JBL Cinema SB350

od 0,00 PLN

Cinema SB 350 Soundbar 2.1 do kina domowego z bezprzewodowym subwooferem Zaprojektowany,wspaniale scalić się do każdego telewizora, JBL Cinema SB 350 oferuje porywający, pokaźny dźwięk wirtualnego surround ze smukłego i prostego systemu.

Jednym przewodem połączony z telewizorem i bezprzewodowo z solidnym subwooferem potrafi odtwarzać strumień Bluetooth z Twojego smartfonu albo tabletu. Pamięta do 10 ostatnich błyskawicznie złączyć się ponownie.

JBL Cinema SB 350 potrafi także nauczyć się kodów Twojego telewizora, aby być obsługiwanym z Twojego dotychczasowego pilota. Prostota zwykłego telewizora i prawdziwe, kinowe wrażenie! Najważniejsze parametry: spektakularne, kinowe brzmienie dla każdego płaskiego telewizora.

Kompletne rozwiązanie „wszystko - w - jednym" wraz z mocnym, bezprzewodowym subwooferem (165mm). Zaimplementowana obsługa technice Bluetooth® pozwala na bezprzewodowe odtwarzanie strumieniowe utworów z urządzeń mobilnych Bluetooth®.

Nigdy więcej głośnych reklam - Harman Volume zachowuje ustawiony wcześniej poziom dźwięku w trakcie zmian programów i bloków reklamowych. Dźwięk dużego kina dzięki Dolby Digital i Harman Display Surround.

Uproszczona obsługa jednym pilotem Twojego dotychczasowego telewizora (sterowanie głośnością i włączaniem). Łatwość obsługi dołączony pilot umożliwia całkowitą obsługę i konfigurację JBL Cinema SB350, możliwość zaprogramowania komend głośności i włączenia/ wyłączenia z Twojego pilota TV ułatwia codzienną obsługę, funkcja Audio Feedback potwierdza obsługę niektórych funkcji Cinema SB350, jak na przykład Harman Volume, korektor brzmienia umożliwia dopasowanie dźwięku w zależności od sposobu ustawienia soundbara - na blacie albo na ścianie, przełącznik fazy umożliwia perfekcyjne dobranie dźwięku subwoofera do ustawienia soundbara, regulacja poziomu dźwięku subwoofera z pilota usprawnia doskonały balans brzmienia w zależności od wymagań Twojego pokoju, osprzęt montażowy znajdujący się w zestawie łatwe i prędkie zamocowanie soundbara na ścianie przy Twoim telewizorze.