Garett Kids 5

od 315,00 PLN

oszczędzasz do 15%
System operacyjny: producenta • Pojemność akumulatora: 450 mAh • Komunikacja: WiFi
SmartWatch Garett Kids 5 to kolejny nowy model lokalizatora GPS, z barwnym i dotykowym ekranem.
Najwaniejsza zmiana w tym modelu to wbudowany aparat i latarka led. Dodatkowo Kids 5 posiada stoper, foto album, regulacj jasnoci wywietlacza, dwa tematy do wyboru, gr matematyczn. Ju nigdy nie zastanawiaj si gdzie jest Twoje dziecko, znakomity dla dzieci i dorosych.
Garett Kids 5 jest to postępowy zegarek umoliwiajcy stay kontakt rodzica z dzieckiem oraz biece ustalanie pozycji dziecka.
Cel jest prosty pozwoli dzieciom na wicej swobody jednoczenie nie naraajc ich bezpieczestwa.
Do poprawnej pracy Smartwatcha wymagane jest zainstalowanie aktywnej karty NanoSim bez kodu pin, z doadowanym kontem bd ofert abonamentow, wczonym zestawem internetowym, karta musi dziaa we wszystkich czstotliwociach sieci (2G, 3G,4G, LTE), musi mie ustawion konfiguracje APN.
wszelkich ustawie i konfiguracji zegarka dokonujemy Smartfonem rodzica przy pomocy aplikacji dostpnej w sklepie Google Play i App Store ktra jest w jzyku Polskim, jest darmowa i dziki ktrej w kadej chwili moemy sprawdzi co robi nasze dziecko.
Transmisja telefoniczna odbywa si w dwch kierunkach, dziecko-rodzic i rodzic-dziecko.
Najnowsza wersja TRACKERA w zegarku umoliwia monitorowanie dziecka, osoby dorosej, osoby starszej, turysty itp.
Dziki przyciskowi SOS moliwo szybkiego powiadomienia o niebezpieczestwie osoby bliskiej, zaprogramowanej w zegarku w celu uzyskania pomocy. Garett Kids 5 zaimplementowany mikrofon dziki czemu na bieco moesz sysze co si dzieje w otoczeniu Twojego dziecka.

Dziki aplikacji w telefonie moesz ustawi GEOSIATK, gdy uytkownik zegarka przekroczy granic wyszczególnionego terenu zostaniesz o tym natychmiastowo poinformowany.

Niezalenie od tego gdzie wanie si znajdujemy, zegarek podaje nam pooenie geograficzne, umoliwia wezwanie pomocy jak i kontrol nad osob, ktra ma przy sobie to urzdzenie. Zegarek na swoim wywietlaczu wskazuje: godzin, dzie tygodnia, numer telefonu, ktry si z nami kontaktuje, sil sygnau GSM, poziom naadowania baterii, ilo zrobionych krokw. Garett Kids 5 jest idealnym rozwizaniem żeby da wicej luzu dziecku przy penej kontroli nad tym co robi.
EAN: 5906874848500
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 5906874848500
Model: Garett Kids 5
Przekątna ekranu: 1,22''
Procesor: MTK MT6261
Aparat fotograficzny: Nie
Dźwięk: Garett Kids 5 zaimplementowany mikrofon dzięki temu na bieżąco możesz słyszeć co się dzieje w otoczeniu Twojego dziecka.
Bateria: zaimplementowany akumulator 450 mAh
Czas czuwania (maks.): 70 h
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Akcesoria w zestawie: - SmartWatch lokalizator Garett Kids 5- przewód USB do ładowania- Instrukcja w języku Polskim- Karta gwarancyjna- Oryginalne pudełko
Kolor: Różowy
wymiary: Tarczy: 4 x 41 x 17 mm
Waga: 47 g
Pozostałe atrybuty: - Czułość GPS -159dBm- dokładność GPS ~5-10 metrów- Materiał Silikon- Wersja Bluetooth Bluetooth 4.0- Moduł GSM GSM 850/900/1800/1900 MHz- Slot na kartę NanoSim, do poprawnej pracy Smartwatcha wymagane jest zainstalowanie karty NanoSim bez kodu pin, z doładowanym kontem bądź ofertą abonamentową, włączonym kompletem internetowym, karta musi działać we wszystkich częstotliwościach sieci (2G, 3G,4G, LTE), musi posiadać ustawioną konfiguracje APN- Geo Ogrodzenie, pozwala na ustawienie strefy placu zabaw dla dziecka po przekroczeniu której dostaniemy powiadomienie, możemy wówczas zadzwonić do dzieciaczka i zwrócić mu uwagę. Można zapisać 5 ogrodzeń.- Zdalny podsłuch, po włączeniu tej funkcji poprzez aplikację zegarek wejdzie w jednostronne połączenie z zapisanym numerem telefonu i rodzic będzie mógł podsłuchać co obecnie robi jego dziecko- Odtworzenie pokonanej trasy, zegarek pozwala odtworzyć na mapie trasę jaką dziecko pokonało w ostatnim czasie- osiągalna blokada funkcji zegarka, możesz zdalnie zablokować zegarek, kiedy dziecko przebywa w szkole po to, żeby go nie rozpraszać. Można ustawićautomatyczną blokadę w danych godzinach- System nagród, możesz wysyłać dziecku "nagrodę" wyświetlaną na ekranie zegarka- Stoper, możliwość mierzenia czasu- Dwa tematy do wyboru, możliwość ustawienia tematu w odcieniu różowym albo niebieskim- Krokomierz, mierzy przebyty dystans- Monitor snu, pokazuje przespane godziny i skuteczność snu