MSHP Design Możliwości Sport wydajność Specyfikacja Bluetooth GPS Głośnik Pulsometr DESIGN Galaxy Watch nowoczesny smartwatch i gustowny zegarek analogowy w jednym. Galaxy Watch łączy Cię z otaczającym Cię światem.

Autentyczny w każdym calu Galaxy Watch pozwoli Ci wyrazić siebie i rewelacyjnie zjednoczy się do Twojego stylu życia. W oficjalnych sytuacjach posłuży Ci za analogowy zegarek z wyższej półki, a w trakcie treningu – spełni oczekiwania jako sportowy asystent.

*dostępny model zegarka może się różnić w zależności od kraju. Twój zegarek, Twój dobór Galaxy Watch pomoże podkreślić Twój niepowtarzalny fason. Wybieraj spośród różnorodnych barw – uniwersalnej czerni i wysmakowanego różowego złota w wymiarze 42 mm lub tradycyjnego srebra w rozmiarze 46.

*wymiar, kolor i inne opcje osiągalne do spersonalizowania mogą się różnić w zależności od kraju. Zaprezentuj swój styl Dobierz jeden z lekkich, silikonowych pasków, który najlepiej wyrazi Twój fason. Pasek w wymiarze 20 mm pasuje do Galaxy Watch w rozmiarze 42 m, a pasek 22 mm do zegarka 46 mm.

*Wielokolorowe paski sprzedawane osobno. MOŻLIWOŚCI zawsze włączony i gotowy Jeśli chcesz, by Twój Galaxy Watch stale wyświetlał godzinę, po prostu uruchom tryb Always On Watch. Nie musisz naciskać przycisku czy obracać pierścienia – aktualny czas będzie świetnie widoczny na wyświetlaczu sAMOLED.

*Korzystanie z funkcji Always On może rozszerzyć zużycie baterii. Wydłużony czas pracy baterii Galaxy Watch został zaopatrzony w szczególnie wytrzymałą baterię, dzięki której zapomnisz o konieczności ładowania i będziesz mógł odbierać telefony czy słuchać muzyki bez ograniczeń.

*Rzeczywista żywotność baterii różni się w zależności od otoczenia sieciowego, użytkowanych funkcji i aplikacji, częstotliwości wykonywania połączeń i przyjmowania/wysyłania wiadomości, liczby ładowań oraz wielu innych czynników.

dzisiaj Twoja muzyka towarzyszy Ci wszędzie Galaxy Watch to najwygodniejsze rozwiązanie, kiedy muzyka musi towarzyszyć Ci na każdym kroku. Podłącz do swojego zegarka słuchawki bezprzewodowe i słuchaj ulubionych piosenek nawet podczas energicznego treningu.

*Streaming muzyki może powiększyć zużycie baterii, a także – w zależności od abonamentu – naliczyć uzupełniającą opłatą za przesył danych. Bezprzewodowe słuchawki douszne sprzedawane osobno. **Streaming muzyki tylko przy sparowaniu z telefonem.

SPORT Śledź swoje postępy Daj się zmotywować, Galaxy Watch z powodzeniem zastąpi trenera personalnego i pomoże Ci lepiej skupić się na treningach, planując je za Ciebie. Obserwuj, jak codziennie stajesz się lepszy aniżeli wczoraj.

Twój smartwatch nie tylko zmierzy Ci puls,pilnuje także 6 przeróżnych aktywności podczas wysiłku i proponuje 39 predefiniowanych typów ćwiczeń. *dedykowane wyłącznie do ogólnych celów fitnessowych i dotyczących kondycji.

**Aby móc korzystać z aplikacji Samsung Health na Galaxy Watch, konieczna jest rejestracja i sparowanie z kompatybilnym smartfonem. ***Graficzny Interfejs Użytkownika tej funkcji może ulec zmianie bez powiadomienia.

Śledź swój stan zdrowia Używasz aplikacji Samsung Health? Dzięki Galaxy Watch wzbogacisz swój dziennik zdrowia o dodatkowe pomiary. Starczy przenieść wyniki pomiaru tętna lub spalania kalorii na telefon.

*dedykowane wyłącznie do ogólnych celów fitnessowych i dotyczących kondycji. **Aby móc korzystać z aplikacji Samsung Health na Galaxy Watch, potrzebna jest rejestracja oraz sparowanie z kompatybilnym smartfonem.

***Funkcja śledzenia jest oferowana poprzez aplikację Samsung Health, która wymaga rejestracji i sparowania z Galaxy Watch. ****Graficzny Interfejs Użytkownika tej funkcji może ulec zmianie bez powiadomienia.

Odpocznij i zregeneruj się Pełni zdrowia i zadowalających wyników sportowych nie da się osiągnąć bez adekwatnej regeneracji. Dzięki Galaxy Watch poprawisz jakość swojego snu – Twój smartwatch buduje zapisy z czterech faz snu i pilnuje jego jakość.

Jeśli wykryje zbyt obfity poziom stresu, zaproponuje ćwiczenia oddechowe, które pomogą go zmniejszyć. *dedykowane wyłącznie do ogólnych celów fitnessowych i dotyczących kondycji. **Aby móc korzystać z aplikacji Samsung Health na Galaxy Watch, konieczna jest rejestracja oraz sparowanie z kompatybilnym smartfonem.

***Funkcja śledzenia jest oferowana przez aplikację Samsung Health, która wymaga rejestracji i sparowania z Galaxy Watch. ****dostępność funkcji dotyczących stresu i snu może się różnić w zależności od kraju.

*****Graficzny Interfejs Użytkownika tej funkcji może ulec zmianie bez powiadomienia. Asystent na co dzień Zacznij dzień od planowania... Na podstawie analizy faz snu, Twój zegarek jako pierwszy dowie się, że zaczynasz się budzić i przywita Cię porcją porannych newsów.

Jeśli przed Tobą dzień pełen wyzwań – uporządkuj je, wprowadzając jako zadania do kalendarza, o których dostaniesz przypomnienie w odpowiednim momencie. Nic już Ci nie umknie!...i skończ go na podsumowaniu.

Galaxy Watch zapamiętuje godzinę, o której przede wszystkim zasypiasz. Na koniec dnia przygotuje Ci krótkie pod