Xiaomi AmazFit

od 278,07 PLN

oszczędzasz do 66%
Przekątna wyświetlacza: 1.34 " • Rozdzielczość wyświetlacza: 320 x 300 • Pojemność akumulatora: 190 mAh • Komunikacja: Bluetooth, WiFi

Amazfit Pace to elegancji smartwatch z funkcją GPS i funkcjami, które usprawniają codzienne życie. Wewnętrzna pamięć wynosząca aż 4GB umożliwia odtwarzanie muzyki bez telefonu. Urządzenie pozwala śledzić kluczowe atrybuty takie jak kroki, kalorie, odległość, czas, tętno i niemało innych. Wszystkie uruchomione informacje są synchronizowane i dostępne w aplikacji np. MiFit. Za pośrednictwem wyświetlacza zawsze można odbierać powiadomienia o połączeniach przychodzących, wiadomościach, e-mailach i z innych aplikacji.

Kluczowe właściwości
Uruchom śledzenie: Dzięki smartwatch'owi masz możliwość śledzenia przebiegów i odległości, czasu, tętna, kalorii, prędkości, maksymalnego / średniego tempa poruszania się, różnic wysokości (maksymalna / mała wysokość).

Muzyka bez telefonu:
Podłącz bezprzewodowo słuchawki Bluetooth, załaduj muzykę do wewnętrznej pamięci urządzenia i nie musisz już używać do tego telefonu.

Funkcje powiadomień i pomiarów:
Urządzenie umożliwia śledzenie trasy i odległości dzięki zaimplementowanemu GPS. Dodatkową zaletą jest funkcja odbierania powiadomień o połączeniach przychodzących, wiadomościach, e-mailach i innych aplikacjach. Rozbudowana funkcja pomiarów zezwala na optymalizacje treningów z samoczynnym monitorowaniem tętna i ciągłym tętnem.

powszedni towarzysz:
Smartwatch umożliwia inteligentne powiadomienia i wibracje o połączeniach, wiadomościach i e-mailach. Daje bezpośredni dostęp do prognozy pogody na żywo, kompasu, alarmu i monitora energiczności. Urządzenie samoczynnie śledzi codzienne kroki, odległość, kalorie i sen. Ceramiczna obudowa jest trwała i wytrzymała na zarysowania. Za każdym razem widoczny ekran jest czytelny choćby przy słabym świetle słonecznym.

Amazfot Pace ma klasę wodoszczelności IP67, co oznacza wytrzymałość na kurz, deszcz, ochlapanie i przypadkowe zanurzenie. Pozwala na słuchanie muzyki wszędzie tam, gdzie się znajdujesz. Dzięki łączności Bluetooth, a także WiFi można bratać się z bezprzewodowymi słuchawkami albo głośnikami.
Urządzenie kompatybilne jest z iOS i Android.

Urządzenie posiada menu częściowo w j. Angielskim (ok. 95%), a także j. Chińskim (5%)

Specyfikacja technologiczna:
- model: A1602
- ekran: 1.34" / 320x300 px
- barwny wyświetlacz dotykowy LCD
- waga: 54.5g
- procesor: 1.2GHz
- pamięć RAM: 512MB
- pamięć ROM: 4GB
- połączenie: Bluetooth 4.0 / BLE + WiFi
- żywotność baterii: 5 dni regularne zastosowanie / 11 dni na podstawowych użyciach
- wodoodporność: IP67; niepodatność na wodę i kurz
- sensor tętna: optyczny (PPG)
- obsługa GPS + GLONASS