HMS M2005

od 0,00 PLN

System hamowania: magnetyczny • Waga urządzenia: 35 kg • Waga koła zamachowego: 6 kg

Dlaczego to mądry wybór?Rowerek magnetyczny M2005 HMS to lubiany sprzęt fitness, który rewelacyjnie stanie na wysokości zadania w trakcie treningu w domu. Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche, a tym samym nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu.

Jazda na rowerku stacjonarnym jest niczym innym jak treningiem cardio, czyli treningiem wytrzymałościowym mającym na celu udoskonalenie wydolności serca.Dbaj o siebie z wygodą!posiada 8-stopniową regulację oporu, dzięki temu możemy przystosować trening do każdego poziomu progresywnia.

poręczny i postępowy komputer zlicza i ukazuje wszystkie najważniejsze cechy treningu. Dostosowywane siodełko, czywygodne pedały z dostosowywanymi paskami są kolejnymi atutami tej istotnie udanej konstrukcji.

Rowerek M2005 HMS to uniwersalny sprzęt, który dzięki niewielkim rozmiarom i wadze, odszuka swoje miejsce nawet na niewiele znaczącej przestrzeni.Co w sobie mam?Kolor: szaryTyp: pionowyKlasa używania: HRodzaj oporu: magnetyczny wewnętrznyRodzaj regulacji oporu: manualnyIlość poziomów regulacji oporu: 8Waga koła zamachowego (kg): 6Płaszczyzna regulacji siodełka: w pionieOd siodełka do pedałów (mm): 600-900Od siodełka do ziemi (mm): 710-1010Sposób regulacji wysokości siodełka: skokowo (7 stopni)Płaszczyzna regulacji kierownicy: w poziomieSposób regulacji kierownicy: płynnie poprzez pochylenieKomputer (pomiar): czas: tak dystans: tak prędkość: tak puls: tak kalorie: takWymiary wyświetlacza (mm): 70 x 42Wyposażenie dopełniające: sensory do pomiaru pulsu: takstopki poziomujące: takrolki lub kółka transportowe: takZasilanie: 2 x AAAWymiary rowerka (rozłożony): długość (mm): 860 szerokość (mm): 540 wysokość (mm): 1310Komputer (funkcje): SCAN: takMaksymalna waga użytkownika (kg): 120Waga artykułu: 25 kgNie dedykowany do wykorzystania komercyjnegoGwarancja 24 miesiąceOk!...

Zapakować!...