treści. LS-T30 jest wyekwipowany w dekoder Dolby Digital, możesz więc z rewelacyjną jakością odtwarzać dźwięk ze ścieżek z płyt DVD lub Blu-ray Disc, czy dekoderów telewizji kablowej HD. Najkorzystniejsze jest jednak to, iż Twój LS-T30 może służyć jako konkretny system stereo do którego można łatwo dostarczyć dźwięk ze smartfona z użyciem Bluetooth lub podłączyć odtwarzacz multimedialny za pomocą analogowego wejścia stereo (minijack 3.5 mm).

LS-T30 jest niezwykle płaski i z łatwością daje się wkomponować w wygląd pokoju, a do tego proponuje przestrzenny dźwięk bez konieczności budowania trudnego sytemu wielogłośnikowego.