unikatowe i bezprzewodowe urządzenie Heos Home Cinema pozwoli nam cieszyć się wyśmienitą muzyką z sieci, jak i w trakcie oglądania filmów.
Znajduje się w nim bezprzewodowy subwoofer, który zapewnia solidne wrażenia i wysoką jakość brzmienia. Natomiast bezprzewodowy soundbar zapewnia wysoki poziom basów, jak i dźwięk pozbawiony nieczystych wokali. Warto, żeby Heos Home Cinema stanowił dodatek do każdego kina domowego, dzięki temu wzmocni dźwięk każdego telewizora. Najróżniejsze wejścia, jak HDMI, USB, AUX pozwolą nam na podłączenie do niego niemalże wszystkich sprzętów. A tryby Music i Movie DSP upraszczają nam dostosowanie parametrów głośnika do słuchania muzyki, jak i oglądania filmów. Dzięki zaimplementowanym otworom do konstrukcji naściennego prosto będzie nam go zamontować na ścianie. Co ważne, dzięki niemu obsługujemy lubiane serwisy muzyczne, jak Spotify, Tidal, Deezer, SoundCloud, dzięki którym za każdym razem jesteśmy na bieżąco z popularną i innowacyjną muzyką. Warto, aby już niedługo pojawił się w naszym domu.
Dzięki znajdującemu się w pakiecie bezprzewodowemu subwooferowi, HEOS Home Cinema zapewnia naprawdę wysokiej jakości brzmienie dowolnego typu muzyki z sieci jak i solidne wrażenia przy oglądaniu filmów. Bezprzewodowy soundbar posiada podwójne precyzyjne przetworniki (40x100mm) stwarzające wysoki poziom basów i dźwięk przeciętnego zakresu i szczególnie czystych wokali. W konstrukcji przewidziano ponadto podwójne, 20 mm kopułkowe przetworniki wysokotonowe, przetwarzające pełny zakres sopranów aż do 20kHz.

Główne właściwości:

- Wzmacnia dźwięk telewizora i pracuje jako strefa systemu HEOS
- W komplecie bezprzewodowy subwoofer
- Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS
- Wejście/wyjście HDMI, HDMI ARC
- Optyczne i koaksjalne wejścia i wejście AUX
- Wejście USB
- Obsługiwane serwisy: m.in. TIDAL, Spotify, Deezer, TuneIn, Napster, SoundCloud
- Tryby Music i Movie DSP
- Tryb nocny i funkcja podkreślania dialogów
- Dźwięk z telewizora może być dystrybuowany poprzez cały ekosystem HEOS
- Montaż na ścianie albo półce
- zastosowane otwory do montażu naściennego, dołączony szablon montażowy
- W pakiecie kable HDMI i optyczny do podłączenia do telewizora
- Asystent instalacji za pomocą aplikacji, funkcja uczenia pilota IR telewizora
- IR blaster dostępny w przypadku gdy sensor telewizora jest zasłonięty poprzez soundbar


Akcesoria w komplecie

- Dwa zestawy nóżek (niskie i wysokie)
- IR Blaster
- przewód Ethernet
- kabel HDMI
- kabel optyczny