wyjątkowe i bezprzewodowe urządzenie Heos Home Cinema pozwoli nam radować się nieprzeciętną muzyką z sieci, jak i w trakcie oglądania filmów.
Znajduje się w nim bezprzewodowy subwoofer, który gwarantuje potężne wrażenia i wysoką jakość brzmienia. Natomiast bezprzewodowy soundbar zagwarantuje wysoki poziom basów, jak i dźwięk pozbawiony nieczystych wokali. Warto, żeby Heos Home Cinema stanowił dodatek do każdego kina domowego, dzięki temu wzmocni dźwięk każdego telewizora. Różne wejścia, jak HDMI, USB, AUX pozwolą nam na podłączenie do niego niemalże wszelkich sprzętów. A tryby Music i Movie DSP usprawniają nam dostosowanie parametrów głośnika do słuchania muzyki, jak i oglądania filmów. Dzięki zaimplementowanym otworom do montażu naściennego prosto będzie nam go zamontować na ścianie. Co ważne, dzięki niemu obsługujemy modne serwisy muzyczne, jak Spotify, Tidal, Deezer, SoundCloud, dzięki którym za każdym razem jesteśmy na bieżąco z popularną i progresywną muzyką. Warto, aby już niedługo pojawił się w naszym domu.
Dzięki znajdującemu się w komplecie bezprzewodowemu subwooferowi, HEOS Home Cinema zagwarantuje naprawdę wysokiej jakości brzmienie dowolnego rodzaju muzyki z sieci jak i potężne wrażenia przy oglądaniu filmów. Bezprzewodowy soundbar posiada podwójne precyzyjne przetworniki (40x100mm) kreujejące wysoki poziom basów i dźwięk średniego zakresu, a także szczególnie czystych wokali. W konstrukcji przewidziano ponadto podwójne, 20 mm kopułkowe przetworniki wysokotonowe, przetwarzające pełny zakres sopranów aż do 20kHz.

Główne parametry:

- Wzmacnia dźwięk telewizora i pracuje jako strefa systemu HEOS
- W pakiecie bezprzewodowy subwoofer
- Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS
- Wejście/wyjście HDMI, HDMI ARC
- Optyczne i koaksjalne wejścia oraz wejście AUX
- Wejście USB
- Obsługiwane serwisy: m.in. TIDAL, Spotify, Deezer, TuneIn, Napster, SoundCloud
- Tryby Music i Movie DSP
- Tryb nocny oraz funkcja podkreślania dialogów
- Dźwięk z telewizora może być dystrybuowany poprzez cały ekosystem HEOS
- Montaż na ścianie lub półce
- zaimplementowane otwory do konstrukcji naściennego, dołączony szablon montażowy
- W pakiecie kable HDMI i optyczny do podłączenia do telewizora
- Asystent instalacji za pomocą aplikacji, funkcja uczenia pilota IR telewizora
- IR blaster przystępny w przypadku gdy czujnik telewizora jest zasłonięty poprzez soundbar


Akcesoria w komplecie

- Dwa zestawy nóżek (niskie i wysokie)
- IR Blaster
- kabel Ethernet
- kabel HDMI
- kabel optyczny