Smartwatch dla dzieci Xblitz Love Me Interaktywny, z ochroną rodzicielską innowacyjny smartwatch System zainstalowany w środku smartwatcha na bieżąco przekazuje jego lokalizację na wyszczególniony numer telefonu.

umożliwia to nieustanny monitoring przemieszczania się dziecka do szkoły jak i w czasie powrotu do domu. Specjalna aplikacja na telefon zezwala na wyznaczenie strefy bezpieczeństwa, której nie można opuszczać, jak w dodatku umożliwia wykonywanie połączeń głosowych w celu odpowiedzi na wywołany alarm „SOS”.

Xblitz Kids Watch GPS ma dotykowy ekran,, a także szereg innych funkcji takich jak czat, rejestr intensywności, krokomierz, alarmy czycharakterystyczne funkcje pomiaru czasu. Tracking Zegarek w połączeniu z aplikacją na telefon zawiadamia o aktualnej lokalizacji Twojego dziecka.

Możesz w dowolnym momencie sprawdzić, gdzie obecnie przebywa, jak też określić strefy na mapie, których opuszczenie będzie sygnalizowane alarmem w aplikacji telefonu. Komunikacja Dzięki Xblitz Kids Watch GPS możesz w każdej chwili skontakować się ze swym dzieckiem.

Slot na kartę microSIM, wbudowany głośnik i mikrofon zamieniają zegarek w mini-telefon pracujący na paśmie GSM, co umożliwia realizowanie i odbieranie połączeń telefonicznych. Opiekun może także przesyłać wiadomości tekstowe w formie czatu.

Komunikacja osiągalna jest wyłącznie w zakresie numerów wprowadzonych do książki adresowej. Wi-Fi Jeżeli telefon rodzica, posiada zapamiętane ustawienia domowej sieci, jej parametry są samoczynnie przekazywane do systemu zegarka.

Kids watch z funkcję Wi-Fi automatycznie korzysta z tej sieci oszczędzając transfer informacji GSM. Status online Xblitz Kid Watch w wersji Love Me wbudowany czujka zbliżeniowy kontrolujący położenie zegarka na ręce.

Funkcja ta jest stanowczo przydatna w chwili, kiedy dziecko zdejmie lub zgubi zegarek. System samoczynnie przekazuje taką informację do rodzica albo opiekuna. Detekcja statusu umożliwia także znajdzienie zgubionego zegarka po odczycie jego aktualnej pozycji GPS.

Główne funkcje Zegarek możesz w przystępny sposób skonfigurować i natychmiast korzystać z wszelkich jego zastosowanych funkcji, m.in.: wyświetlacz dotykowy - Pełna obsługa funkcji zegarkaprzez wyświetlacz dotykowy Pomiar energiczności - Krokomierz, pomiar przebytego dystansu, a także monitor snu Funkcja SOS - Wywołanie połączenia alarmowego do rodzica Książka numerów - Lista zaufanych (max 10) numerów, z których można wybierać i przyjmować rozmowy przychodzące Rozmowy GPS - Połączenia głosowe z funkcją przesyłania wiadomości w formie czatu Funkcja rodzicielska GPS - Śledzenie aktualnej lokalizacji zegarka na mapie Zegarek - standardowy czasomierz z funkcją alarmu Powiadomienia - Przesyłanie automatycznych wiadomości SMS o niskim poziomie baterii Nagrody - Przesyłanie graficznych serduszek na ekran zegarka jako nagrody Wi-Fi - Współpraca z zaufanymi sieciami ​ Ładowanie Uniwersalny port ładowania USB pozwala na uzupełnienie energii we zastosowanej baterii zegarka dosłownie wszędzie,