Garett G11

od 153,99 PLN

oszczędzasz do 25%
Rozdzielczość wyświetlacza: 240 x 240 • System operacyjny: producenta • Pojemność akumulatora: 380 mAh • Komunikacja: Bluetooth

SmartWatch Garett G11 doskonale współgra ze smartfonami, komputerami oraz tabletami posiadającymi zastosowaną funkcję Bluetooth w wersji V2.0 (lub wyższy).
Działa z telefonami i innymi urządzeniami pracującymi na systemach Android (minimum 2.3), iOS.
Model ten może także służyć jako samodzielny telefon, ponieważ ma wejście na kartę Micro SIM (częstotliwości 2G), bez sim-locka. Ponadto wbudowany detektor ruchu, który reaguje na ruch nadgarstkiem, np. Funkcja wybudzania. To komfortowe i wyjątkowo użyteczne urządzenie, służące do odtwarzania muzyki, odbierania połączeń, a także wiadomości sms i maili. Zezwala na także nagrywanie notatek głosowych w formie audio.

Niewątpliwą zaletą urządzenia jest czytelny i przystępny w obsłudze interfejs. Użytkownik informowany jest o pojawieniu się danej danych za pomocą podświetlanych ikonek LED.

na dodatek Garett G11 namierza telefon, a nawet wykonuje fotografie w sposób zdalny. Za spust migawki służy wówczas tarcza zegarka. Urządzenie może być także aparatem, zapisu zdjęć dokonuje się na karcie MicroSD. Dużą zaletą prezentowanego modelu jest możliwość użytkowania jako pakiet głośnomówiący. Taka opcja gwarantuje bezpieczeństwo prowadzenia pojazdu i pozwala uniknąć ewentualnemu ukaraniu mandatem. Dzięki funkcji krokomierza realny jest dokładny pomiar ilości przebytego dystansu usytuowanego w czasie. Na dodatek zegarek wyświetla także jak dużo kalorii zostało spalonych. Wraz z Garett G11 motywujesz się do uprawiania sportów i bijesz własne rekordy.

Dlaczego wymyślono smartwatch'e?
To proste! Chciano w ten sposób uniezależnić użytkowników smartfonów od ciągłego spoglądania na telefon, ponieważ statystycznie robią to 150 razy na dzień.EAN: 5906874848135
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 5 906874 848135
Model: Garett G11
Obsługiwane systemy operacyjne: Mac OS
Przekątna ekranu: 1,22''
Rozdzielczość: 240 x 240
wariant matrycy: TFT IPS
Pamięć wewnętrzna: 32 MB
Procesor: Procesor MTK6261D 533mhz
Aparat fotograficzny: Nie
Dźwięk: - Dźwięk, kiedy przychodzi połączenie głosowe- Powiadomienie dźwiękowe z aplikacji Facebook, Twitter, Skype (tylko system Android)
Bateria: zaimplementowany akumulator 280mAh
Czas pracy na baterii/bateriach: 3 h
Czas czuwania (maks.): 72 h
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
pasuje do: Kompatybilność z systemami Android i iOS (system iOS ograniczony)
Akcesoria w zestawie: - SmartWatch Garett G11- przewód USB do ładowania- Instrukcja w języku Polskim- Karta gwarancyjna- Oryginalne pudełko
Kolor: Czerwony
rozmiary: 57 x 43 x 7.1 mm
Waga: 60 g
Pozostałe atrybuty: - Częstotliwość sieci GSM 850/900/1800/1900 MHz- Wersja Bluetooth Bluetooth 3.0- Zakres częstotliwości 2,4 GHz- Zasięg transmisji Około 10- Stoper, Funkcja wibracji, oglądarka fotografii, Kalkulator, Kalendarz- Budzik pięć pozycji do wyboru- Monitor snu, przedstawia przespane godziny i efektywność snu- Dyktafon, nagrywanie notatek audio- Krokomierz przedstawia ile wykonało się kroków w danym dniu, jaki przebyło się dystans w jakim czasie oraz ile spaliło się kalorii- Tryb przypominający o braku aktywności, ma funkcję po aktywowaniu której w przypadku braku aktywności fizycznej włączy się alarm- Zegarek wyświetla godzinę,datę, dzień tygodnia,stan baterii- Do wyboru kilka rozmaitych tarcz zegarka- Do wyboru pięć ustawień dzwonka- Slot na kartę MicroSim, może służyć jako osobny telefon komórkowy- Slot na kartę MicroSD do 32 GB, możliwość zapisywania danych (brak karty w zestawie)