Xiaomi AmazFit Pace

od 568,00 PLN

oszczędzasz do 5%
Przekątna wyświetlacza: 1.34 " • Rozdzielczość wyświetlacza: 320 x 300 • Komunikacja: Bluetooth, WiFi
Smartwatch Xiaomi AmazFit Pace

Xiaomi AmazFit Pace to inteligentny zegarek do monitorowania Twoich energiczności fizycznych w wygodnym wykonaniu. Rekomendowany dla wszystkich osób, które pragną na bieżąco śledzić swoje postępy. Znamionuje go trwała i wytrzymała na zarysowania ceramiczna obudowa. A dzięki silikonowej opasce, XIAOMI AmazFit Pace nie wchłania potu i jest oporny na blaknięcie lub odbarwienia, a boczne otwory wentylacyjne pomagają odprowadzać ciepło.


Bogate funkcje użytkowe

Smartwatch Xiaomi AmazFit Pace posiada szereg wyjątkowo poręcznych i {pomocn|przydatn)ych na co dzień funkcji, między innymi: krokomierz; powiadomienia o połączeniach przychodzących, wiadomościach, e-mailach i innych aplikacjach; pomiar czasu; pomiar spalonych kalorii i przebytej odległości; odtwarzacz muzyki. A także czujniki: wysokościomierz, żyroskop oraz optyczny czujnik pomiaru tętna (PPG).


Łączność w każdym miejscu

Xiaomi AmazFit Pace obsługuje GPS oraz łączność bezprzewodową poprzez Bluetooth® 4.0 LE i Wi-Fi. Czas pracy na baterii to 5 dni przy regularnym użyciu i nawet 11 dni na podstawowych zastosowaniach. Sterowany dotykowo. Posiada kolorowy 1,34-calowy wyświetlacz dotykowy LCD o rozdzielczości 320 x 300.


Wodoodporny

Smartwatch Xiaomi AmazFit Pace wyposażono w procesor 1,2 GHz oraz 4 GB pamięci ROM oraz 512 MB pamięci RAM. Jest kompatybilny z systemami iOS i Android. Dodatkowo Xiaomi AmazFit Pace wytrzymuje zanurzenie w słodkiej (nie morskiej) wodzie na maksymalnie 30 minut do głębokości około 0,9 metra - wodo- i pyłoszczelność IP67.