JBL E545 BT Przemierzaj świat, słuchając wyśmienitej muzyki, bezprzewodowo. JBL E45BT to bezprzewodowe słuchawki nauszne, półotwarte Bluetooth 4.0. Gwarantują do 16 godzin odtwarzania, a czas ładowania to tylko dwie godziny.

W pakiecie znajduje siękabel do wykorzystywania pasywnego. Wysokiej klasy przetworniki 40 mm, lekka waga konstrukcji, niezrównana jakość wykonania i oryginalna jakość dźwięku JBL to atrybuty specyficzne tego modelu.

Słuchawki E45 BT to jeden z najbardziej uniwersalnych produktów, który cechuje się akumulatorem zapewniającym słuchanie muzyki do 16 godzin, stylowym pałąkiem dopracowanym materiałem oraz funkcjonalną konstrukcją.

To oznacza, iż rozrywka nigdy się nie kończy, a idealna zabawa jest jeszcze bardziej aktywna bez względu na to co robisz – pracujesz, przemieszczasz się komunikacją miejską albo spacerujesz po mieście.

Słuchawki JBL E45 BT to nowy, stylowy design, który łączy w sobie wygodę i najnowsze trendy modowe. To spójna w każdym calu koncepcja, zupełnie jak gwarantowane poprzez JBL brzmienie. Możesz bez problemu przełączyć się między urządzeniami na przykład z urządzenia przenośnego na telefon komórkowy, a dzięki temu nigdy nie pominiesz połączenia.

zaopatrzone pozostały w dopasowujące się, komfortowe poduszki, dzięki którym słuchawki pozostaną na swoim miejscu choćby, gdy jesteś w ruchu. Rozpromienią Twój dzień i zapewnią prawidłową zabawę. Elegancki wygląd i rozłączany przewód z pilotem i mikrofonem, to wszystko sprawi, iż nie będziesz chcieć rozstać się ze słuchawkami E45 BT.