Rejestrator Navitel R600

Rejestrator jazdy Navitel r600 to postępowe urządzenie proponujące wysoką jakość nagrywania w rozdzielczości Full HD Digital Video 1080P, co pozwala cieszyć się jasnym i bardzo wyrazistym. Urządzenie ma szerokokątny obiektyw (170°).


W wideorejestratorze Navitel r600 zastosowano czujka ruchu G-czujnik, który w przypadku nagłego hamowania, przyspieszenia lub zderzenia zapewnia ochronę dla nagranego materiału. Model r600 posiada także funkcję nagrywania w pętli, dzięki temu pliki video są samoczynnie zapisywanie na karcie pamięci, co kilka minut. Przykładowo, jeśli wybierzemy nagrywanie w pętli co 5 minut, wówczas 1 godzina nagrania zostanie zapisana jako dwanaście 5-minutowych fragmentów.
Atut kamery samochodowej Navitel r600 stanowi w dodatku tryb parkingowy, dzięki któremu w momencie gdy urządzenie jest wyłączone i wykryje drgania, nagrywanie zacznie się automatycznie, a plik wideo zostanie zablokowany. Towar także samoistnie się wyłączy, gdy poprzez ponad 1 minutę nie wykryje ruchu. Blokada pliku natomiast zapobiega przypadkowe usunięcie wideo bądź zastąpienie go innym. W ten sposób możemy ustrzec się przed usunięciem ważnych plików. Na każdym nagraniu wideo i zdjęciach jest wyświetlany rzeczywisty czas i data, co spełni oczekiwania podczas ewentualnej stłuczki na parkingu bądź wypadku na drodze. Ponadto, podczas rejestrowania obrazu możemy włączyć bądź wyłączyć funkcję mikrofonu.


videorejestrator Navitel r600 wystarczy podłączyć do zewnętrznego źródła zasilania, dzięki temu nagrywanie początkuje się samoczynnie po uruchomieniu silnika. Ponadto, model zaopatrzono w interfejs mini USB 2.0 i czytnik kart micro SD/SDHC, umożliwiający odczyt kart o maksymalnej obszerności do 256 GB. Informacje na ekranie można wyświetlać w języku polskim, angielskim, czeskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim, rosyjskim i słowackim.


Rejestrator jazdy – kamera samochodowa Navitel r600 to mobilne, wygodne w montażu i używaniu urządzenie, które stanie na wysokości zadania doskonale w każdym samochodzie.