videorejestrator Jazdy Kamera Xblitz Park View Ultra

Podwójna kamera - Rejestrator jazdy Full HD w lusterku z kamerą cofania HD

zobacz podwójna kamerę samochodową Xblitz Park View Ultra. To równocześnie przedni videorejestrator, lusterko główne oraz kamera cofania w jednym urządzeniu. Nadzwyczajna jakość nagrania Full HD wraz z szerokim polem widzenia 170 poziomów pozwoli Ci zarejestrować każde zdarzenie drogowe.

KAMERA SAMOCHODOWA XBLITZ PARK VIEW ULTRA

videorejestrator Xblitz Park View Ultra to, aż 2 kamery samochodowe w jednym urządzeniu. Przednia kamera Full HD o kącie widzenia 170 stopni rejestruje wszystko co przed autem, zaś tylna kamera cofania HD nagra to co dzieje się z tyłu samochodu.

w dodatku przednia kamera samochodowa ukryta jest w wytwornym, w pełni ergonomicznym lusterku głównym. Pokaźny ekran IPS 5" zapewnia znaczny podgląd nagrania jak i umożliwia łatwą obsługę urządzenia.

Wykończenia ze szczotkowanego aluminium wraz z zastosowanym w lusterku wysokiej jakości szkłem 2.5D dają poczucie obcowania ze sprzętem najwyższej klasy.

PODWÓJNA KAMERA SAMOCHODOWA- DOSTRZEGAJ WIĘCEJ

Kamera samochodowa Xblitz Park View Ultra składa się z dwóch kamer – przedniej i tylnej. Przednia kamera znajduje się w obudowie, która pełni też funkcję konwencjonalnego lusterka wstecznego z zaimplementowanym wyświetlaczem LCD. Natomiast tylny rejestrator jest równocześnie kamerą cofania. Szerokokątne obiektywy obu kamer szerokie pole widzenia, dzięki czemu widzisz i rejestrujesz więcej.

WYSOKA ROZDZIELCZOŚĆ FULL HD

Wysoka rozdzielczość kamery samochodowej w Xblitz Park View Ultra gwarantuje doskonałą jakość nagrywanych filmów. Przednia kamera nagrywa w Full HD natomiast tylna w HD. Dzięki wysokiej jakości nagrań żaden szczegół nie umknie rejestracji.

wielki ekran

Ta kamera samochodowa została zaopatrzona w czytelny ekran IPS 5 cali, który zezwala na podgląd nagrania w czasie rzeczywistym, jak ponadto oglądanie plików archiwalnych. Ponadto podczas korzystania z trybu parkowania na ekranie wyświetla się podgląd z tylnej kamery, dzięki czemu parkowanie staje się prostsze i bezpieczniejsze.

WYSOKA JAKOŚĆ materiałów

videorejestrator Xblitz Park View Ultra jest wytwarzany z wysokiej jakości materiałów. Lusterko pokryte jest szkłem 2,5D. Designerski wygląd dopełnia metalowe wykończenie tyłu kamery.

wideoREJESTRATOR Z FUNKCJĄ G-detektor

Funkcja G-detektor odpowiada za zabezpieczenie kluczowych informacji w chwili kolizji lub nagłego hamowania. Kamera samochodowa samoczynnie zabezpieczy przed skasowaniem pliki wideo (z najbliższego przedziału czasowego), które nie zostaną nadpisane w przypadku kontynuacji funkcji nagrywania.

NAGRYWANIE W PĘTLI

Rejestrując trasę kamerą samochodową Xblitz Park View Ultra nie musisz martwić się o brak miejsca i ciągłe usuwanie archiwalnych plików. Rejestrator nagrywa obraz w trybie ciągłym (zapis w pętli). Oznacza to nic innego jak nadpisywanie starszych plików – plikami nowszymi.

Procesor: Mstar 8328P

czujnik przedniej kamery: PS5226

czujnik tylnej kamery: 9726

wyświetlacz: IPS 5 cali

Kąt widzenia: Przód 170°/ tył 120°

Obiektyw: Przód 6G

G-detektor: Tak

Rozdzielczość wideo: Przód 1080p / tył 720p

Format video:.MOV

Karta pamięci: Obsługa kart pamięci microSD

Nagrywanie w pętli: Tak

Audio: zastosowany mikrofon/głośnik

typ zasilania: USB 5V

Zawartość zestawu: Kamera samochodowa Xblitz Park View Ultra, kamera wsteczna, kabel do kamery cofania, ładowarka, czytnik kart pamięci, instrukcja obsługi.